Fińska telewizja wyemitowała na żywo program promujący uchodźców i imigrację z terrorystami w tle

Kategorie: 

http://mvlehti.net/2016/01/18/finnish-yle-aired-a-live-show-to-promote-refugee-immigration-with-a-terrorist-in-it/
Celem programu było promowanie polityki otwartych drzwi w zakresie azylantów. Okazało się jednak, że telewizja YLE nie zdała egzaminu. Obrazy z tej historii wzburzą krew w niejednym Europejczyku.

 

 

Yle, podobnie jak Szwedzi i Niemcy, promowało politykę otwartych granic dla uchodźców w Finlandii. Ostatnio wyszło na jaw, że była to katastrofa. Występ na żywo wyemitowano w dniu 6 października minionego roku.

 

Program zaczął się niefortunnie od wywiadu z Syryjką, której zadano pytanie, „gdzie jest twoja matka?”. Prowadzący audycję byli poinformowani wcześniej, że dziewczyna właśnie opuściła dom, a także swoją rodzinę i nie bardzo chciała o tym mówić rzekomo w wywiadzie na żywo.

 

Potem okazało się, że kobieta w ogóle nie należy do syryjskiej rodziny i posłużyła jako rekwizyt, mający wywołać uczucie współczucia wśród widzów… Jeden z pracowników, który odpowiadał za przygotowanie programu, został zwolniony z pracy miesiąc później. To nie był zresztą jedyny błąd, który popełnili dziennikarze YLE, posługując się manipulacją. Podatnicy mają za złe rządowym mediom głównego nurtu, że posłużono się matactwem bez ich zgody i za ich pieniądze.

 

Podczas „show na żywo” z niektórymi azylantami przeprowadzono „szczere” rozmowy na temat ich położenia i uczuć. Jednak dopiero kilka dni temu jedna z osób siedząca za udzielającym wywiadu uchodźcą została zidentyfikowana i rozszyfrowana. Chodzi o mężczyznę, który uciekł z Iraku i przyjechał do Finlandii (przekroczył granicę Haaparanta-Tornio). 

Oto on w Niemczech...

I tutaj w Iraku...

Prowadzący program dziennikarz YLE pytał w programie, co jest przerażającego w tych uchodźcach i czego boją się Finowie? 

A tu chyba właśnie otrzymaliśmy odpowiedź…

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Piotr S.

Czy my europejczycy nie mamy

Czy my europejczycy nie mamy swoich praw? Czy my jestesmy podludzmi, ktorych mozna traktowac jak bydlo, z ktorym silniejszy robi to, co chce? A gdzie konwencja genewska???? Czy ona dziala tylko na korzyc niebialych ?Niech sie znajda zdolni i odwazni prawnicy i zlozmy pozew zbiorowy przeciwko lamaniu praw rdzennych mieszkancow Europy?
To jest przemoc wobec nas i deptanie naszych praw czlowieka, zamach na nasza wolnosc, dobra osobiste, poczucie bezpieczenstwa, urazanie naszych uczuc religijnych.
Zlozmy pozew bardzo zbiorowy!!!!! Niech ktos madry wezmie to w swoje rece!

Portret użytkownika husarz

Klimuszko: " Widziałem

Klimuszko: " Widziałem żołnierzy przeprawiających się przez morze na takich małych, okrągłych stateczkach, ale po twarzach widać było, że to nie Europejczycy. Widziałem domy walące się i dzieci włoskie, które płakały. To wyglądało jak atak niewiernych na Europę. Wydaje mi się, że jakaś wielka tragedia spotka Włochy ".
Dziś jesteśmy na południe od Rzymu. Za zgodą Allaha podbijemy Rzym – mówił w lutym 2015 roku po dekapitacji 21 Koptów na położonej nad Morzem Śródziemnym libijskiej plaży, zamaskowany żołnierz Państwa Islamskiego. Właśnie w lutym 2015 roku, prokuratura w Palermo na Sycylii wszczęła śledztwo w sprawie udających uchodźców terrorystów z Państwa Islamskiego. Mieli oni przedostawać się na teren Włoch właśnie z Libii. „Włoskie służby specjalne oceniają, że w każdym „transporcie” znajduje się średnio kilkanaście osób, które po przybyciu na kontynent szybko „gubią się” by przeniknąć do działających już komórek w innych państwach” – napisał 9 czerwca 2015 r. na łamach portalu defence24.pl w tekście pt. „ABW uderza w polskich zwolenników Państwa Islamskiego” Maciej Sankowski.
 
