Wywołany przez UE kryzys migracyjny może sprawić, że trzeba będzie chwycić za broń, aby zachować naszą tożsamość

Kategorie: 

Wizja artystyczna przyszłej islamskiej Unii Europejskiej - źródło: Oren neu dag/Wikimedia Commons

Od samego początku było oczywiste do czego może doprowadzić przyjmowanie wszystkich imigrantów. Wymieszanie tak odmiennych kultur i religii może spowodować jedynie katastrofę a lewacka Unia Europejska dopiero teraz wybudziła się z głębokiego letargu.

 

Od dłuższego czasu słyszymy, że muzułmanie wcale nie mają zamiaru się integrować. Jest wręcz przeciwnie - to Europa ma najwyraźniej się dostosować do przyjezdnych. Jest to nic innego jak celowe zagranie rządzących, którzy przecież popierają islamizację naszego kontynentu. Najpierw sprowadzono tu miliony muzułmanów a następnie zaprowadzono cenzurę aby imigranci swobodnie mogli nas "ubogacać kulturowo". Oczywiście gdy to mieszkańcy poszczególnych państw Europy organizują się i pokazują muzułmanom swoją kulturę, to media zaczynają trąbić o rasizmie. Żadne oficjalne media jeszcze ani razu nie powiadomiły o rasizmie wobec białych.

 

Ostatnio w wywiadzie dla tygodnika "wSieci" Leszek Miller z lewicowej partii SLD stwierdził, że sytuacja staje się niebezpieczna i może dojść do momentu, w którym będziemy musieli chwycić za broń i rozpocząć walkę aby zachować swoją tożsamość. Tymczasem obecnie "oglądamy budowanie konia trojańskiego na oczach zdumionych Trojan i w dodatku za ich pieniądze".

 

Oczywiście problem ten nie pojawił się znikąd. Komuś po prostu zależy na wywołaniu kolejnej wielkiej wojny w Europie. Skoro według Millera może dojść do takiej sytuacji warto zadać pytanie o jaką konkretnie broń chodzi. Jak dobrze wiemy, Unia Europejska podobnie jak Stany Zjednoczone wykorzystują zagrożenie terrorystyczne i robią co mogą aby rozbroić społeczeństwa.

 

 

Na podstawie: http://wiadomosci.onet.pl/kraj/leszek-miller-moze-nadejsc-moment-ze-trzeba-bedzie-walczyc-z-bronia-w-reku/2d2kcd

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika zniesmaczony

Ziemia to twor szatanski ,bo

Ziemia to twor szatanski ,bo nawet jak juz wszyscy beda chcieli mowic prawde i wszystko bedzie tak jak ma byc to zostanie jeszcze to zabijanie i dlatego tu moze byc spokuj po depopulacji na jakis czas ale wszystko wruci do stanu poprzedniego ,to tylko kwestia czasu ! Ja nie chce tu wracac nawet jako bakterija to nie jest zycie to sluzba szatanowi na tej pieknej ale zlej planecie dla wszystkich,

Portret użytkownika zniesmaczony

Ziemia to twor szatanski ,bo

Ziemia to twor szatanski ,bo nawet jak juz wszyscy beda chcieli mowic prawde i wszystko bedzie tak jak ma byc to zostanie jeszcze to zabijanie i dlatego tu moze byc spokuj po depopulacji na jakis czas ale wszystko wruci do stanu poprzedniego ,to tylko kwestia czasu ! Ja nie chce tu wracac nawet jako bakterija to nie jest zycie to sluzba szatanowi na tej pieknej ale zlej planecie dla wszystkich,

