Nowe państwa i granice w Europie w 2035 roku - analitycy przewidują rozbiór Polski

Kategorie: 

Postulowana nowa mapa Polski w 2035 roku - źródło: zn.ua

Już chyba nikt nie ma wątpliwości, że następuje wielka redefinicja granic w Europie. Aneksja Krymu przez Rosję jest tego dobrym przykładem, gdy widzimy rozwój wypadków na Ukrainie wcale nie wiadomo, czy wkrótce w skład Rosji nie wejdzie wschodnia i południowa część tego kraju.

 

Oczywiście Kreml realizuje pewien plan. Już w lipcu 2012 roku jedna z rosyjskich gazet (Экспресс газетой) opublikowała plan strategiczny jaki podobno jest realizowany. Przewidywano, że Rosja załączy Krym i Donbas, a także południową część Ukrainy pozbawiając ten kraj dostępu do Morza Czarnego. Wtedy podawano rok 2035 jako ostateczny czas realizacji, ale wygląda na to, że może to się zdarzyć wcześniej.

We wspomnianej gazecie opublikowano ilustrację przedstawiającą jak wyglądać będą granice w 2035 roku. Spore zmiany widać nie tylko po stronie wschodniej kontynentu, ale też na zachodzie. Na przykład Wielka Brytania będzie się składała tylko z Anglii i Walii, secesja Szkocji właśnie następuje.

Poza tym autorzy publikacji widzą sugerują powstanie osobnego kraju, Katalonii i Kraju Basków. Francja nie będzie sobie już w stanie poradzić z napływem arabskich imigrantów i zaczną ich zsyłać do południowo wschodniej części kraju, gdzie może powstać kalifat ze stolicą w Marsylii. Włochy mają się rozpaść na dwie części. Powstanie Liga Północna, prawdopodobnie ze stolica w Mediolanie, której terytorium będzie się rozciągało do południowej granicy Toskanii. Cała reszta pozostanie pod władaniem Rzymu.

Najbardziej dostanie się jak zwykle Polsce. Rzekomy kremlowski plan zakłada, że Rosja ukarze nasz kraj za wyjście z parasola ochronnego Rosji i sprzeniewierzenie się Słowiańszczyźnie. Dojdzie do prawdziwego rozbioru naszego kraju. W artykule pada sugestia, że zyskają na tym też Niemcy, którzy prawdopodobnie już dawno są dogadani z Rosją co do podziału polskiego terytorium.

Nasz kraj ma stracić Śląsk i Pomorze, a Niemcy zyskają nawet Prusy Wschodnie ( dzisiaj Mazury) z Królewcem włącznie. Nie wydaje się to możliwe bez jakiejś umowy typu Ribentrop-Mołotow. Być może ustawa 1066, o stacjonowaniu obcych wojsk na terenie Polski, przeforsowana została jako element tego planu. Zastanawiające jest też odłączenie chełmszczyzny, która miałaby być pod władaniem ukraińskim.

 

Kremlowscy analitycy uważali już w 2012 roku, że tak samo jak Polska ukarana zostanie również Ukraina. Ten proces właściwie już obserwujemy. Prognozowano wtedy, że kraj ten rozpadnie się. Znaczna część zostanie przyłączona do Rosji. U naszych granic ma powstać nowe państwo, Galicja, która będzie bytem niezależnym ze stolicą we Lwowie, nie wyklucza się nawet, że z czasem stanie się ona częścią Polski.

 

Niezbyt dobry los czeka Białoruś, która zostanie zwasalizowana i stanie się terytorium zależnym od Rosji, właściwie już nim jest. Moskiewskie plany nie przewidują suwerenności krajów bałtyckich. Estonia straci region Narva a Łotwa okolicę miasta Daugavpils.

 

Gdy artykuł ten opublikowano w 2012 roku wszystko to brzmiało niedorzecznie, ale teraz, zaledwie w dwa lata później wydarzenia przyspieszyły tak bardzo, że już nie brzmi to tak śmiesznie a mapy wyrysowane rzekomo przez kremlowskich planistów są w trakcie przeobrażeń, które mogą potwierdzić poprawność tych przewidywań.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika misiaczy

Totalne pierdoły, żadnych

Totalne pierdoły, żadnych merytorycznych podstaw, szczególnie w przypadku Polski i Włoch. Propaganda kremlowska w pełnej krasie. Z resztą jak zwykle, nie od dzisiaj. Naprzeciw można przytoczyć inne prognozy amerykańskiego prognostyka przewidujące, że w przyszłości na potegę wyrośnie właśnie Polska wraz z Turcją. Jest to o wiele bardziej uzasadnione.

Portret użytkownika pr78

ha ha ha oczywiscie ,że w

ha ha ha oczywiscie ,że w 2035 bedzie tylko rosja na mapach swiata ruskicm odbiło i tyle oni mysla w kategoriach swiata którego nie ma wezcie sobie do reki ruskie gazety wypisuja w nich ,ze polske obróca w kupe gruzów ,ze polska zostanie podzielona ,ze bedzie wojna po co to straszenie pozdrawiam polska sekcje GRU  obecną na tym portalu ,pozdrawiam tez naród chinski i muzułmanów z kaukazu i azji centralnej w moskie i gratuluje rosji kontraktu gazowego z chinami h ah ah ale was kitajce wykiwały
 
celem rosji jest zdestabilizowanie europy srodkowej bo sie kapneli ,ze im uciekamy i sa tym faktem smiertelnie wystraszeni ruscy to dziady były sa i beda a straszyc to rosja sobie może abchazje

Portret użytkownika 85r

To co obecnie dzieje się na

To co obecnie dzieje się na świecie to jest zmiana żandarma świata z usraela (zachodu) na wschodniego ruska + chiny i wydaje mi się że obie strony robią teatrzyk bo ze sobą ładnie współpracują w tworzeniu przedstawienia. Niestety jedna i druga strona trzyma z żydami i masonerią. A zmiana władzy z zachodu na wschód zachodzi z potrzeby takiej że zachód już obrzydł społeczeństwu.

 
Oglądnijcie poniższy film w 36:37s wicepremier rosji przemawia w sali w której widnieje piramida z kołem w środku.
https://www.youtube.com/watch?v=YwxwWbdy8qU&feature=player_embedded

Portret użytkownika Zenek

Nostradamus pisał w

Nostradamus pisał w centuriach o 2 państwach: Słowian i Gallów co oznacza iż wszekie nazistowsko-germańsko-albiońskie bambustany znikną z mapy Europy, fizycznej mapy. A w raz z nimi nazizmy zwane "demokracja".

Portret użytkownika Podpisanym

Schematyczno życzeniowe

Schematyczno życzeniowe świata postrzeganie z perspektywy dominacji rusa. Do 2035 do gry dawno włączą się Chiny i kto wie czy nie dokona się już ostateczne rozwiązanie kwestii rosyjskiej. Dawno rozleje się po tych wzmiankowanych krainach islam, ktróry ujawni to codziś nieprzewidywalne i. Iewyobrażalne. Nie ma co się bac rusa, degeneruje się i systematycznie wymiera...nie on bedzie problemem....

Strony

Skomentuj