Federica Mogherini ogłosiła, że Europa potrzebuje uchodźców i nie zatrzyma migracji

Kategorie: 

Źródło: European External Action Service/CC BY-NC-ND 2.0

Unia Europejska, świadomie lub nie, zmierza ku samozagładzie. Federica Mogherini, unijna dyplomatka oraz zwolenniczka islamizacji Europy, najpierw płacze gdy dochodzi do zamachów terrorystycznych, a teraz oświadcza, że uchodźcy są nam potrzebni i nie można zatrzymać migracji.

 

W środę, włoska polityk przebywała na Malcie w mieście Valletta, które jest stolicą tego państwa. Federica Mogherini nie zmieniła swojego zdania w kwestii masowej, niekontrolowanej migracji na kontynent europejski. Jej zdaniem, uchodźcy są potrzebni dla rozwoju gospodarki. Wskazała również na obecne trendy demograficzne w Europie i problemy wynikające ze starzejącego się społeczeństwa. Z jej słów wynika, że uchodźcy potrzebni są nie tylko do pracy, ale także do rozmnażania się z Europejczykami.

"Pozwólcie, że będę wyrażała się jasno od samego początku: Europa nie zamknęła i nie zamknie drzwi. Będziemy nadal współpracować z Wami i naszymi partnerami, każdy z nas wokół tego stołu - i widzę nie tylko wiele państw ale także organizacji, naszych partnetów - aby zarządzać migracją w sposób sprawiedliwy, ludzki i efektywny. To jest europejski sposób na radzenie sobie z migracją." - Federica Mogherini.

Jednocześnie Federica Mogherini stwierdza, że należy za wszelką cenę zakończyć "tragedię na morzu i pustyni", rozwiązując problemy bezpośrednio w Afryce, które sprawiają, że ludzie decydują się na emigrację. Nawiązując do tej kwestii, w 2016 roku Komisja Europejska ogłosiła, że przeznaczy aż 62 miliardy euro na państwa Afryki i Bliskiego Wschodu, tak aby zniechęcić ludzi do wyjazdu.

"Europa pomoże Afryce zrozumieć pewne kwestie i Afryka również pozwoli wyjaśnić Europie pewne kwestie. Podam jeden przykład: Wierzę, że Europejczycy powinni zrozumieć, że potrzebujemy migracji dla naszych ekonomii i naszych systemów socjalnych, przy obecnych trendach demograficznych musimy być zrównoważeni. Natomiast Afrykańczycy, po swojej stronie, powinni wziąć pod uwagę koszty handlu ludźmi, straty w ludziach oraz jak niebezpieczny może być drenaż mózgów dla kontynentu" - Federica Mogherini.

W podobnym tonie wypowiadał się już obecny papież Franciszek. Niestety, uchodźcy przybywają do Europy ale w większości nie chcą dostosować się do praw, obowiązujących w danym państwie. Wielu z nich ze względu na swoje pochodzenie nie może znaleźć sobie stałej pracy, lub po prostu nie ma zamiaru jej szukać i żyje z zasiłków (więcej: link, link, link, link, link). Niemiecki urząd ds. migracji BAMF wezwał kilka dni temu władze regionalne aby zbierały odciski palców od wszystkich uchodźców. Okazało się bowiem, że wielu z nich zarejestrowało się w kilku miejscach pod różnymi nazwiskami, dzięki temu mogą pobierać kilka zasiłków jednocześnie. Szacuje się, że w samej Dolnej Saksonii, uchodźcy oszukali władze na 3-5 milionów euro. Nikt jednak nie wie ile nachodźcy zdołali już wyłudzić pieniędzy na terenie całego kraju i w innych państwach europejskich.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (7 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Rolnik

Nie ma co się rozpisywać, bo

Nie ma co się rozpisywać, bo szkoda słów. Należy tylko zauważyć, iż nie można się dziwić potrzebom tej pani, ponieważ jak powiadają "...i na bezrybiu rak rybą". Więc z taką facjatą jak ma ta cała Federica Mogherini no i oczywiście część femistkek, nie dziwi popęd do byle jakiego wałacha. One już nie szukają kogoś z klasą, tu potrzebny jest byle kto, aby tylko poorał. Wstyd dla ograniczeń eurokratów i eurokratek.   

