Amerykański uczeń odkrył lekarstwo na raka

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

12-letni Steven Litt znalazł w zwykłej zielonej herbacie specjalne substancje, które pomagają walczyć z rakiem. Swój projekt chłopiec zaprezentował na wystawie naukowej, która odbyła się w stanie Georgia.

 

 

Steven Litt udowodnił, że antyoksydanty, które w dużych ilościach występują w zielonej herbacie mają szkodliwy wpływ na komórki nowotworowe. Za odkrycie siódmoklasista zdobył główną nagrodę na wystawie, a ponadto jego odkrycie przyciąga uwagę naukowców.

 

Po przeanalizowaniu wielu informacji, Steven Litt uporządkował wszystkie niezbędne materiały do swoich badań. Wiele z nich pozyskał z Internetu, a swój dom przekształcił w laboratorium.

 

Steven prowadził eksperymenty na robakach, podzielonych na cztery grupy doświadczalne, aby móc potwierdzić hipotezę, że polifenole mogą działać jako niszczyciele nowotworów u tych osób, które zmagają się z chorobą. W robieniu eksperymentów chemicznych chłopca wspierał ojciec. Po zwycięstwie w konkursie naukowcy z Uniwersytetu Tafsa zaprosili nastolatka do współpracy przy badaniu leków na raka.

Ocena: 

4
Średnio: 3.3 (3 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Dr Piotr

W temacie raka nic się nie

W temacie raka nic się nie zmieniło i raczej póki co nie zmieni - na dzień dzisiejszy nie ma LEKU NA RAKA! Wszyscy ciągle mylą pojęcia - stosowane są tylko metody usuwania efektu, jaki daje rak, czyli wszelkiego rodzaju guzów i tego typu mutacji czy zwyrodnień! Czyli leczymy nie przyczynę, a jedynie dający się wykryć skutek/objaw działania raka, a to dwie zasadniczo różne sprawy. Wszelkie metody leczenia stosowane przez medycynę i metody naturalne polegają jedynie na likwidacji guza, a to nie oznacza wyleczenia z raka, jedynie mniej lub bardziej skuteczne usunięcie guza. Im skuteczniej usunięty i im mniej pozostało komórek rakotwórczych, tym większa szansa, że rak nie powróci i tyle. Stosowanie wszelkich diet i kuracji antyrakowych ma na celu jedynie obniżenie prawdopodobieństwa powrotu raka lub doleczenie guza, a nie jego wyleczenie i usunięcie prawdziwej przyczyny raka.

Na dzień dzisiejszy leczenie raka jest niemal identyczne z usuwaniem bólu przez leki przeciwbólowe, one nie usuwają przyczyny bólu, tylko likwidują sam ból.

Zanim poznamy przyczynę powstawania raka i stworzymy uniwersalny lek/meotdę leczenia raka, minie jeszcze trochę czasu i oby to "trochę czasu" było jak najkrótsze.

Portret użytkownika Medium

Poczytaj, że witamina C

Poczytaj, że witamina C zwiększa przyswajanie spożywanych tłuszczów. Tak więc zwyczajnie trzeba je ograniczyć, jak i w ogóle nieco zmiejszyć rację pokarmową. W każdym razie potwierdzam Twoje spostrzeżenia.

Portret użytkownika Aquarius

To że w zielonej cherbacie są

To że w zielonej cherbacie są antyoksydanty które zwalczają komórki rakowe to było wiadomo już bardzo dawno temu. Nie wiem czym się tu podniecać. Chłopak wyszperał zapomniane wiadomości z neta i nagle powtórne odkrycie, żałosne

Portret użytkownika Wmordepchaj Dollar

 

 

Tylko patrzeć jak ten synek Narodu W. wynajdzie w zielonej herbacie...katechiny! I będziemy mieli komplet... Wynalazca (jego przodkiem był Rosjanin Iwan Abramowicz Uniemcownastrychu) dostanie Nobla a goje jak marli od kancerogenów z różnych przez żydownię wywoływanych wojen i wojenek podniecanych tak marli będą...

"Pokaż jak sikasz, a powiem ci gdzie jest twoja synagoga".

Portret użytkownika daewaddswa

Od dawna o tym wiedziałem.Tak

Od dawna o tym wiedziałem.Tak naprawde pełno roślin ma działanie przeciw rakowe np. korzeń mniszka lekarskiego, który rośnie nam na łąkach zwalcza raka.niemiem czy te rośliny zwalczyły by bardzo rozminiętego raka ale prawdopodobnie dieta przeciwrakowa polegająca na jedzeniu siemienia lnianego pomogłaby. A przynajmniej ja w to wierzę.Rośliny są lekarstwem na wszystkie problemy oraz dobra dieta i pobyt na zewnątrz a nie kiszenie się w domu.Przykładowo każdy problem psychiczny w tym depresja jest skutkiem braku surowych roślin, dobrego sposobu odżywiania się, ruchu i słońca.

Portret użytkownika Trak

Cieszą mnie sukcesy młodych

Cieszą mnie sukcesy młodych naukofcuf amerykanskich.

Teraz powinien zacząć nauczać w świątyni, o ile wcześnie tego nie robił.

Może też, zagrać w jakimś filmie, uratować kogoś a w każdym bądź razie zrobić coś fajnego do czego można będzie wrócić za 30 lat pisząc życiorys.

Portret użytkownika Piramidex

Ostatni raz chorowałem mając

Ostatni raz chorowałem mając 16 lat tylko przez zaprzestanie hartowania organizmu dziś mam 33 lata i jest ok poza tym stosuje swoją odpowiednią dietę którą cały czas ulepszam jem wszystko unikam tylko sztucznych pokarmów i tłuszczy. Zieloną herbatę piję od dawna nie tylko ona jest dobra na zmutowane komórki... 

Poczytajcie a znajdziecie, nie przesadzajcie...

Pozdrawiam

Strony

Skomentuj