Specjalna terapia z kurkuminy zdołała wyleczyć z raka w jedenaście dni!

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Zespół amerykańskich naukowców opracował specjalną metodę, aby dostarczyć naturalny składnik przeciwnowotworowy bezpośrednio do komórek nowotworowych kości. Technologia pozwoliła zabić je w ciągu zaledwie kilku dni!

 

Substancja o nazwie kurkumina, występująca w korzeniu kurkumy jest znana ze swoich właściwości przeciwnowotworowych. Przez długi czas naukowcy nie mogli w pełni zastosować tej wiedzy do badań na dużą skalę, ponieważ doustne przyjmowanie substancji nie może zostać wchłonięte przez organizm ludzki w stopniu, który zwalcza raka. Amerykańscy naukowcy opracowali metodę dostarczania kurkuminy, która na przykładzie komórek kostniakomięsaka dowiodła prawie stuprocentowej skuteczności terapeutycznej.

Zespół z University of Washington opracował kapsułkę i strukturę dla leku, dzięki czemu kurkumina nie traci swoich właściwości, krążąc po ciele i może być stopniowo uwalniana po kontakcie z guzem. Kurkuminowa struktura specjalnej tabletki została wydrukowana na drukarce 3D z fosforanem wapnia o określonej porowatości, a sama kapsułka została wykonana z cząsteczek tłuszczu. Technologia ta umożliwia wytwarzanie implantów dla konkretnego pacjenta, zapewniając lepszą integrację z tkanką ludzką.

Zespół przetestował technologię na komórkach kostniakomięsaka. Terapia hamowała wzrost komórek nowotworowych o 96% przez jedenaście dni, a także promowała wzrost zdrowych komórek tkanki kostnej. Okazuje się, że oprócz właściwości przeciwutleniających i przeciwzapalnych, kurkumina ma również „budujące” właściwości osteogenne. Wyniki badań otwierają nowe możliwości leczenia raka kości i przywracania ubytków kostnych po usunięciu guza.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Nickt

Brednie. Zwłaszcza na

Brednie. Zwłaszcza na roślinach z hodowli przemysłowych, przepojonych nawozami i pestycydami. Już lepsze mięso bo jednak zwierzę ma jakąś wątrobę i nerki i trochę tych toksyn wychwyci, a roślina wchłonie 100% i potem to zjesz. Niejeden zdrowo odżywiający się człowiek zmarł na raka, a z drugiej strony niejeden palacz, alkoholik, pożeracz byle czego dożył 90 lat w dobrym zdrowiu. I tyle z twojej teorii.

Portret użytkownika Www

Po to Bóg stworzył zwierzęta

Po to Bóg stworzył zwierzęta by człowiek nie musiał  szamać zielieniny. Jedząc zwierzęta człowiek otrzymuje caly zestaw niezbędnych składników do życia. Zwierzęta to mini fabryki przetwarzające zielieninę dla człowieka.

Portret użytkownika ser hijo

Tak sobie wkręcaj. To, że

Tak sobie wkręcaj. To, że musimy jeść, Bogu jest do niczego potrzebne. Natomiast każdy będzie jadł to, co na jego etapie drogi jest z różnych względów wskazane. Jeden rozwinie się na mięsie, drugi na włoszczyźnie, aczkolwiek nie osiągną tego samego. Chociaż temat żarcia miejmy już za sobą. Są to zbyt proste rzeczy, żeby je walkować tysiącleciami.

Portret użytkownika Ractaros96

Ciekawy zbieg okoliczności,

Ciekawy zbieg okoliczności, że za kilka dni zamierzam sobie kupić kilogram kurkumy. Staram się przejść na dietę opartą na ryżu i będę sobie do niego robił sosy z brokuł i pomidorów z dodatkiem czosnku, imbiru i kurkumy właśnie. Przez zawartość białka w ryżu, zamierzam całkowicie wyeliminować z diety wysoko przetworzone mięso w postaci wędlin. Ewentualnie będę się jeszcze wspomagał białkiem z mleka.

"Trudności materialne nigdy nie powinny być przeszkodą na drodze rozwoju człowieka" - Moje własne słowa

Portret użytkownika Px

Zamów Indyjską poczekasz

Zamów Indyjską poczekasz trochę ale warto.Nie staraj się tylko to zrób.Mnie 26 lat pękło bez mięsa jak z bicza strzelił.Jedynymi problemami przez te lata to byli róznego rozdzju znawcy tematu prorokujący o niedoborach,złej grupie krwi jak dla wegtarian,etc.Ale wyniki są i nie posiłukję się rzadym produktem farmacji.Po 40 machełem jeszcze piąteczkę dzieci najmłodsze ma 10 miesięcy.Wciąż zadowalm moją 16 lat młodszą żonę.Nie noszę okularów choć przed monitorem od wielu wielu lat spędzam wiele godzin.Nie odmawiam sobie też złego jedzenia choć czuję jak wyraznie obciąża system.Pozdrawiam Serdecznie i życzę radości ze smiany świadomości.

Strony

Skomentuj