Portret użytkownika Marcin Malik

Mogherini, Juncker, Shultz -

Mogherini, Juncker, Shultz - wszyscy oni należeli do ugrupowań młodych komunistów dla których kultura europejska jest jak sól w oku. Oni nas niszczą z premedytacją a Europejczycy wykazują małe chęci do tego aby walczyć o przetrwanie. Redaktor ZnZ napisał, że "ma nadzieję że Biali będą walczyć i urządzą nowe wyprawy krzyżowe" ale wątpie gdyż Biali to liberalne cioty a białe kobiety to głupie dziwki, które same wchodzą kolorowym do łóżek.

Podróżnik. www.kompas.travel.pl

Portret użytkownika Prezesik

Jeśli pani Mogherini

Jeśli pani Mogherini potrzebuje czarnego bolca to niech sobie nawet dziesięciu sprowadzi do domu. Unijne muppety mają w nosie, że na ulicach dochodzi do gwałtów i pobić na europejskich kobietach, biały mężczyzna jest poniżany i umniejsza się jego wartość i jego jedynym zadaniem ma być tylko praca i płacenie podatków na zasiłki dla bezrobotnych arabów. Promowane są związki biała kobieta+ czarny mężczyzna (oczywiście w drugą stronę to nie działa, bo kto by chciał typową murzynkę) Europa zdycha i to na własne życzenie. I powiem więcej. Europejskim kobietom byłoby lepiej z arabami, ponieważ oni potrafią walczyć, mają w sobie agresywność, z kolei europejskim mężczyznom wmawia się, że agresja i waleczność to coś złego i oni słuchają. Ich kraje są najeżdżane, a oni klaszczą w ręce. To jest coś nieprawdopodobnego jakim szambem stała się zachodnia Europa.

Portret użytkownika alvaro31185

Cos powiem - przed II wojna

Cos powiem - przed II wojna swiatowa tak ludzie wiali z Europy zydzi w szczegulnosci  tj i teraz ludzie ucekaja z blskiego wschodu z ta roznica ze i terrorysci wraz znimi udajacych imigrantow przechodza  --- czy tez bedzie III wojna swiatowa? bo histroia sie jaby powtarzala jesli ktos powie ze w Polsce nie ma muzulmanow toja powiem oficjalnie SA muzulmanie mlodzi ludzie widuje ich w biedronce to raz albo w centrum lub na uniwersytet chodza !! jesli jest ktos olsztyna na tym forum to pewny jestem ze widzial muzulmanow wiedz jak by nie bolylo to potwierdzi .. Polski rzad mowi ze ich nie wpusci do nas do kraju a sa!

JESTEM  NIEPELNOSPRSWNY  

Portret użytkownika Antyparch

Tak jest  !

Tak jest  !

Normalnie wychodzi na to, że chłopy w UE nie potrafią bzykać, i baby UE muszą importować "dzkie byczki" z Afryki. Bo inaczej z zapylenia nici.

Gejropa zbiera żniwo.

6714

Portret użytkownika BRZECZYSZCZYKIEWICZ

I znowu ten sam temat mylenie

I znowu ten sam temat mylenie dobra z checa pomocy innym . W europie jest masa wewnetrznych uchodzcow co nie maja pracy i dla zachodu to wystarczy bo z europy wschodniej moga dostac robotnikow wykfalikowanych wewnatrz uni w kazdych iloscach a przyjmowanie zflustrowanych panow arabow grozi nam fala zamachow pani Monika chce swa dobroca pozabijac cala europe i resztki dobroci i wrarzliwosci jaka w niej zostala.NA swiece jest 3 miliardy ludzi zyjacych w nedzy i nie ma sie co oszukiwac emigracja do europy tego problemu sie nie rozwiaze mozna im pomuc na miejcu zeby sami sobie zbudowali wlasny raj i oni sami czesto bedada z tego dumniejsi jak z zebrania o zasilki w europie i drodze przez make zeby sie do europy dostac. Mi sie wydaje ze tak naprawde nikt tym biednym pomoc nie chce bo kazdy bylby szczesliwszy gdyby mial dobrobyt kolo swego domu a nie cierpiac droge przez meke wiejac do Europy

