Dżihadyści wykorzystują więzienia jako centra rekrutacyjne

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Zapobieganie islamizacji Europy, a także Australii i Ameryki Północnej wymaga wielu skoordynowanych działań. Zgodnie z panującym w krajach zachodnich systemem sprawiedliwości, popełnienie przestępstwa wiąże się z umieszczeniem delikwenta w zakładzie karnym. Problem w tym, że dla islamistów nie stanowi to żadnego problemu - mordując niewiernych unikną deportacji i wciąż będą mogli kontynuować swoją misję na terenie danego państwa.

 

Muzułmanie i Afrykańczycy masowo osiedlają się na kontynentach, które jeszcze niedawno należały do białego człowieka. To już przeszłość - obecnie zachodzą wielkie zmiany, których cofnięcie może okazać się niezwykle trudne, jeśli nie niemożliwe. Wszystko za sprawą rządów, polityków, opłacanych organizacji pozarządowych i mediów oraz bogatych "filantropów", którzy robią dosłownie wszystko, aby białą populację zastąpić drugą, przy okazji dążąc do eliminacji tej pierwszej.

 

W obecnych czasach łatwo można otrzymać łatkę rasisty i "islamofoba". Wystarczy przypomnieć, że tzw. uchodźcy nie uciekają przed wojną i przychodzą do nas w zupełnie innych, niepokojowych zamiarach. Widać to coraz częściej i mówi się o tym coraz głośniej - powstają niebezpieczne strefy "no-go", wzrasta przestępczość, dochodzi do zamachów bombowych lub z użyciem broni palnej czy noży. Gdy liczba osiedleńców jest wystarczająco duża i czują się pewni, organizują manifestacje i domagają się zaprowadzenia prawa szariatu lub wdrażają go siłą na opanowanych przez siebie ulicach.

 

Warto zwrócić uwagę, że islamiści często organizują zamachy i mordują przypadkowych ludzi gdy są poszukiwani celem ich deportacji do kraju, z którego pochodzą. Popełniając zbrodnie zapewniają sobie możliwość pozostania na terenie państwa i odsiadują wyrok w więzieniu, zatem są utrzymywani z pieniędzy podatników. Przebywając w zakładach karnych mają kontakt z innymi ludźmi, których rekrutują lub zmuszają do przejścia na islam. Przymusowe konwersje, islamski terror, wymuszanie płacenia tzw. dżizji czyli podatku od niewiernych, a nawet zaprowadzanie prawa szariatu to prawdziwe plagi jakie towarzyszą więzieniom w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Francji oraz Niemczech.

Uzbrojony w noże muzułmanin aresztowany w Whitehall (Anglia) niedaleko parlamentu - jest szczęśliwy, ponieważ uniknął deportacji

Wydawałoby się, że aresztowanie islamistów i zamknięcie ich w celi załatwi sprawę. Tymczasem zakłady karne stanowią dla nich centra rekrutacyjne, gdzie więźniowie zamiast resocjalizacji przechodzą przez programy rekrutacyjne i radykalizujące. Po wyjściu na wolność idą w ślady islamistów i popełniają przestępstwa lub sami prowadzą rekrutację, szerząc islamską ideologię podboju.

 

Problem jest zbyt wielki, aby można było go zignorować. Więzienia są dosłownie przepełnione dżihadystami. W Wielkiej Brytanii postanowiono nawet utworzyć osobne więzienia wewnątrz zakładów karnych, które są przeznaczone wyłącznie dla najbardziej niebezpiecznych muzułmanów. W nowych placówkach podobno umieszczono już Michaela Adebolajo, który dawniej na ulicach Londynu zamordował brytyjskiego żołnierza Lee Rigby'ego, oraz Anjema Choudary'ego - skrajnie niebezpiecznego "kaznodziei".

 

To niestety praktycznie niczego nie zmienia. Im więcej siły wkłada się w walkę z islamistami, tym bardziej są zdolni do szerzenia radykalizacji i rekrutowania nowych dżihadystów. Dlatego jedynym skutecznym rozwiązaniem może być natychmiastowa deportacja z zakazem ponownego przyjazdu.

 

Źródła:

https://www.gatestoneinstitute.org/10761/islamists-prisons

http://news.sky.com/story/inmates-bullied-into-converting-to-islam-10430958

http://dailycaller.com/2014/11/21/u-s-prisons-churning-out-thousands-of-radicalized-inmates/

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3447159/The-Muslim-extremists-taking-British-jails...

http://www.breitbart.com/london/2016/06/29/growing-trend-islamic-radicalisation-german-pri...

http://www.express.co.uk/news/uk/658267/Muslim-extremists-prison-no-go-zone-sharia-law-ter...

http://www.telegraph.co.uk/news/uknews/law-and-order/7428933/Muslim-gangs-imposing-sharia-...

http://www.express.co.uk/news/uk/616260/Britain-Prisons-Category-A-Michael-Gove-Steve-Gill...

Ocena: 

Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Ulvhedin

Brońmy naszej rzeczywistości,

Brońmy naszej rzeczywistości, a nie będziemy się martwić o naszą przysłość. Nie daj się manipulować czytelniku.

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Przypomnę niewiedzącym, że na

Przypomnę niewiedzącym, że na Gustloffie zginęła ciotka Donalda Tuska - wysoko postawiona urzędniczka Gestapo w Gdańsku z dwoma synami czyli z jego 2 kuzynami. Tylko tacy elitarni dygnitarze hitlerowscy mieli wstęp na ten statek by się nim ewakuować, zwykli biedni Niemcy wiali z Gdańska przed Armią Czerwoną do Niemiec pieszo, na rowerach, furmankami, itp...

Portret użytkownika Odważniak

Niedługo opaleni zaczną

Niedługo opaleni zaczną znikać bez wieści, po cichutku i bez rozgłosu urzyźnią parki, jak tak będą się wozić. Wierzę, że Bladym odrosną jajca.

Najgorsze, że taki dzieciak za posiadanie trawy idzie siedzieć, a wychodzi islamista, bo podobno jak sie nie przejdzie na islam, to nie ma życia za kratami. 

Portret użytkownika helaa

hahahahahha ale ameryke

hahahahahha ale ameryke wspolczesni cipole odkryli hahahahahahah a koncowka ery cipoleuszy tuz tuz........

Portret użytkownika Adrem

Już chyba dla wszystkich jest

Już chyba dla wszystkich jest jasne, kogo należy natychmiast wysłać w zaświaty ?

To nie ciapatych. Oni są tylko narzędziem. Upierdliwym, ale narzędziem.

Trzeba odciąć ręce, które ich chronią i sprowadzają na głowę ludzi w Europie.

Skomentuj