Powiem Wam drodzy rodacy szkolcie się chocby w posługiwaniu się nożem, zapisać się na strzelnice..róbcie cos, bo jeszcze Wam i waszym rodzinom się to przyda. W Niemczech nie daleko naszej granicy znika 130 tysięcy imigrantów, wg innych szacunków jest nawet 300 tysięcy ludzi widm. Jak w nowoczesnym państwie może się takie coś wydarzyć ? Może jesli jest to celowo sterowane ku wojnie w danym państwie. Ponoć wg proroctw Polska ma wyjść z tego wywyższona, będzie tak jeśli dalej w Polakach nie da się zabić ducha patriotyzmu oraz chęci oddania życia za kraj. Ci fanatycy nie boją się śmierci dla nich śmierć jest nagrodą. Dla mnie najwyższym poswięceniem i miłością jest oddać za kogoś życie kogo kocham. Kraj i rodzina są tego warte. Bóg szanuje odważnych, bojaźliwych się wstydzi.

AMOR PATRIAE NOSTRA LEX

Portret użytkownika OgnistyOko

A  ja jestem za tym zeby

A  ja jestem za tym zeby islamisci zniszczyli Rzym i zrownali z ziemia Watykan jak mowila przepowiednei wiele. Bo zgodnie z wieloma przepowiedniami jak Watykan upadnie to jednicześnie wiara katolicka wsrod Polakow tez upadnie  I WÓWCZAS POLACY STWORZY WLASNY RELIGIE KTÓRA ICH URATUJE PRZED ZAGLADA NARODOWĄ. TA NOWA RELIGIA BEDZIE PRZYPOMINAC KOSCIOL MORMONSKI CZY STAROWIERCÓW BO TA NOWA RELIGIA UZDROWI POLAKOW I POLKI BEDA RODZIŁY PO KILKANASCIE DZIECI. Malo tego nowa religia bedzie popierala  stworzenie technologie ulatwiajacy szubki rozwoj technologie kosmicznej i kolonizowanie innych planet a takze stworzenie technologie proekologicznej wszystkich dziedzin .
 
Im szybciej upadnei Watykan tym szybcuiej  Polacy zmadrzeją.
 

Portret użytkownika eva11

a co moze uzdrowic Polakow

a co moze uzdrowic Polakow jesli wypisuja takie bzdety jak Ty?
wolisz aby w watykanie zasiadl jakis imam?
kosmos to jest to co widzisz jak glowe do gory zadrzesz,
a pytales Polskie kobiety co mysla o mormonach i rodzeniu po kilkanascioro dzieci?ze tak decyzje podjales za wszystkich!

Portret użytkownika Kimbur

Do tego, Co tak mądrze

Do tego, Co tak mądrze napisałeś, dorzucę jeszcze jedno: mamy w Polsce, czyli kraju Polaków, liczną grupę osób tzw. KODowców (zakodowani na zniszczenie Polski), którzy stanowią równie groźne niebezpieczeństwo - nawołują do wojny domowej!

Portret użytkownika nnn

"Straszne ! To pokazuje że

"Straszne ! To pokazuje że przepowiednie mówiące że Rzym zostanie zniszczony a papież zabity stają się prawdopodobne ! "
Straszne jest to że chodźby było wiele takich zdięć, podobizn to i tak nikt nie zareaguje"jak należy"
Straszne jest to że istnieją tak "potężne siły wywiadowcze na planecie" że "nic z tym nie robią, nawet jak by to była prawda.
Straszne jest to że oni wiedzą, tylko dlaczego"z tym nikt nic nie robi" jeśli ten pan w niemczech jest tym samym co w iraku.
Straszne jest to że że ktoś "na to pozwala" a sam wiesz że tak być nie powinno.
Straszne jest to że jeżeli bym kogoś zabił to bym został osądzony i osadzony w więzieniu, jeśli bym dopuścił się gwałtu, został bym osądzony,osadzony w więzieniu...WIĘC PYTAM SIĘ WAS LUDZIE, GDZIE TO SKUTECZNE PRAWO I DLACZEGO TACY LUDZIE WCIĄŻ SĄ NA WOLNOŚCI.

