Liderka niemieckiej prawicy proponuje aby uchodźców, którym odmówiono azylu, odsyłano na wyspy poza Europą

Kategorie: 

Źródło: PROMetropolico.org/CC BY-SA 2.0

Wielokulturowemu państwu niemieckiemu grozi wojna cywilizacyjna, jeśli nie upora się z tzw. uchodźcami, którzy próbują zislamizować ten kraj oraz całą Europę Zachodnią. Obecna sytuacja powoduje, że partie prawicowe sprzeciwiające się islamizacji, zaczynają powoli rosnąć w siłę, a prędzej czy później będą mogły zagrozić istnieniu obecnych rządów a także samej Unii Europejskiej.

 

W Niemczech, sytuacja związana z masowym napływem muzułmanów jest bardzo trudna. Nikt tak naprawdę nie kontrolował uchodźców i pozwalano im swobodnie przekraczać granicę. Kanclerz Angela Merkel do dziś nie zmieniła swojego stanowiska. Jest wręcz przeciwnie - jej najnowszy pomysł zakłada, aby największe niemieckie korporacje zaczęły integrować muzułmańskich uchodźców i oferowały im zatrudnienie. Problem w tym, że 131 tysięcy uchodźców posiada status bezrobotnego a większość z nich nie posiada żadnego wykształcenia zawodowego, o czym powiadomiła Federalna Agencja Pracy.

Szefowa partii AfD, Frauke Petry, wyszła z kolejnym pomysłem, który najprawdopodobniej i tak nie zostanie nawet rozpatrzony przez rząd. Liderka prawicy jest wręcz potępiana za islamofobię. Petry uważa, że kraj powinien zająć się wydalaniem uchodźców, którzy przebywają w Niemczech nielegalnie. Setki tysięcy z nich żyje w tym kraju, choć odmówiono im prawa do azylu a tylko niewielką część z nich zdołano już odesłać.

 

Według niej, Federalny Urząd ds. Migracji i Uchodźców należy przekształcić w taki sposób, aby zajmował się wydalaniem nielegalnych migrantów, a nie przyjmowaniem kolejnych bez jakiejkolwiek kontroli. Jest to dobre rozwiązanie zwłaszcza gdy weźmiemy pod uwagę, że terroryści z Bliskiego Wschodu bardzo chętnie wykorzystują "kryzys" migracyjny i przebierają się za uchodźców, aby w możliwie najłatwiejszy sposób dostać się do Europy.

Co więcej, Petry proponuje, aby wszystkich nielegalnych migrantów odsyłać na wyspy znajdujące się pod ochroną ONZ. Liderka AfD nawiązuje do pomysłu, który wykorzystywany jest przez władze w Australii i pozwolił skutecznie rozwiązać problem nielegalnej migracji.

 

Trzeba przyznać, że im dłużej Angela Merkel będzie trzymać się swojego stanowiska w kwestii uchodźców, tym szybciej będzie rosło poparcie dla prawicowej AfD. Z drugiej strony, próba siłowego wydalenia setek tysięcy muzułmańskich uchodźców może na dzień dzisiejszy zakończyć się nie tylko porażką, ale może także doprowadzić do wojny cywilizacyjnej w Europie - w pewnym momencie wszyscy zauważą, że "kryzys" migracyjny był w rzeczywistości pokojową islamizacją naszego kontynentu.

 

Źródła:

http://www.dw.com/en/send-rejected-asylum-seekers-to-islands-afd-leader/a-19473591

http://www.telegraph.co.uk/news/2016/08/13/angela-merkel-to-urge-chiefs-of-big-companies-to-hire-refugees/

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Konfederacja Słowiańska

W europejskim PRL-u http:/

W europejskim PRL-u http://polski.blog.ru/221670275.html nie dzieje się najlepiej. Niemcy duszą się pod kloszem http://polski.blog.ru/221651811.html

Należy jednak przypomnieć zwolennikom pomysłu pani Petry, że w okresie międzywojennym Polacy też dusili się w jednym państwie z napływową ludnością nie-polską, promowali nawet zbliżone hasło: "Żydzi na Madagaskar". - I co? I nic to nie dało, co widzimy na codzień w mediach, a nawet w jednej wawelskiej krypcie.