Portret użytkownika ACHILES

Zanim tak się na dobre

Zanim tak się na dobre rozkręcicie z PLUCIEM JADEM, na wszystkich UCHODŹCÓW, przypomnijcie sobie, KTO IM I DLACZEGO ZGOTOWAŁ TAKIE PIEKŁO, NA ZIEMI, ZE MUSIELI I MUSZĄ UCIEKAĆ ZE SWOICH DOMÓW I KRAJÓW, BO NIE CHCĄ GINĄĆ, ALBO BYĆ TORTUROWANYMI, przez brodatych dzikusów, przez CHCIWY I ZDEGENEROWANY ZACHÓD wytworzonych i wysłanych, do niszczenia ich DOMÓW I KRAJÓW I MORDOWANIA NIEWINNYCH CYWILI W TYM ZAZWYCZAJ BOGU DUCHA WINNYCH KOBIET I DZIECI !!!

to w ramach mego wprowadzenia, do mojego wywodu, A W RAMACH JEGO ROZWINIĘCIA ZOBACZCIE SOBIE SZOKUJĄCY FILM, jak ten niby cywilizowany zachód w postaci AUSTRALII, traktuje u siebie przybyszy POTRZEBUJĄCYCH POMOCY I UCIEKAJĄCYCH OD OKROPIEŃSTW WOJENNYCH W SWOICH KRAJACH

I UWAGA FILM JEST O TRAKTOWANIU TAM DZIECI !!!

fakty o zachodzie i jego cywilizacji ŚMIERCI, jakich, nie znacie :

Czy ponizszy film o torturowaniu dzieci w wiezieniach Australi jest

prawdziwy?
https://www.youtube.com/watch?v=8kvkUjXJPWQ

 

Niestety, to prawda. I nie jest to zadna tajemnica. 
Od lat media, politycy, publicysci, rozne organizacje a takze prawnicy krytykuja kolejne rzady za bestialskie traktowanie niewinnych ludzi a takze karanie wiezieniem dzieci.
Programy w telewizji co i raz pokazuja tragedie ludzka.
Bylo juz kilka dochodzen, interwencji, raportow ONZ. Raz tylko pomogla Amanda Vanstone, minister d/s zagranicznych i kazala wypuscic kobiety z dziecmi.
Niestety, kobiety z dziecmi znow sa w tych nieludzkich warunkach z coraz to glosniejszym i skandalami. 

Jest to najwieksze barbarzynstwo cywilizowanych czasow. W krajach Bliskiego Wschodu urzadza sie rzez niewiniatek i morduje dzieci bombami, a te, ktorym uratowano zycie wrzuca sie do klatki.
Barbarzynstwo zas polega na tym, ze zgodnie z prawem USA, Australii, i wszystkich panstw ONZ-owskich szukanie azylu nie jest przestepstwem i jest podstawowym prawem kazdego czlowieka, zeby ratowac swoje zycie. 
Handlarze nerkami i narkotykami nie siedza w klatkach!!

W Australii wielu prawnikow pracowalo pro bono (bezplatnie) broniac te biedne dusze ludzkie. Sedziowie QC (Queens Counsel) publicysci, pracownicy roznych organizacji od lat domagaja sie ludzkiego traktowania ludzi. Rzecznik d/s humanitarnych nakazal dochodzenie w sprawie wiezionych dzieci. Rekomendacje byly oczywiste.