Portret użytkownika OLI

NIE TYLKO POLSKA ALE CAŁA

NIE TYLKO POLSKA ALE CAŁA EUROPA JST SPISANA NA STRATY. RZĄDZĄCY DOBRZE O TYM WIEDZĄ - JUŻ DOPROWADZILI  DO PODZIAŁU SPOŁECZENSTWA . A TERAZ PRZY POMOCY MUZUŁMANW SKŁÓCĄ JESZCZE BARDZIEJ EUROPEJCZYKÓW--- POLEJE SIĘ KREW A WINĘ ZWALĄ NA OGŁUPIAŁYCH , ZMANIPULOWANYCH NIEWINNYCH LUDZI.TAKI JEST PLAN ZAGŁADY EUROPY -/// TYLKO G LUPIEC TEGO NIE WIDZI ALE JUŻ WNET ZOBACZY.///// A CWANIACY SZYKUJĄ SOBIE SPOKOJNĄ PRZYSZŁOŚĆ GDZIEŚ NA PIEKNEJ ZIELONEJ WYSPIE.//// ŻYCZE D O B R E J  NOCY OBY NIE OSTATNIEJ .//// 

Portret użytkownika Takitam

Co do miłego Pana Millera

Co do miłego Pana Millera który "wie" jak naprawić sytuację i "rozumie" co się dzieje sam jest lewakiem przez duże L. To już polityczny trup. Młode pokolenie w znakomitej większości nawet nie wie o tym, że był on I sekretarzem komitetu wojewódzkiego PZPR w Katowicach. A co do obecnej sytuacji, to ona nie zmieni się do momentu kiedy sam naród niemiecki nie weźmie sprawy w swoje ręce, i nie wywali szanownej Pani Angeli M. na zbity pysk. Tam tylko przewrót załatwi sprawę, a sytuacja do niego już nabrzmiewa. Dopiero wtedy "obudzą" się, czy może bardziej -  "ośmielą" się inne kraje by raz na zawsze i radykalnie zrobić z tym bałaganem porządek.

Portret użytkownika Mayezon Manoyezowycz

A panu Millerowi co tak na

A panu Millerowi co tak na obronę tożsamości wzięło, no chyba nie tej narodowej? mnie się wydaje że raczej czerwone robactwo boi się o swoje lewackie dupy, choć może być że chcą sobie rankingi podreperować ,już słyszę głosy ludzi - Mundry człowiek,dobrze godo, na prezydenta go, a ja na to - na szubienicę z nim i razem z psem go powiesić jak najgorsze ścierwo, zdrajcę jednego!

Portret użytkownika maxvidealna

Tylko wybacz ale za tego

Tylko wybacz ale za tego czerwonego PRL spiewalismy hymn na apelach rocznice historyczne to byly akademie patriotyczne a ja po wielu latach znam slowa i melodie polskich piesni powstanczych i rote bo tego nas uczono na muzyce ze o piesniach ludowych nie wspomne. Gadajcie sobie co chcecie mozecie pluc na tamte czasy ale tak jak wtedy polskosci nie uczy sie juz wcale. Mysmy zawsze stali na bacznosc gdy grali hymn a teraz przedstawiciele wladz rechocza sobie w trakcie hymnu... moze bylo to zmitologizowane ale BYLISMY DUMNI ZE SWOJEGO KRAJU I HISTORII. Znalismy moze ja fasadowo i wybrana wygodna dla owczesnej wladzy wersje bez kontrowersyjnych fragmentow ale teraz nie MA NIC. NIE MA POLSKOSCI W SWIADOMOSCI MLODYCH. Kto zna hymn? Kto pamieta daty i przyczyny powstan? Nawet ten Katyn ktorym sobie wszyscy geby wycieraja... kto z mlodych wie co sie tam NAPRAWDE WYDARZYLO I KIEDY? Czyimi rekami i dlaczego? Mlodzi juz zapomnieli co zrobili Polsce Szwedzi Osmanowie czy Niemcy lub Austriacy w czasie zaborow. Jedynym faktem historycznym funkcjonujacym we wspolczesnej popkulturze jest Katyn. Jesli to jedyne co ma budowac swiadomosc historyczna Polakow to dobrze nie bedzie.