Dlatego należy się spodziewać, że konflikt Północ-Południe zostanie szybko wygaszony zgodną decyzją mocarstw (co jest możliwe, patrząc np. na woltę w stosunkach Turcji i Rosji w kontekście Syrii), ale afrykańscy i azjatyccy muzułmanie z Europy już nie znikną, i zdobędą tu należną dużej społeczności pozycję, tak samo zresztą, jak jest to w Rosji.

Muzułmanie są różni, tak samo jak chrześcijanie. Czy należało wywieźć wszystkich Niemców na wyspy pozaeuropejskie, ponieważ uczestniczyli w krwawej i okrutnej wojnie Hitlera? - Przecież większość Niemców to ofiary socjalizmu narodowego, którego propagatorzy - przypomnijmy - doszli do władzy przy pomocy procedur demokratycznych.

Sztuczne konfliktowanie ludności islamskiej z białymi Europejczykami, to po obu stronach ŚLEPA ULICZKA.

Dlaczego mieszkańcy Europy nie nalegają na zakończenie szkolenia i zaopatrywania islamistów przez USA i szereg państw europejskich? - Zob.: Globalna wojna z "terroryzmem" http://www.voltairenet.org/mot203.html?lang=pl

Portret użytkownika BigStan

Najpierw temu ścierwu pokazać

Najpierw temu ścierwu pokazać że jest zero tolerancji na ich poczynania, to się niestety wiąże z "ubrudzeniem sobie rąk" ponieważ ta muzułmańska swołocz inaczej nie rozumie.

W tym samym czasie trzeba rozliczyć tych polityków co stoją za wpuszczeniem tej hołoty , jak też USRAELSKIE organizacje które spoza granic wspierają tę falę.

Bez tego fryce i inne zachodnie kraje padną na ryja . . .

Portret użytkownika Mojeimię44

Na to wszystko myslec zaczyna

Na to wszystko myslec zaczyna opozycja a nie rzad. Wiec zanim opozycja dojdzie do wladzy w demokracji to jeszcze lata a zmian w Niemczech trzeba natychmiastowych. To wszystko pokazuje jak demokracja jest krucha i niezaradna w momentach kiedy przed ludzkoscia stoi prawdziwe wyzwanie.  W tej trudnej sytuacji ufam, ze w Polsce nadejda zmiany bo dla wielu ludzi jak i dla mnie dobro ogolu jest wazniejsze niz dobro jednostki. Jezeli uda nam sie zrobic pokojowa rewolucje w naszym kraju to bedzie niebywaly sukces kazdego z nas. Czyli tylko praca ogolu moze przyczynic sie do szczescia jednostki. Badzmy dla innych latarnia i pokazmy im droge. Droge do zdrowia duchowego, mentalnego, ekonomicznego i cywilizacyjnego. Archekracja. 

Portret użytkownika MiamiVibe

Taaaak ta demokracja, gdzie

Taaaak ta demokracja, gdzie wszyscy mają prawo głosu, a większość to idioci Smile Wybacz mą szczerość. Bez rozlewu krwi będzie to niemożliwe, wiesz czemu ? Bo wyznawcy diabła mają przed sobą armię i policję, której płacą lepiej niż ogółowi i dają względnie najlepsze warunki socjalne w postaci wcześniejszych emerytur itp, pan policjant będzie wolał pałować tłum, a żołnierzyk strzelać niż sprzeciwić się i stracić pensyjkę i emeryturkę i tak ich wytresowali. Mundurowi mają 2 zadania: chronić władzę do upadłego, a nas traktować represyjnie i jako środek dochodowy, bezpieczeństwo to tylko taki płaszczyk Smile Swoista sytuacja między młotem, a kowadłem gdzie na rewolucję na ulicach czekają właśnie syjoniści, a jeśli będzię próba pokojowa to przejadą po ludziach czołgi. Można także spróbować obojętności, ale to też źle. Więc jaka ma być ta czwarta droga ?? To już chyba sam Bóg musi zejść, bo człowiek tego syfu systemowego sam nie posprząta.  