Znany Australijczyk, publicysta, dziennikarz, autor, i korespondent wojenny, John Pilger, tomy juz spisal. Mieszka w Londynie i prowadzi wywiady i mozna sluchac jego wypowiedzi i ogladac programy bo jest ich pelno w sieci.
Inny bardzo slawny Australijczyk od 6 lat siedzi zamkniety w ambasadzie Ekwadoru w Londynie. Julian Assange, sam jest ofiara represji i azylantem. Ale sie nie poddaje. Puszcza w swiat wiesci o dehumanizacji swiata.
W Australii, znany publicysta i autor Antony Loewenstein od lat prowadzi blog, w ktorym informuje na biezaco o dranskim traktowaniu zupelnie niewinnych ludzi. Antony Loewenstein podal nawet kopie kontraktu z prywatna firma wieziennicza. Jest w sieci.
Dziennik Sydney Morning Herald co i raz publikuje artykuly krytykujace wladze.
Program w TV "60 Minutes" co i raz przedstawia nowe dowody znecania sie nad ludzmi.
Nic nie pomaga.

Nawet i to, ze podatnik australijski zaplacil milionowe odszkodowania za przetrzymywanie zupelnie nielegalnie NIE- uchodzcow a np. Lekarzy i pracownikow naukowych. Bo na przyklad zdarzaja sie "pomylki".
Podam tylko 3 bardzo glosne przypadki. 
Obywatelka Australii z Filipin, pani Alvarez odwiozla dzieci do szkoly i spieszya sie do pracy. Ulegla wypadkowi, ktos na nia najechal. 
Zabralo ja pogotowie do szpitala a ze gdzies jej sie zapodziala w wypadku torebka, w szpitalu ja 'zakwalifikowali' - " na oko"- jako nielegalna azjatke. Szpital powiadomil zamiast policji - to ... urzad emigracyjny.
Te kobiete, na wozku inwalidzkim, nieleczona, wsadzono na samolot i odciupasowano na Filipiny gdzie naturalnie nie miala nikogo, wiec ja upchneli do zakonnic, ktore prowadza schronisko dla biednych.
Na prozno rodzina w Australii i maz szukali pani Alvarez. Sluch zaginal. 
Alisci po kilku miesiacach, ksiadz, ktory odwiedzal schronisko na Filipinach rozpoznal te kobiete z gazet.
I zrobila sie awantura.
Pani Alvarez ma przetracony kregoslup, bardzo slabo mowi i dlatego nie mozna z nia bylo sie porozumiec.
No wiec podatnik zaplacil za jej podroz do Australii medycznym samolotem i wyplacil milionowe odszkodowanie i ... musi kaleke utrzymywac do konca zycia.

Zdarzylo sie, ze wariatke, ktora uciekla z psychiatryku, probowali zlapac. 
Jak ja zlapali, to sie upierala, ze ona - to nie ona , bo ona jest obywatelka Niemicec i guzik jej zrobia. Do tego krzyczala na "wladze". No to wsadzili ja do klatki dla azylantow. Niestety, Niemcy nie chcieli sie zgodzic na jej deportacje, bo nie bylo jej w ewidencji niemieckich obywateli. Klops. 
Po 8 miu miesiacach rodzina przez prywatnych detektywow odnalazla wariatke i podala wladze do sadu.
Dr. Haneef, to kolejne wielgachne odszkodowanie. Pan doktor z Indii, muzulmanin, pokazywal narzeczonej najwyzszy wiezowiec na Gold Coast Q1.
Aresztowali go pod zarzutem, ze przygladal sie wiezowcowi, bo planowal go wysadzic w powietrze. Dr. Haneef byl zatrudniony w Australii jako lekarz w szpitalu. .
Ale doktory z Indii sa bardzo bogate i potezne. Nie wiedzial o tym Minister i odmowil wypuszczenia na wolnosc pana doktora. Zas podatnik zaplacil lekarzowi milionowe odszkodowanie przez co wzbogacil bogatego doktora. Zabral kase i wyniosl sie z Australii na zawsze. Podobno dostal znakomita prace w Emiratach.
Nie chce mi sie opisywac roznych skandali, bo sie niedobrze robi.

