Szef MSZ Rosji sugeruje, że Polska chce przejąć zachodnią Ukrainę

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Minister Spraw Zagranicznych Federacji Rosyjskiej, Siergiej Ławrow, komentując polski plan wprowadzenia sił pokojowych NATO na Ukrainę zasugerował, że to polski plan kontroli nad Zachodnią Ukrainą.

To zdumiewające, że rosyjska narracja Ławrowa o tym , że Polska chce pokojowych sił NATO bo to jakiś sprytny polski plan zajęcia zachodniej Ukrainy przyjęła się na świecie i jest rozważana jako jedna z możliwych opcji na przyszłość.

Nie wykluczam, że gdyby nagle taka decyzja została podjęta, to zakładałaby, że podstawą takich sił pokojowych byłby polski kontyngent, który przejąłby kontrolę nad zachodnią Ukrainą, na czele z Lwowem. I pozostałby tam długi okres. Wydaje mi się, że taki właśnie jest - stwierdził szef rosyjskiej dyplomacji.

Deklarację Siergieja Ławrowa powinno się chyba raczej odbierać jako próbę wzniecenia niepokojów i konfliktów miedzy Polską a Ukrainą, w czasie gdy Polacy tak bardzo zaangażowali się w pomoc Ukraińcom. Rosja uznała, że współpraca Polski i Ukrainy jest zbyt bliska, a ma plany na objęcie strefą wpływów oba te słowiańskie kraje zatem stosują zasadę dziel i rządź podsycając niesnaski, co niestety może być skuteczne.

 

Co ciekawe w tym samym czacie i kontekście, również Niemcy oskarżają Polskę o chęć wywołania III wojny światowej działaniami Kaczyńskiego. Ewidentna współpraca Niemców i Rosjan jest już widoczna chyba dla każdego i jakiś Pakt Ribbentrop-Mołotow został niewątpliwie podpisany, a wiemy co to oznacza dla narodów mieszkających między Niemcami i Rosją.

Ocena: 

3
Średnio: 3 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Ruchomy Cel

Jako obiektywny obserwator

Jako obiektywny obserwator zamieszczam to co istotne (moim zdaniem) na ten moment:

"Jak Kaczyński został kacapem. Historia politycznego romansu szefa PiS z o. Rydzykiem. Jan Piński"

(WIDEO - 21-03-2022)

https://www.youtube.com/watch?v=R8sAmv3lIB4

"Leszczyna atakuje prezesa PiS. Kaczyński odpowiedział w ośmiu słowach"

(WIDEO - 23-03-2022)

Izabela Leszczyna na posiedzeniu Sejmu zaatakowała wicepremiera Jarosława Kaczyńskiego, mówiąc, że w przeszłości wicepremier powiedział, "że na uzbrojenie i modernizację polskiej armii nie ma pieniędzy; że trzeba zmienić konstytucję, bo zagrożone jest przekroczenie konstytucyjnego limitu długu publicznego". Na sejmową mównicę od razu pospieszył prezes PiS, który postanowił odpowiedzieć posłance.

https://www.youtube.com/watch?v=u0sIrPHBd_U

===

Portret użytkownika Ruchomy Cel

Globalizm z innej perspektywy

Globalizm z innej perspektywy:

Ievghen P. (z Ukrainy) otrzymał polskie obywatelstwo i posługiwał się polskimi dokumentami... JUŻ JAKO EUGENIUSZ P.

OD CZASU UPOZOROWANIA ŚMIERCI, JUŻ JAKO EUGENIUSZ P. BYŁ NA UKRAINIE, W WIELKIEJ BRYTANII, TURCJI ORAZ W TURECKIEJ REPUBLICE CYPRU PÓŁNOCNEGO...
Poza granicami kraju posługiwał się swoim nowym, polskim paszportem.

W październiku 2019 roku, do kilkunastu zakładów ubezpieczeń na życie, mających swoje siedziby w Polsce, trafiły roszczenia odszkodowawcze kobiety, z tytułu śmierci jej syna - obywatela Ukrainy, Ievghena P. W sumie opiewały one na niemal 26 milionów złotych.
Zgłaszająca przedstawiła ukraińskie dokumenty dotyczące okoliczności zgonu syna w wyniku nieszczęśliwego wypadku, jaki miał mieć miejsce w lipcu 2019 roku na Zbiorniku Kijowskim. Mężczyzna miał wypłynąć wynajętą łodzią i w wyniku zderzenia z drugą niezidentyfikowaną łodzią, wypadł za burtę i utonął. Ciało miało zostać ujawnione dopiero we wrześniu 2019 roku, a już następnego dnia poddane kremacji - relacjonują funkcjonariusze CBŚP, którzy zajęli się sprawą. Policjantom udało się potwierdzić że Ievghen P. w pomiędzy październikiem 2018 roku a styczniem 2019 roku ubezpieczył się na życie w dwudziestu różnych zakładach ubezpieczeń na terenie Polski. To jednak nie były wszystkie informacje uzyskane przez śledczych.
W grudniu 2018 roku Ievghen P. otrzymał bowiem polskie obywatelstwo i posługiwał się polskimi dokumentami, w których figurował jako Eugeniusz P. Nie poinformował o tym ubezpieczycieli, a poza granicami kraju posługiwał się polskim paszportem.