Portret użytkownika Tryptyk

Jak już nazywasz lewactwo

Jak już nazywasz lewactwo wyznawcami diabła (z czym sie zgodzę), to chciałbym Ci zwrócić uwagę, ze proponując rozlew krwi, niestety też sie wpisujesz w poczynania diabła, bo to on jest twórcą nienawiści i wojen. Jeśli nie potrafisz zaufać Bogu, ze zrobi co trzeba w odpowiednim czasie, tylko chcesz brać sprawy w swoje ręce, to zachowujesz sie ja Biblijny Adam, co stwierdził ze chce być mądrzejszy od Boga i zrobić po swojemu...Więc sorku gościu...jak już odnosisz się do jakiejś postaci Biblijnej (w tym przypadku Diabła), to bądź konsekwentny i trzymaj się tez reszty Biblii, a nie sobei kawałeczki które Ci pasują wykrawasz. Jesteś równie wyznawcą diabła jak i lewactwo. Koniec.

 

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Czwartą drogą może być

Czwartą drogą może być sprzeciw Matki-Natury-Ziemi-Gai. Szamani twierdzą że wulkany wyrażają gniew i wściekłość Matki Ziemi. Tu chodzi raczej o zasadę masy krytycznej a nie jakiegoś boga co siedzi na chmurce i steruje. Kiedy złe i chore uczynki przeważają następuje coś w rodzaju wyrównania. Indianie twierdzą, że poprzednia cywilizacja uległa zagładzie tylko ze względu na jej rozbuchane ego czyli życie tylko dla siebie i dla posiadania przedmiotu lub mocy boskich tylko dla siebie. Ta chora cywilizacja istnieje tylko dlatego że setki jak nie tysiące dobrych ludzi codziennie afirmuje pokój miłość dobroć świadomość cechy które utrzymują równowagę. Jeśli zabraknie tych ludzi to konstrukcja runie. Głęboko w ukrytych kanionach indianie bez przerwy grają na bębnach. Chyba cały Tybet modli się o pokój. Dużo w Australii. Trochę w Rosji i uciekinierzy na koło podbiegunowe, w europie góra Atos codziennie prosi o pokój. W tym samym czasie diabły modlą się o to że ''ja chcę więcej, ja jestem bogiem, itp ja ja mi mi daj daj.''

Portret użytkownika Mojeimię44

Upadek systemu monetarnego

Upadek systemu monetarnego musi nastapic z jednej prostej przyczyny. System monetarny jest bezwartosciowy i nikt z ekonomistow tego nie ukrywa. To tylko narazie ludzie poprostu tego nie rozumieja. Zajmuja sie konsumpcjonizmem i telewizja bez swojego indywidualnego toku myslenia. Wytlumacze ci to w bardzo prosty sposob na przykladzie.

Pan zmija ma znajomego w NB w piekle, na jednym ze stanowisk naczelnych- pana demonoskiego. Dzwoni do pana demonoskiego bo ma problem. 

- sluchaj stary dostalem ostatnio za.....sty patent od profesorka bestiowskiego ktory zaj....l go od studencika. Patent na nowe okulary.

- okulary? Co ty nie powiesz- wtraca sie demonoski. 

- ta okulary! Tylko wiesz nie mam kasy na realizacje. wez tam wykreuj mi na koncie jedynke i siedem zer a to zrobie. Przy okazji dam ci udzialy.

- mi?- pyta sie zdziwiony demonoski

- no przeciez nie bezposrednio - kontynuje zmija. Puszcze to na twoja stara albo synka- dodaje

- eh bo juz myslalem, ze po.eb jestes- odetchnal z ulga demonowski mowiac dalej - wiesz tych udzialow to musi byc z 40 procent bo zeby kaska doszla do ciebie musze ja jeszcze wykreowac na innych kontach. Wtedy przeciek nie pojdzie!

