Federica Mogherini ogłosiła, że Europa potrzebuje uchodźców i nie zatrzyma migracji

Kategorie: 

Źródło: European External Action Service/CC BY-NC-ND 2.0

Unia Europejska, świadomie lub nie, zmierza ku samozagładzie. Federica Mogherini, unijna dyplomatka oraz zwolenniczka islamizacji Europy, najpierw płacze gdy dochodzi do zamachów terrorystycznych, a teraz oświadcza, że uchodźcy są nam potrzebni i nie można zatrzymać migracji.

 

W środę, włoska polityk przebywała na Malcie w mieście Valletta, które jest stolicą tego państwa. Federica Mogherini nie zmieniła swojego zdania w kwestii masowej, niekontrolowanej migracji na kontynent europejski. Jej zdaniem, uchodźcy są potrzebni dla rozwoju gospodarki. Wskazała również na obecne trendy demograficzne w Europie i problemy wynikające ze starzejącego się społeczeństwa. Z jej słów wynika, że uchodźcy potrzebni są nie tylko do pracy, ale także do rozmnażania się z Europejczykami.

"Pozwólcie, że będę wyrażała się jasno od samego początku: Europa nie zamknęła i nie zamknie drzwi. Będziemy nadal współpracować z Wami i naszymi partnerami, każdy z nas wokół tego stołu - i widzę nie tylko wiele państw ale także organizacji, naszych partnetów - aby zarządzać migracją w sposób sprawiedliwy, ludzki i efektywny. To jest europejski sposób na radzenie sobie z migracją." - Federica Mogherini.

Jednocześnie Federica Mogherini stwierdza, że należy za wszelką cenę zakończyć "tragedię na morzu i pustyni", rozwiązując problemy bezpośrednio w Afryce, które sprawiają, że ludzie decydują się na emigrację. Nawiązując do tej kwestii, w 2016 roku Komisja Europejska ogłosiła, że przeznaczy aż 62 miliardy euro na państwa Afryki i Bliskiego Wschodu, tak aby zniechęcić ludzi do wyjazdu.

"Europa pomoże Afryce zrozumieć pewne kwestie i Afryka również pozwoli wyjaśnić Europie pewne kwestie. Podam jeden przykład: Wierzę, że Europejczycy powinni zrozumieć, że potrzebujemy migracji dla naszych ekonomii i naszych systemów socjalnych, przy obecnych trendach demograficznych musimy być zrównoważeni. Natomiast Afrykańczycy, po swojej stronie, powinni wziąć pod uwagę koszty handlu ludźmi, straty w ludziach oraz jak niebezpieczny może być drenaż mózgów dla kontynentu" - Federica Mogherini.

W podobnym tonie wypowiadał się już obecny papież Franciszek. Niestety, uchodźcy przybywają do Europy ale w większości nie chcą dostosować się do praw, obowiązujących w danym państwie. Wielu z nich ze względu na swoje pochodzenie nie może znaleźć sobie stałej pracy, lub po prostu nie ma zamiaru jej szukać i żyje z zasiłków (więcej: link, link, link, link, link). Niemiecki urząd ds. migracji BAMF wezwał kilka dni temu władze regionalne aby zbierały odciski palców od wszystkich uchodźców. Okazało się bowiem, że wielu z nich zarejestrowało się w kilku miejscach pod różnymi nazwiskami, dzięki temu mogą pobierać kilka zasiłków jednocześnie. Szacuje się, że w samej Dolnej Saksonii, uchodźcy oszukali władze na 3-5 milionów euro. Nikt jednak nie wie ile nachodźcy zdołali już wyłudzić pieniędzy na terenie całego kraju i w innych państwach europejskich.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (7 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Rolnik

Nie ma co się rozpisywać, bo

Nie ma co się rozpisywać, bo szkoda słów. Należy tylko zauważyć, iż nie można się dziwić potrzebom tej pani, ponieważ jak powiadają "...i na bezrybiu rak rybą". Więc z taką facjatą jak ma ta cała Federica Mogherini no i oczywiście część femistkek, nie dziwi popęd do byle jakiego wałacha. One już nie szukają kogoś z klasą, tu potrzebny jest byle kto, aby tylko poorał. Wstyd dla ograniczeń eurokratów i eurokratek.   

Portret użytkownika Marcin Malik

Mogherini, Juncker, Shultz -

Mogherini, Juncker, Shultz - wszyscy oni należeli do ugrupowań młodych komunistów dla których kultura europejska jest jak sól w oku. Oni nas niszczą z premedytacją a Europejczycy wykazują małe chęci do tego aby walczyć o przetrwanie. Redaktor ZnZ napisał, że "ma nadzieję że Biali będą walczyć i urządzą nowe wyprawy krzyżowe" ale wątpie gdyż Biali to liberalne cioty a białe kobiety to głupie dziwki, które same wchodzą kolorowym do łóżek.

Podróżnik. www.kompas.travel.pl

Portret użytkownika Prezesik

Jeśli pani Mogherini

Jeśli pani Mogherini potrzebuje czarnego bolca to niech sobie nawet dziesięciu sprowadzi do domu. Unijne muppety mają w nosie, że na ulicach dochodzi do gwałtów i pobić na europejskich kobietach, biały mężczyzna jest poniżany i umniejsza się jego wartość i jego jedynym zadaniem ma być tylko praca i płacenie podatków na zasiłki dla bezrobotnych arabów. Promowane są związki biała kobieta+ czarny mężczyzna (oczywiście w drugą stronę to nie działa, bo kto by chciał typową murzynkę) Europa zdycha i to na własne życzenie. I powiem więcej. Europejskim kobietom byłoby lepiej z arabami, ponieważ oni potrafią walczyć, mają w sobie agresywność, z kolei europejskim mężczyznom wmawia się, że agresja i waleczność to coś złego i oni słuchają. Ich kraje są najeżdżane, a oni klaszczą w ręce. To jest coś nieprawdopodobnego jakim szambem stała się zachodnia Europa.

Portret użytkownika alvaro31185

Cos powiem - przed II wojna

Cos powiem - przed II wojna swiatowa tak ludzie wiali z Europy zydzi w szczegulnosci  tj i teraz ludzie ucekaja z blskiego wschodu z ta roznica ze i terrorysci wraz znimi udajacych imigrantow przechodza  --- czy tez bedzie III wojna swiatowa? bo histroia sie jaby powtarzala jesli ktos powie ze w Polsce nie ma muzulmanow toja powiem oficjalnie SA muzulmanie mlodzi ludzie widuje ich w biedronce to raz albo w centrum lub na uniwersytet chodza !! jesli jest ktos olsztyna na tym forum to pewny jestem ze widzial muzulmanow wiedz jak by nie bolylo to potwierdzi .. Polski rzad mowi ze ich nie wpusci do nas do kraju a sa!

JESTEM  NIEPELNOSPRSWNY  

Strony

Skomentuj