Na polskim blogu wyczytalam bardzo ironiczne uwagi na temat wyksztalcenia "kozojebcow", bo to niby same neurochirurdzy staraja sie o azyl.
Neurochirurg z Iranu, na wymianie naukowej razem z coreczka wrzucona do klatki. . Rozwiodla sie z mezem a urzad emigracyjny natychmiast skasowal jej wize i wrzucil z dzieckiem do klatki.
Doprawdy zalosne.
Mnie to skreca jak czytam polskie blogi atakujace uchodzcow, nielegalnych emigrantow i tych co nie 'szanuja europejskich wartosci". .

Wojna przeciwko uchodzcom jest w pelnym rozkwicie i niestety przy wielkim poparciu, a nawet opowiadaja, ze inicjatywie USA.
Kontraktorzy wiezienni sa bezkarni.
Obie duze partie w Australii prowadza polityke "zarobkowa" . Mianowicie daja zarobic na ludzkim nieszczesciu firmom nie zwiazanym z Australia.

Antony Loewenstein: Prywatne wiezienia emigracyjne zarabiaja pieniadze na ludzkiej tragedii: 

http://antonyloewenstein.com/2016/02/27/private-immigration-facilities-making-money-from-misery/

Mamy wlasne Gitmo. Poza Australia. Ale zeby tam doleciec , podatnik musi placic loty czarterowe dla wladz. 

Australia wydaje 20 milionow na loty czarterowe do Nauru i Manus:
Check out "Australia spends $20m on charters to Nauru and Manus" on Crikey

http://www.crikey.com.au/2015/12/08/australia-spends-20m-on-charters-to-nauru-and-manus/

Probowalismy "podrzucic' naszych uchodzcow Filipinom:
A nawet Kambodzy. Filipiny sie wykrecily, ze nie maja warunkow: 
Philippines Has 'No Capacity' To House Australia's Asylum Seekers

http://www.huffingtonpost.com.au/2015/10/28/philippines-asylum-austra_n_8403282.html?ncid=edlinkauhpmg00000001

Pisali o nas w Polsce 
Australia: dowody na współpracę urzędników z przemytnikami - Wiadomości - WP.PL

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Australia-dowody-na-wspolprace-urzednikow-z-przemytnikami,wid,17939995,wiadomosc.html?ticaid=1160ea

Dyskutowali o nas w BBC:
BBC News - Australia announces inquiry into asylum child detainees

http://www.bbc.co.uk/news/world-asia-26012468

USA
Subject: Private prisons: How US corporations make money out of locking you up | XRepublic

http://xrepublic.tv/node/6361

Im wiecej Amerykanow w wiezieniu - tym wiecej pieniedzy dla 'Biznesu': 
Private Prisons: The More Americans They Put Behind Bars The More Money They Make – InvestmentWatch

http://investmentwatchblog.com/private-prisons-the-more-americans-they-put-behind-bars-the-more-money-they-make/

Bywaja nawet ostrzezenia: Jak spoleczenstwo bedzie grzeczne - to stracimy biznes: 
Prison Industries: "Don't Let Society Improve or We Lose Business"

http://www.truth-out.org/news/item/8731-prison-industries-dont-let-society-improve-or-we-lose-business-part-i

I popatrzcie: Jak nazwac takiego debila- darmozjada ?
Miriam Shaded obnaża PATOLOGIE w Islamie! Jak traktowane są małe dziewczynki? - YouTube

https://www.youtube.com/watch?v=pEnn3fhcCC4

Powyzszy przyklad debilki jest tym jaskrawszy, ze: 

Apel o pomoc dziecku! Polskie dzieci narażają się na śmierć przez... amerykańskich żołnierzy

http://dziennik-polityczny.com/index.php/artykuly/6301-apel-o-pomic-dziecku-polskie-dzieci-narazaja-sie-na-smierc-przez-amerykanskich-zolnierzy#comments