- spoko! - odpowiada zadowolony zmijewski- to i tak bedzie moj szosty interes wiec robmy to- konczy.

Tak w skrocie wyglada wartosc pieniadza. Sa to cyferki na komputerze. One juz nie tylko nie maja pokrycia w zlocie a nie maja pokrycia w banknotach i bilonach razem wzietych.

Jak sadzisz ile czasu minie zanim ludzie to zakumaja i zaczna wyplacac oszczednosci z bankow co doprowadzi do krachu kolejnych bankow?

Wystarcza niepokoje spoleczne, brak zaufania do bankow no i oko bardziej dociekliwej jednostki.

W samych stanach "dodrukowuje" sie w ten sposob nie setki a miliony dolarow dziennie i wszyscy o tym glosno mowia ale nie robi sie nic. Wiesz czemu? Po pierwsze, ze nie ma alternatywy na to a po drugie ludzie, ktorzy maja naprawde cos do powiedzenia o tym gina w dziwnych okolicznosciach. Za wszystkim stoi strach.

Tak jak pisalem nie raz. Archekracja to nie ustroj spoleczny, ktory wejdzie w zycie jutro. To ustroj, ktory wejdzie za lat kilkanascie. Potrzebna jest cierpliwosc. No i wejdzie w zycie miedzy innymi przez dalszy kryzys bankowy i spekulacje. Wtedy ludzie beda szukac wyzwolenia- ratunku.

Nudze sie wiec dodam cos od siebie. 

Juz pisalem, ze kiedys wam opisze symbol choinki Bozego Narodzenia prawda? Pisze to swoimi slowami ale jak mi nie wierzycie poszukajcie a znajdziecie prawde.

Choinka Bozego narodzenia to symbol odradzajacego sie zycia i zycia wiecznego. To jest symbol przed chrzescijanski i wywodzi sie od slowian syberyjskich a nastepnie przeszedl do Angli a potem chyba w XVIII wieku trafil do Polski. Choinka na poczatku nie byla swierkiem ani sosna czy jemiola. Wyobrazcie sobie, ze pierwszym symbolicznym drzewkiem byl modrzew

Modrzewie są drzewami długowiecznymi,  mogą osiągnąć wiek 700 lat. Modrzew to  symbol nieśmiertelności  był odwiecznie kojarzony ze światem zmarłych. Wierzono, że mieszkają w nim bliskie nam dusze zmarłych, to za jego pośrednictwem można je przywołać w naszych snach. Na Syberii Modrzew kojarzono z drzewem kosmicznej świadomości na które to, wschodzą i z którego zstępują słońce i księżyc, w postaci złotego i srebrnego ptaka. Modrzew symbolizuje energia łagodna i ciepła, gdyż jest to drzewo młodości, trwałości, urody, życia. Po przez swoją bliskość Modrzew wzmacnia siły, poprawia samopoczucie. Jest symbolem odnowy i urody życia. Odmładza fizycznie i psychicznie. Przynosi dobry humor, znakomicie wpływa na pesymistów. Daje też wytrwałość, pomaga rozwiązać problemy wymagające cierpliwości. Wiele modrzewi rośnie po dziś dzień wokół Świętego Krzyża, Świętej góry Słowian…….

Tak byl to Modrzew. Nazywany byl on rowniez drzewem madrosci lub poznania "dobra i zla" idac za wiki:

Jako drzewko bożonarodzeniowe pojawiło się w XVI wieku, lecz prawdopodobnie już wcześniej występowało jako rajskie „drzewo poznania dobra i zła” w misteriach o Adamie i Ewie, wystawianych wwigilię Bożego Narodzenia. Jest to związek bardzo luźny i trudny do ustalenia, podobnie jak odwoływanie się do drzewa Krzyża z Golgoty, które, jak głosilegenda, zbito z rajskiego drzewa życia. 

