Dżihadyści wykorzystują więzienia jako centra rekrutacyjne

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Zapobieganie islamizacji Europy, a także Australii i Ameryki Północnej wymaga wielu skoordynowanych działań. Zgodnie z panującym w krajach zachodnich systemem sprawiedliwości, popełnienie przestępstwa wiąże się z umieszczeniem delikwenta w zakładzie karnym. Problem w tym, że dla islamistów nie stanowi to żadnego problemu - mordując niewiernych unikną deportacji i wciąż będą mogli kontynuować swoją misję na terenie danego państwa.

 

Muzułmanie i Afrykańczycy masowo osiedlają się na kontynentach, które jeszcze niedawno należały do białego człowieka. To już przeszłość - obecnie zachodzą wielkie zmiany, których cofnięcie może okazać się niezwykle trudne, jeśli nie niemożliwe. Wszystko za sprawą rządów, polityków, opłacanych organizacji pozarządowych i mediów oraz bogatych "filantropów", którzy robią dosłownie wszystko, aby białą populację zastąpić drugą, przy okazji dążąc do eliminacji tej pierwszej.

 

W obecnych czasach łatwo można otrzymać łatkę rasisty i "islamofoba". Wystarczy przypomnieć, że tzw. uchodźcy nie uciekają przed wojną i przychodzą do nas w zupełnie innych, niepokojowych zamiarach. Widać to coraz częściej i mówi się o tym coraz głośniej - powstają niebezpieczne strefy "no-go", wzrasta przestępczość, dochodzi do zamachów bombowych lub z użyciem broni palnej czy noży. Gdy liczba osiedleńców jest wystarczająco duża i czują się pewni, organizują manifestacje i domagają się zaprowadzenia prawa szariatu lub wdrażają go siłą na opanowanych przez siebie ulicach.

 

Warto zwrócić uwagę, że islamiści często organizują zamachy i mordują przypadkowych ludzi gdy są poszukiwani celem ich deportacji do kraju, z którego pochodzą. Popełniając zbrodnie zapewniają sobie możliwość pozostania na terenie państwa i odsiadują wyrok w więzieniu, zatem są utrzymywani z pieniędzy podatników. Przebywając w zakładach karnych mają kontakt z innymi ludźmi, których rekrutują lub zmuszają do przejścia na islam. Przymusowe konwersje, islamski terror, wymuszanie płacenia tzw. dżizji czyli podatku od niewiernych, a nawet zaprowadzanie prawa szariatu to prawdziwe plagi jakie towarzyszą więzieniom w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Francji oraz Niemczech.

Uzbrojony w noże muzułmanin aresztowany w Whitehall (Anglia) niedaleko parlamentu - jest szczęśliwy, ponieważ uniknął deportacji

Wydawałoby się, że aresztowanie islamistów i zamknięcie ich w celi załatwi sprawę. Tymczasem zakłady karne stanowią dla nich centra rekrutacyjne, gdzie więźniowie zamiast resocjalizacji przechodzą przez programy rekrutacyjne i radykalizujące. Po wyjściu na wolność idą w ślady islamistów i popełniają przestępstwa lub sami prowadzą rekrutację, szerząc islamską ideologię podboju.

 

Problem jest zbyt wielki, aby można było go zignorować. Więzienia są dosłownie przepełnione dżihadystami. W Wielkiej Brytanii postanowiono nawet utworzyć osobne więzienia wewnątrz zakładów karnych, które są przeznaczone wyłącznie dla najbardziej niebezpiecznych muzułmanów. W nowych placówkach podobno umieszczono już Michaela Adebolajo, który dawniej na ulicach Londynu zamordował brytyjskiego żołnierza Lee Rigby'ego, oraz Anjema Choudary'ego - skrajnie niebezpiecznego "kaznodziei".

 

To niestety praktycznie niczego nie zmienia. Im więcej siły wkłada się w walkę z islamistami, tym bardziej są zdolni do szerzenia radykalizacji i rekrutowania nowych dżihadystów. Dlatego jedynym skutecznym rozwiązaniem może być natychmiastowa deportacja z zakazem ponownego przyjazdu.

 

Źródła:

https://www.gatestoneinstitute.org/10761/islamists-prisons

http://news.sky.com/story/inmates-bullied-into-converting-to-islam-10430958

http://dailycaller.com/2014/11/21/u-s-prisons-churning-out-thousands-of-radicalized-inmates/

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3447159/The-Muslim-extremists-taking-British-jails...

http://www.breitbart.com/london/2016/06/29/growing-trend-islamic-radicalisation-german-pri...

http://www.express.co.uk/news/uk/658267/Muslim-extremists-prison-no-go-zone-sharia-law-ter...

http://www.telegraph.co.uk/news/uknews/law-and-order/7428933/Muslim-gangs-imposing-sharia-...

http://www.express.co.uk/news/uk/616260/Britain-Prisons-Category-A-Michael-Gove-Steve-Gill...

Ocena: 

Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Przypomnę niewiedzącym, że na

Przypomnę niewiedzącym, że na Gustloffie zginęła ciotka Donalda Tuska - wysoko postawiona urzędniczka Gestapo w Gdańsku z dwoma synami czyli z jego 2 kuzynami. Tylko tacy elitarni dygnitarze hitlerowscy mieli wstęp na ten statek by się nim ewakuować, zwykli biedni Niemcy wiali z Gdańska przed Armią Czerwoną do Niemiec pieszo, na rowerach, furmankami, itp...

Portret użytkownika Odważniak

Niedługo opaleni zaczną

Niedługo opaleni zaczną znikać bez wieści, po cichutku i bez rozgłosu urzyźnią parki, jak tak będą się wozić. Wierzę, że Bladym odrosną jajca.

Najgorsze, że taki dzieciak za posiadanie trawy idzie siedzieć, a wychodzi islamista, bo podobno jak sie nie przejdzie na islam, to nie ma życia za kratami. 

Portret użytkownika Adrem

Już chyba dla wszystkich jest

Już chyba dla wszystkich jest jasne, kogo należy natychmiast wysłać w zaświaty ?

To nie ciapatych. Oni są tylko narzędziem. Upierdliwym, ale narzędziem.

Trzeba odciąć ręce, które ich chronią i sprowadzają na głowę ludzi w Europie.

Skomentuj