Papież Franciszek utworzył nowy urząd, który zajmie się pomocą dla uchodźców

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Głowa Kościoła Katolickiego bardzo pozytywnie wypowiadała się wobec fali muzułmańskich uchodźców, którzy od dłuższego czasu podbijają Europę. Papież Franciszek, zwany również Ojcem Świętym, nie zważa na to, że takie mieszanie się ras jest bardzo niebezpieczne, na co wskazują zamachy terrorystyczne, ataki na białych mieszkańców tego kontynentu oraz muzułmańskie getta, do których boi się nawet wkroczyć policja.

 

Obecny papież niejednokrotnie nawoływał kraje takie jak Polska, aby "otworzyły swoje serca" na nachodźców i zaczęły ich przyjmować. W jednym z wywiadów powiedział nawet, że  idea podboju tkwi w duszy islamu a przecież Jezus też wysyłał swoich uczniów w tym samym celu. Jorge Mario Bergoglio wzywał Europejczyków aby zaczęli się wreszcie integrować, a nawet rozmnażać z muzułmanami, co pozwoliłoby podnieść wskaźnik urodzeń.

 

Jak wiadomo, papież Franciszek  podczas swego pontyfikatu ma zamiar skupiać się między innymi na pomocy dla uchodźców. Celem jego pierwszej podróży była włoska wyspa Lampedusa, do której przybywa tysiące migrantów z Afryki. W lutym bieżącego roku, przebywając na granicy amerykańsko-meksykańskiej powiedział, że każdy, kto chce budować mury, nie jest chrześcijaninem. Dwa miesiące później, Bergoglio przybył na grecką wyspę Lesbos, zabrał na pokład swojego samolotu kilkunastu uchodźców i wraz z nimi poleciał do Rzymu.

 

Europie Środkowo-Wschodniej nie spodobało się takie mieszanie ras, zaś islamizacja Europy Zachodniej, Południowej i Północnej przebiega bez większego problemu. Tylko nieliczni politycy dostrzegają, że przyjmując do swoich państw muzułmańskich migrantów bez żadnych kontroli narażamy się na poważne niebezpieczeństwo. Lecz budowa wielokulturowego społeczeństwa wciąż postępuje a to może się źle dla nas skończyć.

31 sierpnia świat obiegła wiadomość, że papież Franciszek utworzył nowy urząd ds. uchodźców, który tymczasowo będzie mu całkowicie podległy. Prefektem tego urzędu został ghański kardynał Peter Turkson. Nowy organ będzie zajmować się sprawami migrantów - tych którzy "są w potrzebie, chorych, wykluczonych i marginalizowanych, uwięzionych i bezrobotnych, dotkniętych konfliktami zbrojnymi, katastrofami naturalnymi, oraz wszystkimi formami niewolnictwa i tortur".

 

Głowa Kościoła Katolickiego, poprzez nowy urząd który zacznie funkcjonować od 1 stycznia 2017 roku, chce również zadbać o rozwój integralny człowieka, lecz głównym zadaniem będzie pomoc dla uchodźców. Franciszek chce się upewnić, że Kościół "należycie" zajmuje się kwestią masowej migracji.

 

Można oczywiście gdybać w jakim celu powstał nowy organ w Watykanie, lecz biorąc pod uwagę dotychczasowe wypowiedzi papieża Francisza, prawdopodobnie chodzi o dalszą integrację muzułmanów w Europie, albo raczej integrację Europejczyków z muzułmanami. Skoro przywódcy Unii Europejskiej oraz sam papież są przychylni islamizacji, możemy spodziewać się, że nasz kontynent w dalszym ciągu będzie wręcz oddawany nachodźcom, którzy powoli lecz konsekwentnie podbijają Europę.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika SONIA

już mi się od tego fałszywego

już mi się od tego fałszywego miłosierdzia w żołądku się przewraca ,dlaczego  tak jest bo jest głoszone fłaszywe miłosierdzie ,miłosierdzie Boże to jest kiedy Bóg czeka na nawrócenie grzesznika a nie że pochwala grzech ,teraz jest wmawiane fałszywe miłosierdzie ,czyli grzesz Bóg ci wybaczy , tak jaby był Bóg 2 ,jeden który nienawidzi grzechu ,drugi akceptuje grzech ,to jest początek schizmy ,odejście od prawdziwej ewangeli ,co zapowiedziała Matka Boża Fatimska do kościoła wejdzie te który sprzeciwia się Chrystusowi nosi w swoim łonie ohydę spustoszenia ,odejście całkowićie od ewangeli ,ludzkoś ,a kara którą przepowiadziałam wam stoi u waszych dzrzwi ,ogień zz nieba zstąpi i większa częśc ludzkości zostanie zniszczona ,ci co kto nie umrze będzie zazdrośći umarłym ,bo wszędzie pojawi się śmierć i ruina ,ludzkośc w ten sposób będzie przygotowana na powrót Jezusa 

Portret użytkownika fix

Hmmm.artykuł poruszył dwa

Hmmm.artykuł poruszył dwa tematy.pierwszy mieszanie ras. jest wielce prawdopodobne, jesli jezdzimy po swiecie to jest szansa, ze zakochamy sie niekoniecznie w polce/polaku o bladej cerze i niebieskich oczkach.moze bedzie to opalona sabrina albo koles z reklamy dezodorantu o czerwonej barwie albo gosc z dredami albo chinczyk/chinka. Druga sprawa dot.pseudo religii nawolujacych do nienawisci.tego sie obawiam.tu jest klucz.papiez moze pomaga chrzescijanom z terenow okupowanych przez szatana.w rzymie pelno ochroniarzy murzynow i jest ok.to chrzesvijanie.nie mylcie tego.problem jest z tymi muzulmamami, ktorzy nie chca pokoju.z ludzmi, ktorych wypaczona religione zniszczyla od dziecka. Jednak nie mowcie, ze mieszanie jest złe.bo sa kraje tak wymieszane jak np.portugalia ze takie teksty nie mialyby sensu. Tu chodzi o chora religie, skrajna ktora doprowadza do sredniowiecza nie do oswiecenia.humanizm, o ktorym zapomina sie ze jest wazny.czlowieczenstwo. jest wiele wymieszanyvh polskich par, ktore szanuja sie i kochaja sie.nie wolno pisac, ze to jest zle. Złem jest religia, pseudo ktora do zła nawołuje i wojny.

Portret użytkownika basiax988

Jesli posklejac wszystko w

Jesli posklejac wszystko w calosc, to mozna sie spodziewac sie ze wszystko dziala przeciwko nam. Nie wiem jak wy ale ja czuje sie przytloczona, tym wszystkim. Jak slucham i czytam te brednie to az oczom nie wierze ze ludzie sa tacy naiwni, ze nawet nie mysla o tym zeby sie bronic. Papiez jest bardzo falszywy, nie wierze ani w jego slowa ani jego dobroc. On nie ma nic wspolnego z Bogiem czy Jezusem.

Portret użytkownika Alien1974

Ja wierzę w to, co mówi PIOTR

Ja wierzę w to, co mówi PIOTR POCIESZYCIEL, dopiero ten człowiek otworzył mi oczy, i co ważne niczego nie żądał wzamian, a jest skromnym człowiekiem, żeby nie napisać biednym. Każdy musi sobie zadać pytanie: czy pójdzie za Klerem, dla którego liczy się tylko pieniądz, czy stanie w obronie dobrego imienia Boga, Jezusa Chrystusa?

Strony

Skomentuj