Portret użytkownika achiles

ALE TEGO JEST MNÓSTWO W

ALE TEGO JEST MNÓSTWO W EUROPIE JUŻ ROZSIANE I OBECNIE SĄ ONI tkz. " ŚPIOCHAMI ", czekającymi, na znak, gdzie się mają udać w celu odebrania uzbrojenia i ruszenia do " roboty " Europy rozwalania, od środka. Lekkie szacunki służb Europejskich przewidują w najbardziej optymistycznej wersji raportów, że tych " śpiochów " na teren Europy przybyło 40 TYSIĘCY, a to są z pewnością zaniżone dane, przy tych zdjęciach i filmach, jakie widzimy w necie, na co dzień. 

Portret użytkownika inzynier magister

Straszne ! To pokazuje że

Straszne ! To pokazuje że przepowiednie mówiące że Rzym zostanie zniszczony a papież zabity stają się prawdopodobne ! Oby tak się nie stało ! Jednak to wszystko sprawka masonerii chcącej końca świata chrześcijańskiego. Masoni NWO chcą robić ludzkopodobnych mutantów po tym jak z ludzkości zostanie wykorzenione chrześcijaństwo które blokuje demoniczną masonerię !
http://popotopie.blogspot.com/2015/06/polska-cywilizacja-czowiecza.html
Parlament powinien podjąć pracę nad pełną ochroną prawną genomu człowieka w Polsce” – apeluje Zespół Ekspertów ds. Bioetycznych Konferencji Episkopatu Polski. To odpowiedź na zalegalizowanie w Wielkiej Brytanii eksperymentów modyfikacji genetycznej na ludzkich embrionach. Zespół zapowiedział wydanie dokumentu, pt. „Genom człowieka - dziedzictwo i zobowiązanie”, w którym przestrzega przed zgubnymi skutkami tych działań. W Wielkiej Brytanii Komisja ds. Embriologii i Płodności wydała pozwolenie na eksperymentowanie na ludzkich embrionach, pozostałych po procedurach in vitro. - Budzi to nasz ogromny niepokój. Takie manipulacje na materiale genetycznym prowadzone na zarodkach mogą zaburzać cały genom człowieka. Jeśli będzie on przekazywany z pokolenia na pokolenie może to nawet zagrozić istnieniu ludzkiej populacji – ostrzega genetyczka prof. Alina Midro.
: http://www.pch24.pl/stop-eksperymentom-na-embrionach--eksperci-episkopatu-za-pelna-ochrona-prawna-ludzkiego-genomu,41650,i.html#ixzz420dnu0ue

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Sarmata

Oj mgr powiem ci tak miedzy

Oj mgr powiem ci tak miedzy nami ze tak ufasz tej pan marii i jej dzieku jezusowi , oddajesz sie pod ich opieke , wstawiasz fotke dumnie z JPII.
Pewnie jestes dumny ze mielismy polaka na tronie piotrowym, to ja ci powiem ze nigdy nie bylo POLAKA na tym tronie i nigdy nie bedzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A ten twoj Karolek to zwyczajny w prostej lini ZYD!!!!!!!!!!
Poczytaj sobie o jego babci od strony mamy Pani Emilii Scholz to moze sie w koncu obudzisz.
I z tego co pamietam to z jego ust padly slowa new word order
https://www.youtube.com/watch?v=tRX-KEXBvYY
 
ale kto by sie przejmowal tym, i tym ze jehowa i jego religie to syf po calosci.

Egzystencja Minerwa: Ziemio! – tyle razy do ciebie wracałam... Kiedyś, na pewno znowu się spotkamy – powiedziała gdy odchodziło Spełnienie Ziemia.

Skomentuj