Liderka niemieckiej prawicy proponuje aby uchodźców, którym odmówiono azylu, odsyłano na wyspy poza Europą

Kategorie: 

Źródło: PROMetropolico.org/CC BY-SA 2.0

Wielokulturowemu państwu niemieckiemu grozi wojna cywilizacyjna, jeśli nie upora się z tzw. uchodźcami, którzy próbują zislamizować ten kraj oraz całą Europę Zachodnią. Obecna sytuacja powoduje, że partie prawicowe sprzeciwiające się islamizacji, zaczynają powoli rosnąć w siłę, a prędzej czy później będą mogły zagrozić istnieniu obecnych rządów a także samej Unii Europejskiej.

 

W Niemczech, sytuacja związana z masowym napływem muzułmanów jest bardzo trudna. Nikt tak naprawdę nie kontrolował uchodźców i pozwalano im swobodnie przekraczać granicę. Kanclerz Angela Merkel do dziś nie zmieniła swojego stanowiska. Jest wręcz przeciwnie - jej najnowszy pomysł zakłada, aby największe niemieckie korporacje zaczęły integrować muzułmańskich uchodźców i oferowały im zatrudnienie. Problem w tym, że 131 tysięcy uchodźców posiada status bezrobotnego a większość z nich nie posiada żadnego wykształcenia zawodowego, o czym powiadomiła Federalna Agencja Pracy.

Szefowa partii AfD, Frauke Petry, wyszła z kolejnym pomysłem, który najprawdopodobniej i tak nie zostanie nawet rozpatrzony przez rząd. Liderka prawicy jest wręcz potępiana za islamofobię. Petry uważa, że kraj powinien zająć się wydalaniem uchodźców, którzy przebywają w Niemczech nielegalnie. Setki tysięcy z nich żyje w tym kraju, choć odmówiono im prawa do azylu a tylko niewielką część z nich zdołano już odesłać.

 

Według niej, Federalny Urząd ds. Migracji i Uchodźców należy przekształcić w taki sposób, aby zajmował się wydalaniem nielegalnych migrantów, a nie przyjmowaniem kolejnych bez jakiejkolwiek kontroli. Jest to dobre rozwiązanie zwłaszcza gdy weźmiemy pod uwagę, że terroryści z Bliskiego Wschodu bardzo chętnie wykorzystują "kryzys" migracyjny i przebierają się za uchodźców, aby w możliwie najłatwiejszy sposób dostać się do Europy.

Co więcej, Petry proponuje, aby wszystkich nielegalnych migrantów odsyłać na wyspy znajdujące się pod ochroną ONZ. Liderka AfD nawiązuje do pomysłu, który wykorzystywany jest przez władze w Australii i pozwolił skutecznie rozwiązać problem nielegalnej migracji.

 

Trzeba przyznać, że im dłużej Angela Merkel będzie trzymać się swojego stanowiska w kwestii uchodźców, tym szybciej będzie rosło poparcie dla prawicowej AfD. Z drugiej strony, próba siłowego wydalenia setek tysięcy muzułmańskich uchodźców może na dzień dzisiejszy zakończyć się nie tylko porażką, ale może także doprowadzić do wojny cywilizacyjnej w Europie - w pewnym momencie wszyscy zauważą, że "kryzys" migracyjny był w rzeczywistości pokojową islamizacją naszego kontynentu.

 

Źródła:

http://www.dw.com/en/send-rejected-asylum-seekers-to-islands-afd-leader/a-19473591

http://www.telegraph.co.uk/news/2016/08/13/angela-merkel-to-urge-chiefs-of-big-companies-to-hire-refugees/

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Konfederacja Słowiańska

W europejskim PRL-u http:/

W europejskim PRL-u http://polski.blog.ru/221670275.html nie dzieje się najlepiej. Niemcy duszą się pod kloszem http://polski.blog.ru/221651811.html

Należy jednak przypomnieć zwolennikom pomysłu pani Petry, że w okresie międzywojennym Polacy też dusili się w jednym państwie z napływową ludnością nie-polską, promowali nawet zbliżone hasło: "Żydzi na Madagaskar". - I co? I nic to nie dało, co widzimy na codzień w mediach, a nawet w jednej wawelskiej krypcie.

Dlatego należy się spodziewać, że konflikt Północ-Południe zostanie szybko wygaszony zgodną decyzją mocarstw (co jest możliwe, patrząc np. na woltę w stosunkach Turcji i Rosji w kontekście Syrii), ale afrykańscy i azjatyccy muzułmanie z Europy już nie znikną, i zdobędą tu należną dużej społeczności pozycję, tak samo zresztą, jak jest to w Rosji.

Muzułmanie są różni, tak samo jak chrześcijanie. Czy należało wywieźć wszystkich Niemców na wyspy pozaeuropejskie, ponieważ uczestniczyli w krwawej i okrutnej wojnie Hitlera? - Przecież większość Niemców to ofiary socjalizmu narodowego, którego propagatorzy - przypomnijmy - doszli do władzy przy pomocy procedur demokratycznych.

Sztuczne konfliktowanie ludności islamskiej z białymi Europejczykami, to po obu stronach ŚLEPA ULICZKA.

