Rada Medyczna proponuje zwalnianie urzędników za mówienie źle o „szczepionkach”?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

„Negowanie wartości szczepień przeciw COVID-19 przez osoby pełniące funkcje publiczne jest niedopuszczalne i winno skutkować utratą stanowisk publicznych” – napisała Rada Medyczna w piśmie, które w jej imieniu podpisał prof. Andrzej Horban – główny doradca premiera ds. epidemii COVID-19.

 

„Jakiekolwiek twierdzenia podważające ten fakt nie tylko nie mają żadnego uzasadnienia naukowego, ale zniechęcając do szczepień zwiększają liczbę ofiar pandemii. W tym kontekście Rada Medyczna uważa, że negowanie wartości szczepień przeciw COVID-19 przez osoby pełniące funkcje publiczne jest niedopuszczalne i winno skutkować utratą stanowisk publicznych” – napisała Rada Medyczna, w skład której wchodzi przewodniczący prof. Andrzej Horban i ponad piętnastu ekspertów medycznych.

 

Według opublikowanego oświadczenia, masowe podawanie ludziom pierwszych w dziejach medycyny preparatów terapii genowej, zwanych marketingowo „szczepionkami przeciwko COVID-19”, jest „procedurą medyczną ratującą zdrowie i życie, pozwalającą na zmniejszenie tragicznych skutków pandemii”. „Jakiekolwiek twierdzenia podważające ten fakt nie tylko nie mają żądnego uzasadnienia naukowego, ale zniechęcając do szczepień, zwiększają liczbę ofiar pandemii” – głosi stanowisko Rady Medycznej. „W tym kontekście Rada Medyczna uważa, że negowanie wartości szczepień przeciw COVID-19 przez osoby pełniące funkcje publiczne jest niedopuszczalne i winno skutkować utratą stanowisk publicznych”.

Źródło: wolnemedia.net

Przypomnijmy, że w ubiegłym tygodniu małopolska kurator oświaty Barbara Nowak w Radiu Zet powiedziała, że jest przeciwna obowiązkowi szczepiennemu, gdyż szczepienia na COVID-19 są „eksperymentem”. Jej słowa spotkały się z alergiczną reakcją ministra zdrowia i ministra nauki i edukacji. Pani kurator zapewne nie spodziewała się takiego szumu medialnego i przestraszyła utraty pracy, dlatego natychmiast odszczekała swoje słowa dodając, że nie posiada wykształcenia medycznego, by wypowiadać się na temat zdrowia. Co ciekawe, wykształcenia medycznego nie posiada również minister zdrowia Adam Niedzielski.

 

Jak więc widać – Rada Medyczna wzywa do czystek przeciwko wszystkim urzędnikom, którzy mają czelność powiedzieć prawdę. Obiektywnym faktem jest, że wszystkie preparaty na COVID-19 (które zatwierdzono do masowego stosowania warunkowo), mimo, iż wciąż znajdują się w fazie badań klinicznych, są eksperymentem medycznym, który w przypadku preparatu Pfizera, ma zakończyć się w roku 2023. Czy tego Rada Medyczna chce czy nie. Jak widać, cenzurą próbują zaklinać rzeczywistość, aby jak najwięcej osób uległych propagandzie rządu nie poznał prawdy.

 

Autorstwo: Maurycy Hawranek
Na podstawie: PulsMedycyny.pl i inne
Źródło: WolneMedia.net

Ocena: 

Średnio: 5 (8 votes)

Komentarze

Portret użytkownika asa

Panu Horbanowi powinno sie

Panu Horbanowi powinno sie natychmiast odebrć prawo wykonywania zawodu lekarza i pozbawić tytułów za sianie mowy nienawiści i notorycznemu kłamaniu o  Q19  nie mając żadnej pracy naukowej na ten temat!!!!!!!!!!!!

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Czyli ----

Czyli ---- jeżeli zdrowy

Czyli ---- jeżeli zdrowy nastolatek mojego sąsiada umiera nagle po 4 szprycy, to jego rodzice nie mają prawa powiedzieć jednego złego słowa o szczepionce? 

Psychoza i paranoja - kompletne zidiocenie - zaczyna ogarniać coraz więcej ludzi na świecie! Pewnie wkrótce będą się masowo mordować bez żadnej przyczyny...

Strony

Skomentuj