Nowy szlak szmuglowania nielegalnych imigrantów prowadzi przez Polskę

Kategorie: 

Źródło: twitter

Na greckiej wyspie Kos, wśród nielegalnych imigrantów, dystrybuuje się interesującą mapkę, przedstawiającą nowy szlak jakim do "socjalnego raju" będą maszerować islamiści. Publikacja w języku arabskim wskazuje, że do Niemiec można się dostać przez południową Polskę.

 

Zdjęcie mapki opublikowano na Twitterze. Nowa trasa jest poprowadzona przez Bułgarię, Rumunię, zachodnią Ukrainę, a potem przez południową Polskę do Niemiec. Być może jest to konsekwencja hołdu, który złożyła Niemcom jeszcze rządząca Polską ekipa. Islamiści mogli się zorientować, że nasi politycy swoimi decyzjami wyłamali się z solidarności z państwami Europy Wschodniej, więc oczekują że przejście przez nasze terytorium będzie łatwiejsze niż przedzieranie się przez Bałkany.

Już w najbliższym czasie przekonamy się czy fatalne decyzje polskiego rządu podczas spotkania szefów MSW w Brukseli nie spowodują, że nasz kraj stanie przed problemem, który prawie zdestabilizował sytuację na Węgrzech. Chyba nie trzeba dodawać, że rządzący "teoretyczną Polską" politycy nie byliby w stanie nad tym zapanować tak jak premier Viktor Orban.

 

Wydaje się, że potok islamistów może zatrzymać tylko zima. Trudno sobie wyobrazić aby ta inwazja mogła trwać również wtedy gdy nasz kontynent doświadczy mrozu i opadów śniegu. Zima powstrzymała w przeszłości inwazję Napoleona i Hitlera na Rosję więc pozostaje mieć nadzieję, że aura powstrzyma też trwającą właśnie inwazję islamistów na Europę.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Kokaina muzulmanina

Niedługo będzie więcej zła

Niedługo będzie więcej zła najpierw zamiast na policje jeśli chłopak ukradł to go zabili, trzeba najpierwbylo pomyśleć.Teraz chcą ochrony nie popieram kradzieży i prowokacji ale szlak niech znajdą sobie gdzie indziej Polska piękny kraj po raz kolejny ma chronić nedzna Europę przed cholota niech latają samolotami a nie piesza ze stu skrzynka się i do Republiki islamskiej Niemiec!  Piękne nieskazitelnie Bieszczady, Kraków wschód Dolnyslask a może pomorze zdewastuja! Nie wszyscy są źli ale prawda że dużo to ISS rekruci Niemcy przed drugą wojną osiedlili u nas ludzi a ci sabotowali odwrót polskich oddziałów tego chcecie u nas, nasze dziewczynyki są najlepsze, będę chronił mamę tata babcie i się nie wstydzę ze ich kocham prawdziwy mężczyzna broni słabszych ze swojej rodziny kasę mają żeby z Afganistanu do Syrii iść i inne maści nacje z Czadu mapa świata ile kilometrów mają więc kasę bajki to nie mi nie będę dawał się nas nie szanują szanujmy siebie Polska będzie Wielka! 

Portret użytkownika lh

Portal dyskryminuje wpisy.

Portal dyskryminuje wpisy. Wczoraj mój kolega muzułmanin korzystając z mojego kompa i maila coś tu napisał i niestety jego wpis został zablokowany. Dla mnie oznacza to iż się admini boją. Ha ha ha. Przed moimi znajomymi zza granicy wstyd mi za ludzi na tym portalu i im podobnych. Jakaś paranoja Was ogarnia i prymitywzm myślenia.

Portret użytkownika draco

CZY TY JESTEŚ GEJEM CZY

CZY TY JESTEŚ GEJEM CZY SYPIASZ Z ARABAMI? BO NAPRAWDĘ WSTYD MI ZA CIEBIE. jAK MASZ CZELNOŚĆ PISAĆ TAKIE RZECZY. Pisz sobie w wyborczej. Nie znasz życia albo jesteś beznadziejnym wywrotowcem.
Obudż sie do k....y nedzy

Portret użytkownika John Moll

lh napisał: Portal

lh wrote:

Portal dyskryminuje wpisy. Wczoraj mój kolega muzułmanin korzystając z mojego kompa i maila coś tu napisał i niestety jego wpis został zablokowany. Dla mnie oznacza to iż się admini boją. Ha ha ha. Przed moimi znajomymi zza granicy wstyd mi za ludzi na tym portalu i im podobnych. Jakaś paranoja Was ogarnia i prymitywzm myślenia.

Komentarze są regularnie zatwierdzane, bez względu na treść, chyba że jest wulgarna. Wtedy słowa są cenzurowane znakiem [....] lub ***. Nikt tu nie dyskryminuje wpisów, chyba ogarnia Cię jakaś paranoja.....

Portret użytkownika lh

Dziękuje za wyjaśnienia.

Dziękuje za wyjaśnienia. Kolega podpisał się jak AA i pisał coś o tym iż on i jemu podobni cieszą się że będzie więcej wiernych jego religii i że razem możemy (tzn. oni i chrześcijanie) więcej a strach jest zupełnie niepotrzebne a to że wśród nich są zepsute owoce to nic dziwnego - są wszędzie. I tego wpisu nie ma. Stąd moja irytacja.

Strony

Skomentuj