Tradycje choinki wywodza sie zatem od starodawnych slowian z czasow hiperborei a nie z zachodniego judeochrzescijanskiego rewolucjonizmu. 

Jednak idac dalej to samo slowo modrzew tlumaczyc mozemy jako madre drzewo a slowianie wierzyli, ze pojawia sie na nim zloty i srebrny ptak lub tez reptezentuje slonce i ksiezyc. 

Judeochrzescijanizm bozonarodzeniowe drzewko zaczal zdobic co tez nie jest przypadkiem. Bombki symbolizuja owoce, lancuch symbolizuje weza a czubek gwiazde, ktora prorokuje nadejscie mesjasza. Rozumiecie?? Drzewko bozonarodzeniowe jest zatem wszystkimi wartosciami boskimi, ktore wedlug szatanistow czyli illuminatow, masonow czy syjonistow wykradl Bogu szatan.  Zatem zastanowcie sie nastepnym razem jakie symbole ustawiacie u siebie w domu na swieta bo choinka dla nas wszystkich wazniejsza jest niz samo Boze Narodzenie a to wielki grzech i blad. 

Dlaczego o tym pisze? Ludzie ktorzy sie troche interesuja moja osoba wiedza, ze nie bez przypadku i ma to wielkie znaczenie. 

Jest w tej chwili tyle wypelniajacych sie proroctw , ze nie sposob pominac symbolu modrzewia, drzewka bozego narodzenia i mojej osoby. Jest z tym zwiazanych jeszcze wiele innych rzeczy dlatego napisalem, ze to czesc pierwsza.

Chociazby by ptaki zloty i srebrny, ktory laduje na modrzewiu w prastarych slowianskich legendach. Jest to symbol zlotej i srebrnej waluty z orzelkiem. Taka walute ma wprowadzic archekracja z tym ze bedzie na niej jeszcze waz zjadajacy swoj ogon jako symbol unicestwienia szatana. Mamy 27 lat na odslone calej prawdy wiec mamy czas.

Jeszcze jedna rzecz jest bardzo istotna, ktora ciezko znalezc w mediach. Sierpien tego roku jest wrecz katastroficzny pod wzgledem wymierania ryb na swiecie. Nie setki czy tysiace ryb znaleziono snietych na calym swiecie a miliony. Dla ryb to istny armagedon.  To jest tez biblijny symbol. Sierp to symbol zniw w bibli. Ryba symbol chrzescijanstwa. Wszystko ma znaczenie. Pamietajcie nie ma przypadku. Walczcie o archekracje bo to jedyna nadzieja dla Polski. Jezeli myslicie, ze to co pisze dzis to bzdury to za 10 lat bedziecie w archekracji szukac ratunku, dostatku i dlugowiecznosci tak jak dzis szukacie go w drzewku Bozego Narodzenia. Znajdziecie te  wartosci ale bez lancucha czytaj weza. Pamietajcie, ze to wy dokonacie zmian w Polsce nie przez przypadek wchodzicie na zmiany na ziemi. Mnie tez zawsze znajdziecie tam gdzie sa zmiany na ziemi Wink

Powodzenia.

 

 

 

 

 

Portret użytkownika Poszukiwacz prawdy

Wąż zjadajacy swój własny

Wąż zjadajacy swój własny ogon to symbol nieskończoności. W Watykanie jest największą na świecie rzeźba szyszki i ma po bokach dwa pawie 44 cała twoja historia o modrzewiu skojarzyla mi się z tym właśnie widokiem Szyszka w Watykanie, jest tam nie bez powodu to wsumie rzeźba ale i też symbol pewnie wiesz jaki.

Portret użytkownika Syn

Jeśli oni naprawdę myślą że

Jeśli oni naprawdę myślą że emigracja to tania siła robocza to uważam że Ci rządzący nie mają rozumu...Ale pewnie ktoś to zakładał..więc jeśli nie emigracja w celach zarobkowych to tkz wojna religijna i przejmowanie naszych terenow..

Strony

Skomentuj