W Niemczech potwierdzono, że czynione są przygotowania do spotkania grupy kontaktowej ds. Donbasu

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

W poszukiwaniu politycznego rozwiązania konfliktu ukraińskiego, ministrowie spraw zagranicznych Niemiec, Francji, Rosji i Ukrainy omawiają telefonicznie organizację kolejnego spotkania grupy kontaktowej, podał niemiecki MSZ 02 stycznia br. 

 

Oczywiście wszystko odbywa się bez udziału polskich polityków i polskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Przypomnijmy, że Polacy wcześniej żywo angażowali się w sprawy ukraińskie i ochoczo wykrzykiwali na Majdanie banderowskie hasła, które słyszało wcześniej ponad 100 tysięcy bestialsko zamordowanych Polaków.

 

W rozmowie telefonicznej Paweł Klimkin, Siergiej Ławrow i Laurent Fabius oraz Frank - Walter Steinmeier, niemiecki minister spraw zagranicznych, zgodzili się wspólnie, że istnieje potrzeba organizacji spotkania, aby umożliwić prowadzenie negocjacji  w sprawie konfliktu na Ukrainie. Nie wiadomo, kiedy dojdzie to do skutku, ale minister niemieckiego MSZ powiedział, że „powinno to nastąpić jak najszybciej”.

 

Wcześniej Poroszenko, prezydent Ukrainy powiedział, że spotkanie w tej sprawie zaplanowano na 15 stycznia br. i ma się ono odbyć w Astenie (Kazachstan) z udziałem Władimira Putina, prezydenta Rosji,  Francois Hollande, prezydenta Francji i Angeli Merkel, kanclerz Niemiec.

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika ziber

Projekt noworosja nie

Projekt noworosja nie wypalił,teraz separatyści leją się między sobą np zabójstwo "batmana"(spearatysty znanego) Nawet przywódca separatystów powiedział "projekt noworosja nie wypalił".
Miała być walka o wpływy a wyszło jak w syrii,zniszczone miasta ,bezrobocie,żadnych środków do życia.Politycy się leją kosztem mieszkańców.

Portret użytkownika achiles

Pomarzyć, to ludzka rzecz i

Pomarzyć, to ludzka rzecz i nic, nie kosztuje. Marzenia, marzenia, bo marzenia są dla każdego, aby bawić, aby bawić się, aby bawić się, na całego.
Zmykaj na swoje portale BANDEROWSKI SUDENCIKU, KORZYSTAJĄCY JEDYNIE Z GOŚCINY NIE NASZYCH OBYWATELI, A PAJACÓW RZĄDOWYCH z nadania, jak i są obecnie przez chwilę WASI. 

Portret użytkownika js

Przy okazji dokonają podziału

Przy okazji dokonają podziału Europy w tym kolejnego rozbioru Polski. Dzięki naszym wybitnym mężom stanu, wspaniałym politykom znów się nikt z nami nie liczy, a o sprawach dziejących się za naszymi granicami rozmawia się bez nas.

Portret użytkownika achiles

No i czas najwyższy iść dla

No i czas najwyższy iść dla EUROPY po rozum do głowy, w co zostały MIMOWOLNIE, PRZEZ STANY wmanewrowane i na czym tylko traci zarówno KASĘ, jak i RESZTKI SWEGO HONORU, popierając BANDEROWSKI ZAMACH STANU i odradzanie się NAZIZMU w tej UPADŁEJ KRAINIE.

Skomentuj