Według papieża Franciszka islamska inwazja na Europe jest czymś pozytywnym

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Papież Franciszek nie przestaje zaskakiwać swoimi wypowiedziami publicznymi. Tym razem podczas rozmowy z francuskimi organizacjami chrześcijańskimi przyznał, że islamska inwazja na Europę, która trwa obecnie to fakt społeczny i uznał to za coś pozytywnego.

 

Zdaniem papieża Franciszka tak zwany kryzys migracyjny to de facto "arabska inwazja". To pierwszy raz, gdy przyznał publicznie, że taki proces ma miejsce. Po chwili jednak dodał, że nowo przybyli ludzie mogą udoskonalić Europę i uczynić ją lepszą. Papież dodał, że ważne jest też wzbogacenie kulturowe, które dzięki temu osiągniemy.

To zdumiewające, że papież, głowa Kościoła Katolickiego, wypowiada opinie zupełnie zgodne z tymi, których nazywamy marksistami kulturowymi i którzy rządzą obecnie Europą. Są zatem tylko dwie możliwości, albo Jorge Mario Bergoglio jest naiwny i nie rozumie jakich ludzi popiera mówiąc takie rzeczy publicznie, albo wręcz przeciwnie, współpracuje z nimi, bo jest jednym z nich i dlatego lina nauki papieża Franciszka tak bardzo przypomina tę reprezentowaną przez światowe lewactwo.

Wcześniej słyszeliśmy już z ust Franciszka wiele opinii, które niedawno uznawane były za herezje. Papież jezuita mówił na przykład, że nie trzeba wierzyć w Jezusa Chrystusa, aby znaleźć się w niebie. Teraz wydaje się nie rozumieć, że wizja jasnowidzów, o płonącym Rzymie, z którego w popłochu ucieka papież, coraz mniej wygląda na nieprawdopodobną i niebezpiecznie staje się realną możliwością. Ma to miejsce właśnie na skutek tak pochwalanej przez papieża trwającej islamskiej inwazji na niespotykaną skalę.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika antychryst

To jest papież antychryst -

To jest papież antychryst - ostatni i w dodatku morderca. Będzie próbował połączyć islam (zło) z chrześcijaństwem, a ten produkt sprzeda w nowym opakowaniu i będzie karał ludzi za niewyznawanie jego światowej religii.

Portret użytkownika antychryst

Przecież każdy już wie, że

Przecież każdy już wie, że ten papież to antychryst mimo, że niektórzy błędnie nazywają go antypapieżem czyli papieżem wybranym nielegalnie. Smile
 
Tego gościa trzeba słuchać i robić dokładnie na odwrót - takie jest moje zdanie na jego temat.

Portret użytkownika SONIA

https://www.youtube.com/watch

https://www.youtube.com/watch?v=GkpUujpop6U  To już nie są żarty, to się dzieje na naszych oczach! Szatan stał się elementem popkultury! Bawimy się z nim, śmiejemy się do niego, nie upatrujemy w tym nic złego, no bo przecież to nowa forma tak zwanego „show”! Ludzie tak robią ponieważ są duchowo martwi, a tym samym ślepi! Biblia przestrzega, że w czasach w których żyjemy właśnie będą się działy takie rzeczy. Ludzie mówią... A co jest w tym złego? Jest „fajna” zabawa! To straszne! Zwróćmy uwagę np. na program kabaretowy w naszym kraju pt. "Dzięki Bogu już weekend"? Jaka jest jego symbolika? Przyjrzyjmy się dokładnie! No właśnie! Szatan jest wszędzie, nawet pod płaszczykiem niby "radości i humoru" choć kabarety z prawdziwą radością nie mają nic wspólnego! W oczach Bożych są obrzydliwe i nie ma się tam z czego śmiać, tylko należy się upamiętać i zacząć płakać! Ten film między innymi pokazuje, że żyjemy tuż przed ponownym przyjściem Jezusa Chrystusa! Nie wyobrażam sobie, abyśmy nie byli na to gotowi! Miej nas Panie Boże w opiece!

Portret użytkownika SONIA

własnie się spełnia proroctwo

własnie się spełnia proroctwo że kościół ludzckośc odejdzie całkowicie od prawdziej wiary i  pisma świetego ,a ludzkość za to zostanie ukarana ,kara zapisana przez zachariasza ,z całej ludzkości zostanie mała reszta ,a i te przeprowadze przez ogien i wypróbuję do konca ,ludzkość pozna godzinę kary ,zostanie udeżona biczem głodu ,ognia i zarazami,ostatnie wypowiedzi Papieża świadczą że prowadzi on kościół do zguby ,kościołem nie są budynki ,to tylko dom Boży ,kościołem są ludzie 

Strony

Skomentuj