Dlaczego mieszkańcy Europy nie nalegają na zakończenie szkolenia i zaopatrywania islamistów przez USA i szereg państw europejskich? - Zob.: Globalna wojna z "terroryzmem" http://www.voltairenet.org/mot203.html?lang=pl

Portret użytkownika BigStan

Najpierw temu ścierwu pokazać

Najpierw temu ścierwu pokazać że jest zero tolerancji na ich poczynania, to się niestety wiąże z "ubrudzeniem sobie rąk" ponieważ ta muzułmańska swołocz inaczej nie rozumie.

W tym samym czasie trzeba rozliczyć tych polityków co stoją za wpuszczeniem tej hołoty , jak też USRAELSKIE organizacje które spoza granic wspierają tę falę.

Bez tego fryce i inne zachodnie kraje padną na ryja . . .

Portret użytkownika Mojeimię44

Na to wszystko myslec zaczyna

Na to wszystko myslec zaczyna opozycja a nie rzad. Wiec zanim opozycja dojdzie do wladzy w demokracji to jeszcze lata a zmian w Niemczech trzeba natychmiastowych. To wszystko pokazuje jak demokracja jest krucha i niezaradna w momentach kiedy przed ludzkoscia stoi prawdziwe wyzwanie.  W tej trudnej sytuacji ufam, ze w Polsce nadejda zmiany bo dla wielu ludzi jak i dla mnie dobro ogolu jest wazniejsze niz dobro jednostki. Jezeli uda nam sie zrobic pokojowa rewolucje w naszym kraju to bedzie niebywaly sukces kazdego z nas. Czyli tylko praca ogolu moze przyczynic sie do szczescia jednostki. Badzmy dla innych latarnia i pokazmy im droge. Droge do zdrowia duchowego, mentalnego, ekonomicznego i cywilizacyjnego. Archekracja. 

Portret użytkownika MiamiVibe

Taaaak ta demokracja, gdzie

Taaaak ta demokracja, gdzie wszyscy mają prawo głosu, a większość to idioci Smile Wybacz mą szczerość. Bez rozlewu krwi będzie to niemożliwe, wiesz czemu ? Bo wyznawcy diabła mają przed sobą armię i policję, której płacą lepiej niż ogółowi i dają względnie najlepsze warunki socjalne w postaci wcześniejszych emerytur itp, pan policjant będzie wolał pałować tłum, a żołnierzyk strzelać niż sprzeciwić się i stracić pensyjkę i emeryturkę i tak ich wytresowali. Mundurowi mają 2 zadania: chronić władzę do upadłego, a nas traktować represyjnie i jako środek dochodowy, bezpieczeństwo to tylko taki płaszczyk Smile Swoista sytuacja między młotem, a kowadłem gdzie na rewolucję na ulicach czekają właśnie syjoniści, a jeśli będzię próba pokojowa to przejadą po ludziach czołgi. Można także spróbować obojętności, ale to też źle. Więc jaka ma być ta czwarta droga ?? To już chyba sam Bóg musi zejść, bo człowiek tego syfu systemowego sam nie posprząta.  

Portret użytkownika Tryptyk

Jak już nazywasz lewactwo

Jak już nazywasz lewactwo wyznawcami diabła (z czym sie zgodzę), to chciałbym Ci zwrócić uwagę, ze proponując rozlew krwi, niestety też sie wpisujesz w poczynania diabła, bo to on jest twórcą nienawiści i wojen. Jeśli nie potrafisz zaufać Bogu, ze zrobi co trzeba w odpowiednim czasie, tylko chcesz brać sprawy w swoje ręce, to zachowujesz sie ja Biblijny Adam, co stwierdził ze chce być mądrzejszy od Boga i zrobić po swojemu...Więc sorku gościu...jak już odnosisz się do jakiejś postaci Biblijnej (w tym przypadku Diabła), to bądź konsekwentny i trzymaj się tez reszty Biblii, a nie sobei kawałeczki które Ci pasują wykrawasz. Jesteś równie wyznawcą diabła jak i lewactwo. Koniec.

 

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Czwartą drogą może być

Czwartą drogą może być sprzeciw Matki-Natury-Ziemi-Gai. Szamani twierdzą że wulkany wyrażają gniew i wściekłość Matki Ziemi. Tu chodzi raczej o zasadę masy krytycznej a nie jakiegoś boga co siedzi na chmurce i steruje. Kiedy złe i chore uczynki przeważają następuje coś w rodzaju wyrównania. Indianie twierdzą, że poprzednia cywilizacja uległa zagładzie tylko ze względu na jej rozbuchane ego czyli życie tylko dla siebie i dla posiadania przedmiotu lub mocy boskich tylko dla siebie. Ta chora cywilizacja istnieje tylko dlatego że setki jak nie tysiące dobrych ludzi codziennie afirmuje pokój miłość dobroć świadomość cechy które utrzymują równowagę. Jeśli zabraknie tych ludzi to konstrukcja runie. Głęboko w ukrytych kanionach indianie bez przerwy grają na bębnach. Chyba cały Tybet modli się o pokój. Dużo w Australii. Trochę w Rosji i uciekinierzy na koło podbiegunowe, w europie góra Atos codziennie prosi o pokój. W tym samym czasie diabły modlą się o to że ''ja chcę więcej, ja jestem bogiem, itp ja ja mi mi daj daj.''

Strony

Skomentuj