Premier Słowacji oświadczył, że wojna w Europie Wschodniej jest nieunikniona

Kategorie: 

Premier Słowacji, Robert Fico - Źródło: blogovisko.sk

Sytuacja na Ukrainie jest na tyle poważna, że już tylko zupełnie niepoprawni optymiści twierdzą, że wojna w naszej części Europy jest nierealna. Okazuje się, że świadomi zagrożenia są politycy, tylko nie zawsze przekazują takie informacji gawiedzi. Sensacyjne informacje w tym zakresie przekazał premier Słowacji, Robert Fico.

 

W wywiadzie dla słowackiej gazety "Hospodarskie nowiny" Fico oświadczył, że istnieje realne ryzyko wojny na duża skalę, którą miałaby zapoczątkować eskalująca się niebezpiecznie sytuacja na Ukrainie. Zapytany o powody takich stwierdzeń oświadczył, że otrzymał na ten temat wiarygodne informacje od niemieckich polityków.

 

W wywiadzie słowacki premier oświadczył między innymi, ze istnieje 70 % szans na to, że konflikt ukraiński rozleje się poza ten kraj i może dosięgnąć Słowacji i innych krajów z Europy Wschodniej. Robert Fico dodał, że nie zamierza ukrywać tych informacji przed swoimi obywatelami, którzy muszą mieć świadomość tego w jak niebezpiecznych czasach żyjemy.

 

Interesująco brzmią też jego kolejne deklaracje, wedle których konflikt ukraiński to tak naprawdę pole konfrontacji USA i Rosji, a UE jest tylko pionkiem w tej grze. Polityk dodaje, że informacje o możliwej wojnie ma z wiarygodnych źródeł i trzeba to traktować bardzo poważnie.

 

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Krzychu

Kolejny U-SS-manski słup

Kolejny U-SS-manski słup wmawiajacy coś o jakiejś wojnie z niewiadomo z kim. Z kim u-srańcy mieli by walczyć??? Mze z Rosją??? Rosja nie musi walczyć o europe bo i tak juz ją podbiła ekonomicznie. Amerykasnkim gnojom od zawsze zależy na jak najwiekszej ilości burd na świecie bo to dla nich kasa i władza.
 
PS- III WŚ to taki temat jak apokalipsa 2012, kometa ISON i inne brednie i ufoludki

Portret użytkownika pr78

  OD ROKU SŁYSZE O ZŁYM

 
OD ROKU SŁYSZE O ZŁYM WOŁODI KTÓREGO HORDY TYLKO CZEKAJA NA ROZKAZ CARA DO ATAKU NA ZAPAD I CO I JAJCO , ROSJANIE TO SŁOWIANIE I PODOBNA KULTURA DO NASZEJ I NIE STRASZCIE ROSJĄ BO TO NIE ROSJA ROZAWALIŁA NAM PANSTWO W LATACH 90  , TO NIE ROSJA ZNISZCZYŁA NAM PRZEMYSŁ ,TO NIE ROSJA NAZUCIŁA NAM MORDERCZE PODATKI KTÓRYCH POLSKI RZĄD NIE MOŻE OBNIZYC TO NIE ROSJA ZNISZCYŁA NAM POLCJE I ARMIE ,TO NIE ROSJA ZAKUŁA NAS W KAJDANY ZUSU TO NIE ROSJA WYZUCIŁA Z POLSKI MILIONY LUDZI W POSZUKIWANIU CHLEBA I PRACY ,TO NIE ROSJA POBUDOWAŁA W KAZDEJ MIEJSCOWOSCI W POLSCE MARKETY W KTÓRYCH PŁACA WYNOSI 800 PLN NA MIESIĄC ..... ITD ITD
OWSZEM ROSJA BYŁA NASZYM SMIERTELNYM WROGIEM ALE TO BYŁO 25 LAT TEMU DZIS MAMY INNYCH WROGÓW A JEST NIM SYSTEM NARZUCONY NAM W 1989 ROKU PRZEZ LIBERAŁÓW I JAK MAM WYBIERAC ŻYCIE W TAKIM GOWNIE JAK TERAZ TO WOLE WOJNE BO WOJNA ZAWSZE ZMIENI SYTUACJE TRZEBA TYLKO ROZPOZNAC KTO JEST NASZYM PRAWDZIWYM WROGIEM JAK NIE BEDZIE TEJ WOJNY TO STARE POKOLENIE ODEJDZIE W BIEDZIE KTORA BYŁA TU OD ZAWSZE A MŁODE POLOLENIA WYJADĄ W SWIAT
NASI DZIADKOWIE JUZ DAWNO ZBUDOWALI BY BARYKADY I WALCZYLI O GODNOSC A MY JESTESMY JEDYNYM POKOLENIEM OD MIESZKA I  KTORE NIC NIE ROBI ....CH...DUPA I KAMIENI KUPA
PUTIN ABY OPANOWAC UKRAINE POTRZEBUJE PONAD MILION ŻOŁNIERZY I MILIARDÓW $$$$ ALE ROSJANIE COS MOGA WIEDZIEC I NIE MAJA NIC DO STRACENIA I RUSZĄ JEDNO WIEM CZAS NA ZMIANY BO ZGINIEMY JAK CIOTKA W CZECHACH BO MYSMY NIE OTAKE POLSKE WALCZYLI
 

