Papież Franciszek powiedział, że członkowie ISIS są jak uczniowie Jezusa

Kategorie: 

Źródło: © European Union 2014 - European Parliament/CC BY-NC-ND 2.0

Jorge Mario Bergoglio, zwany powszechnie papieżem Franciszkiem, znów szokuje lecz tym razem jego słowa spotkały się z wielkim oburzeniem i zdziwieniem. Wygląda na to że przywódca Kościoła katolickiego otwarcie popiera islamizację Europy oraz zniszczenie białej rasy i ogólnie religii chrześcijańskiej.

 

W wywiadzie dla dziennika La Croix papież Franciszek wyraził przekonanie, że ludzie nie boją się islamu tylko działań Państwa Islamskiego i jego agresywnego rozprzestrzeniania się na cały świat. Następnie Bergoglio stwierdził, że idea podboju tkwi w duszy islamu i przypomniał iż Jezus również rozsyłał kiedyś swoich uczniów do wszystkich krajów dokładnie w tym samym celu.

Ponadto, przywódcy Kościoła katolickiego nie podobają się wypowiedzi o chrześcijańskich korzeniach Europy gdyż według niego mają wydźwięk kolonialny, oraz fakt że Europejczycy są egoistyczni, nie chcą mieć dzieci i nie integrują się z muzułmanami. Wszystkich białych mieszkańców naszego kontynentu wezwał do rozmnażania się z uchodźcami celem podniesienia wskaźnika urodzeń.

Jest to mocno zaskakujące, że papież Franciszek zaczyna wypowiadać się mniej więcej w takim samym tonie co islamscy przywódcy. Imam Szejk Muhammad Ayed oświadczył w zeszłym roku, że Europa zrobiła się stara i potrzebuje siły ludzkiej a uchodźcy mogą rozwiązać kryzys demograficzny.

"Oni [Europejczycy] życzą nam śmierci, ale stracili swoją płodność i szukają jej pośród nas. A więc damy im płodność! Będziemy rodzić z nimi dzieci, bo podbijemy ich kraje. Czy wam się to podoba czy nie, Niemcy, Amerykanie, Francuzi, Włosi i wszyscy tacy, jak wy. Przyjmujcie uchodźców. Wkrótce zbierzemy ich w imię nadchodzącego kalifatu." - powiedział Szejk Muhammad Ayed.

Europa niestety zmierza w bardzo niebezpiecznym kierunku. Po raz kolejny przekonujemy się również że Jorge Mario Bergoglio jest tzw. czarnym papieżem a zezwalając na islamizację Europy wyraża zgodę na zniszczenie białej rasy. Zresztą dokładnie to samo chce nam zafundować Unia Europejska oraz filantropi pokroju George'a Sorosa. Wkrótce islam stanie się dominującą religią na naszym kontynencie.

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (5 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

W odpowiedzi na ten artykuł

W odpowiedzi na ten artykuł polecamn wszyskim oglądnięcie serialu

http://www.cda.pl/video/570428e0

a zwłascza sezonu 3. Jest dokładnie opisana sytuacja naszego świata sterowana przez Illuminatów (prawdziwy papież Sykstus oraz władców Imperium Osmańskiego)

NWO dokładnie wg rozgrywającego sie obecnie scenariusza spalenia cywilizacji aby odrodzić "Nowy Wspaniały Świat"....

 Gorąco polecam. To film wtajemniczonych Illuminatów Hollywoodu

uwaga: NIE DLA IDIOTÓW!!!

Portret użytkownika And

Trochę nie ma to sensu, sami

Trochę nie ma to sensu, sami przecież stworzyli obecną "cywilizację" na takich zasadach i teraz chcą ją spalić. Powinno się stworzyć jakąś bibliotekę kamienną aby przetrwała razem z wiedzą czego nie wolno robić aby było dobrze.

Portret użytkownika SN69

Obejrzałem, oczywiście

Obejrzałem, oczywiście pominąłem sceny nieistotne, i jedno co muszę przyznać to że na słabe nieogarnięte osoby taka fabuĺa może mieć jakiś wpływ, tylko tyle i nic więcej, dla rozsądnych ludzi zwykła rozrywka i to raczej ze średniej półki artystycznej.

Portret użytkownika SN69

A jaka jest ta prawda o bogu

A jaka jest ta prawda o bogu i skąd pochodzi ta wiedza? Z serialu, jakiejś książki, portalu internetowego którego twórców nigdy nie poznamy, czy poprostu z tajnych informacji które są w posiadaniu jakiegoś internauty ukrywającego się pod jakimś śmiesznym pseudonimem, a który w rzeczywistości jest być może naszym bezrobotnym  nadużywającym alkocholu sąsiadem.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Wiedza przygłupie zawsze

Wiedza przygłupie zawsze pochodzi z umysłu.. I ta własnie wiedza przelewana jest w książki, portale internetowe a nawet w umysł bezrobotnego sąsiada nadużywającego alkohol. Niestety idiota zawsze musi korzystać z tych produktów ludzkiego umysłu, których sam nie jest w stanie wykreować...

 A i tak idiotą pozostaje...

Portret użytkownika SN69

Jedno jest pewne, nie

Jedno jest pewne, nie potrafisz prowadzić dyskusji na poziomie, z każdym komentarzem wychodzi Ci coraz więcej słomy z przysłowiowych papci. Stworzyłeś sobie w głowie swój prywatny obraz świata, siedząc na dupie przed monitorem który daje ci prawdopodobnie jedyną łączność z nim i popadasz w coraz większą paranoję, która staje się powodem słownej agresjii w stosunku do ludzi którzy nie podzielają twoich poglądów. Obserwuje twoje komenty od dłuższego czasu, niektóre nawet zapisuje, najpierw wypisujesz mądrości w stylu L. Wałęsy, a potem przez brak logicznych argumentów na odparcie krytyki przechodzisz do ataku w stylu wioskowego głupka, albo tego pijanego sąsiada o którym pisałem. Tak na zakończenie, chociaż w twoim przypadku pewnie to wiele nie zmieni, dodam że wiedza tylko w tedy ma jakąś wartość jeśli pochodzi z wiarygodnego źródła, niesprawdzona jest gówno warta, także proponuje się nie ekscytować serialem który został wyprodukowany w celu zarabiania kasy i innymi tego typu dziełami. 

Strony

Skomentuj