Portret użytkownika Sly

John z tym Millerem to bym

John z tym Millerem to bym nie przesadzał kiepski z niego strateg co wyszło przy okazji wyborów prezydenckich. Zestarzał się też chłopina ostatnio jak go oglądałem w tv chyba tvp info najlepiej też nie wypadł. Trochę też nie rozumiem tej przemiany z poprzednich artykułów można było odnieść wrażenie że pochylasz się nad losem muzułmanów gnębionych przez żydów a teraz sugerujesz że czeka nas podobna walka o swoją kulturę jaka toczy się w izraelu może nie w takim samym stylu ale zdeżenie kultur było by podobne.
Oby się nieokazało że wśród tych którym maży się podbój europy są też palestyńczycy.

Portret użytkownika John Moll

Wszystko ma swoje złe i dobre

Wszystko ma swoje złe i dobre strony. Nie popieram najazdu muzułmanów na Europę i nie popieram znęcania się żydów nad palestyńczykami. Gdyby Izrael i Palestyna przestali wojować, może sytuacja na Bliskim Wschodzie by się nieco uspokoiła. Wtedy muzułmanie nie musieliby uciekać do Europy, ale wiadomo - najpierw trzeba zakończyć wojnę w Syrii, Iraku i w Libii. Wszyscy by na tym skorzystali.

 

Ale niestety to wszystko zostało zaplanowane i zorganizowane. My jesteśmy ofiarami muzułmanów, a oni są ofiarami tych co wywołali te wojny na Bliskim Wschodzie i sfinansowali te migracje. To tak jak na tym obrazku:

Portret użytkownika Takitam

Gdyby USA nie zniszczyła

Gdyby USA nie zniszczyła "reżimów" trzymających za mordę te chordy - to dzisiaj nie mielibyśmy ich w U.E. Może w naszym wyobrażeniu były to reżimy, ale to jest jedyny sposób na zapanowanie nad tym motłochem. A samo zaproszenie tych gości przez miłą kanclerz tylko przyśpieszyło sprawę.

Portret użytkownika Sly

John wszyscy wiemy że

John wszyscy wiemy że muzułmanie od dawna mieli ochotę na podbój europy, raz im się udało zająć część Hiszpanii innym razem znaleźli się pod Wiedniem, nie było w tamtych czasach Ameryki czy Izraela kto wtedy nimi kierował. Moim zdaniem powstanie w tamtym rejonie silnego państwa nie muzułmańskiego które skutecznie piłuje zęby okolicznym wyznawcą allaha było dobrym posunięciem. I zdaje się, co zresztą potwerdzają często media i ne tylko, że nie mówimy tu o ucieczce przed wojną ale celowej inwazji muzułmańskiej, nie ma też co się oszukiwać że możliwe jest zakończenie wojny między Palestyną a Izraelem, zawsze się znajdzie jakiś odpowiednio uduchowiony młodzieniec który wystrzeli kolejną rakietę. Mój przyjaciel po ostatnich wakacjaczh wśród muzułmanów stwierdził że gdyby religia nie zabraniała im pić alkocholu to świat dawno już by stanoł w płominiach, dodam jeszcze że prawdopodobnie jeden z pracowników kurortu w którym przebywali planował uprowadzenie jego blond żony.

Portret użytkownika John Moll

Nie twierdzę, że muzułmanie

Nie twierdzę, że muzułmanie są święci. Pamiętam co powiedział Muammar Kaddafi o islamizacji Europy. Wiem, że wielu imigrantów przybywa tu z misją zajęcia tego kontynentu i powoli im się to udaje, ale nie dokonaliby tego gdyby nie politycy UE, wojna na Bliskim Wschodzie i wsparcie jakie udziela najeźdźcom Turcja, Arabia Saudyjska i George Soros.

Strony

Skomentuj