"Upozorował własną śmierć, by wyłudzić miliony"

(fakt.pl)

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/lublin/upozorowal-wlasna-smierc-by-wyludzic-miliony/vrrw34g

---

Wpisz w Google:

Jak najskuteczniej upozorować własną śmierć

https://www.google.com/search?client=ms-opera-mini-android&sxsrf=APq-WBvJp9-zEtmcEcxiLcf1Q1J51wrq4w%3A1648035482941&oq=&aqs=mobile-gws-lite..35i39l5.....

===

Portret użytkownika Ruchomy Cel

"JAK UPOZOROWAĆ WŁASNĄ ŚMIERĆ

"JAK UPOZOROWAĆ WŁASNĄ ŚMIERĆ. PORADNIK PRAKTYCZNY" 

(joemonster.org) 

Martwego nikt się nie czepia, więc czemu by tak po cichu nie zacząć życia od nowa? 
Czasem każdy chciałby rzucić wszystko i po prostu zniknąć. 
Jak często to się zdarza?
Ciężko określić dokładną liczbę, bo jeśli ktoś skutecznie upozoruje swoją śmierć, to się o tym nie dowiemy. Jednak na podstawie przypadków ludzi, którzy "wpadli", można po prostu przypuścić, że jest ich więcej, niż by się mogło wydawać.
Skoro już podjęliśmy decyzję, trzeba wykonać ten pierwszy krok i "umrzeć". Możliwości jest bez liku.

Ale uwaga, zanim do tego dojdzie, nie wolno ci się zwierzać ze swojego planu znajomym. Ludziom naprawdę nie można ufać; w końcu nigdy nie wiadomo, czy ktoś - chociażby przypadkiem - cię nie sypnie. Dlatego od tej pory działasz na własną rękę. 

https://m.joemonster.org/art/41345

Portret użytkownika axell69

ten postu  tu bardzo  pasuje

ten postu  tu bardzo  pasuje , nie będę   musiał dwa rzy wklejać  - to wo was  obywoje  tepaki 
 

Dziekujemy za wyjasnie   nam  kim jesteśmy za ci jesteśmy  niewdzięcznie wdzięczni  a przy  okazji   udzielamy odpowiedzi ,

Zdaje się bydlaku bydloszewski  że  jest nas nadal   więcej  , patrząc  choć by na minusy  jakie obrywacie   za każdym stęknięciem - czyli pomrukiem  szydowskiej propagandy jaką tu stosujecie , durni nie brak   zwłaszcza takich ja wy  , antypolskich  zasrańców udających  nas . To wasz  stary trik - nauczyć się  mówic i pisać  np. po Polsku   , ubrac się  jak Polak   , zalogowac się  jak Polak - i napierdalać    jak niemiecki  sseman za którego równierz   przebrany  i za NKWDowca był   wasz  pracodawca , ten pracodawca umie nawet przebrać   się za duchownego  czy nauczyciela w szkole , poprzebierali się nawet za Polski rząd  - wiesz dlaczego  zlewamy was ??  bo jesteście  opłacane fałszywe  i antyludzki  dziwki  pustynne 

„Dopóki nie staną się świadomi, nigdy się nie zbuntują, a dopóki się nie zbuntują, nie mogą stać się świadomi”.
-George Orwell, 1984

Portret użytkownika ohsoke

prawda  o Rosji i ich

prawda  o Rosji i ich wielkiej armii xD

https://www.sadistic.pl/ukraina-2022-temat-zbiorczy-tylko-zdjecia-i-filmy-vt555566,735.htm#comments

w 3 tygodnie skurczył waszą gospodarkę o 20%, w ciągu 2 lat będzie to około 30-40€, czyli typowa ruska bieda i syf, w 3 tygodnie zaledwie z szacunku na arenie międzynarodowej każdy traktuje was jak trędowatych, w zaledwie parę dni z wielkiej armii rosyjskiej zrobił światowe posmiewisko, rosyjscy zolnierze poddają się, uciekają lub giną w tysiącach w walkac hz armią ukraińską. dzielny rosyjski zolnierz potrafi tylko kraść i odpalac rakiety skierowane w miasto samemu będąc z 20 km dalej i głupio z tego ryło cieszyć, bo przecież te rakiety wcale nie walą w osiedla, wcale nie mordują cywilów. 

morduje kobiety i dzieci, a takie onuce jak ty mają go za męża narodu, tacy męzowie narodu kończą wisząc na latarni a pozniej naród zabiera się za  takich jak ty, bo ludzie nie zapominają, że się było zwykłą ku*** tylko dlatego, że mialo się na to przyzwolenie innych k***.

wyciągnij cos z tego ruska onuco, może chociaż 1 punkt IQ ci przybędzie. 

Portret użytkownika ARTUR

Masz chyba skurczony rozum ,

Masz chyba skurczony rozum , Europa na własne życzenie pozbyła się stali , surowców ziem rzadkich , współpracy naukowej i zbytu produktow które na cały świat nie były produkowane w Europie lecz w Rosji , zaraz dojdzie brak żywności a właściwie już jest gdyż Włochy i Hiszpania wybijają całe fermy hodowlane a w spichlerzach nie ma już zboża .Niech jeszcze nie biorą węgla , gazu i ropy to bankrutują nie za kilka miesięcy ale już Smile

Portret użytkownika ohsoke

Polska i Polacy srają na

Polska i Polacy srają na twoją biedną zasyfioną Rosję, Polacy i Polska srają na takich odmóżdzone ruskie onuce jak ty :)  idz te swoje bzdety pisać na fejsbuku, zobaczymy jak zostaniesz potraktowany przez Polaków. przez POLAKÓW, bo tutaj ruska onuco 90% komentarzy piszą ruskie trollle

Strony

Skomentuj