Tiamat

czytaj więcej, na : http://zygumntbalas.neon24.pl/post/136900,co-sie-dzieje-w-australii-09-02-2017

P.S Nie moim celem jest obrona brodatych dzikusów, BO CI CO MNIE TU CZYTUJĄ CZASEM DOSKONALE WIEDZĄ, JAKI MAM DO NICH STOSUNEK i jestem za ich całkowitą EKSTERMINACJĄ, za to co złego czynią ZWYKŁYM LUDZIOM, ale nie każdy MUZUŁMANIN, to terrorysta, podobnie, jak nie KAŻDY ŻYD, TO ZŁODZIEJ I OSZUST i wreszcie jak, nie KAŻDY POLAK, to leń i pijak, A TAK O NAS CZĘSTO NA ŚWIECIE JEST MOWA. 

To cywilizacja zachodnia w swej chciwości i niegodziwości podpaliła TAMTYM LUDZIOM NA BLISKIM WSCHODZIE te piekło i ciągle je podsyca, podpalając więcej KRAJÓW, jak : Libia, Syria, Irak, Sudan i na następne już się zasadza, czyli IRAN. 

I pomyślcie tylko sobie, co by było, gdyby, to WĘGIEL KAMIENNY, LUB BRUNATNY, był obecnie tak cenny, jak jest ROPA i to na Nas by się zasadzili ci wszelacy CHCIWCY I NIEGODZIWCY PAZERNI z zachodu i nam by stworzyli takich potworów, jak brodaci dzikusi, na Bliskim Wschodzie, albo reaktywowali Nam banderowskich rezunów, do mordowania NASZYCH WSPÓŁOBYWATELI, jak obecnie ma to miejsce, na upadlinie.

I JESTEM CIEKAWY, CZY TEŻ BY WAM BYŁO WÓWCZAS TAK DO ŚMIECHU I TAK BYŚCIE TRYSKALI JADEM, gdyby się okazało, że w celu ZACHOWANIA RESZTEK NASZEJ NARODOWOŚCI, mamy to praktycznie UNIEMOŻLIWIONE, GDYŻ NIE MA NIKOGO, KTO BY ZECHCIAŁ POMÓW W UCIECZCE Z KRAJU W WOJENNEJ POŻODZE  NASZYM WSPÓŁOBYWATELOM ???

Pozdrawiam Ludzi dobrej woli i nie jestem i nie bedę lewakiem, ale mam jeszcze

LUDZKIE ODCZUCIA. 

Portret użytkownika Bartezar

Prawie każdy terrorysta to

Prawie każdy terrorysta to muzułmanin, nie każdy muzułmanin to terrorysta (dżihadysta), ale KAŻDY muzułmanin wspiera finansowo Jihad i dżihadystów poprzez płacenie islamskiego podatku ZAKAT! Oficjalnie zakat to wsparcie dla najbardziej potrzebójących, ale nieoficjalnie duża część zakatu idzie bezpośrednio na wsparcie Dżihadu/dżihadystów (czytaj TERRORYSTÓW)! Kolego ACHILES zanim będziesz szerzyć tą lewacką propagandę radzę dokształcić się w Islamie i jakim to ścierwem jest ta totalitarna ideologia wojny. Islam jest od samego początku w nieustannym stanie wojny z całą resztą świata, świata niewiernych. Poczytaj trochę Koran, zwłaszcza wersety miecza, przemyśl to sobie a później się wypowiadaj w temacie. W wielu państwach z których jest prowadzona islamska inwazja, w tej chwili nie ma wojen. Sprawdź sobie co znaczą pojęcia: jihad, hijra, taquija, djizja, zakat. To tak na początek. I jeszcze raz, przestań szerzyć lewacką propagandę, bo doprowadzisz nie tylko siebie do zguby, ale nas wszystkich!

Strony

Skomentuj