Portret użytkownika Medium

Też nie lubię capsa, ale

Też nie lubię capsa, ale tekst warty jest edycji, tym bardziej, że są programy do tego.
Wklejam zatem normalny tekst, wytłuszczenia moje:
 

pr78 wrote:
Od roku słysze o złym wołodi, którego hordy tylko czekają na rozkaz cara do ataku na zapad, i co, i jajco! Rosjanie to Słowianie i podobna kultura do naszej i nie straszcie Rosją bo to nie Rosja rozawaliła nam państwo w latach 90-tych, to nie Rosja zniszczyła nam przemysł, to nie Rosja narzuciła nam mordercze podatki, których polski rząd nie może obnizyć, to nie Rosja zniszczyła nam policję i armię, to nie Rosja zakuła nas w kajdany ZUSu, to nie Rosja wyrzuciła z Polski miliony ludzi w poszukiwaniu chleba i pracy, to nie Rosja pobudowała w każdej miejscowosci w Polsce markety, w których płaca wynosi 800 pln na miesiąc..., itd., itd.

Owszem Rosja była naszym śmiertelnym wrogiem, ale to było 25 lat temu dziś mamy innych wrogów, a jest nim system narzucony nam w 1989 roku przez liberałów i jak mam wybierać życie w takim gównie jak teraz to wole wojnę, bo wojna zawsze zmieni sytuacje, trzeba tylko rozpoznać, kto jest naszym prawdziwym wrogiem. Jak nie bedzie tej wojny to stare pokolenie odejdzie w biedzie, która była tu od zawsze, a młode pololenia wyjadą w świat.

Nasi dziadkowie już dawno zbudowaliby barykady i walczyli o godność, a my jesteśmy jedynym pokoleniem od Mieszka, które nic nie robi... ch...dupa i kamieni kupa.

Putin, aby opanowac Ukrainę, potrzebuje ponad milion żołnierzy i miliardów $$$$, ale Rosjanie coś mogą wiedzieć i nie mają nic do stracenia i ruszą. Jedno wiem: czas na zmiany, bo zginiemy jak ciotka w Czechach, bo myśmy nie o taką Polskę walczyli.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Masz rację. Jesteśmy

Masz rację. Jesteśmy umierającym narodem, przesiąkniętym syjonistyczną zgnilizną. Oni czują się jak u siebie i nawet przestają się z tym kryć.
 Wojna nas i pogrąży i wybawi.
 Przerażone zydostwo będzie uciekać z tej ziemi, by nie wpaść w "biedę" słowiańskości zachowując swego "złotego cielca"...
 Pozostaną Polacy, którzy nie mają w sobie zydoiwskiej pazerności na dobra materialne

Strony

Skomentuj