UE ogłasza plan paszportów szczepień. Sanitaryzm i dyskryminacja w Europie

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

UE wprowadzi paszporty covidowe, które otrzymają zaszczepieni, ozdrowieńcy i osoby z negatywnym wynikiem testu na SARS-CoV-2. Segregacja sanitarna staje się zatem faktem.<--break-> Co zabawne wprowadza ją lewica, która na sztandarach ma zakaz dyskryminacji. Przy okazji wydumanej pandemii lewactwo pokazuje swoją prawdziwą twarz.

 

Szefowa Komisji Europejskiej, Ursula von der Leyen, ogłosiła wczoraj wprowadzenie tak zwanych paszportów szczepień. Wspomniany paszport szczepionkowy ma być wydawany obywatelom UE i członkom ich rodzin, niezależnie od ich obywatelstwa. Ma to pozwolić na wznowienie ruchu mieszkańców w tym turystycznego, który na skutek głupich działań polityków, obecnie właściwie zamarł.

 

Cyfrowy Zielony Certyfikat będzie dowodem na to, że dana osoba została zaszczepiona przeciwko Covid-19, uzyskała negatywny wynik testu na obecność koronawirusa lub wyzdrowiała po Covid-19. Będzie on dostępny bezpłatnie w formie cyfrowej lub papierowej. Nie ma chyba wątpliwości, że to pierwszy krok stanowiący właściwie zapowiedź masowego czipowania w celu "zwiększenia wygody" w posługiwaniu się stworzonym właśnie paszportem szczepień. Telefonu lub kartki z kodem QR można wszak zapomnieć, lub go zgubić, a trudno zapomnieć skądś własnej ręki.

 

Komisja Europejska zaproponowała ostatecznie system "zielonych" zaświadczeń cyfrowych, który ma ułatwić bezpieczne przemieszczanie się w UE. KE wzoruje się wyraźnie na funkcjonującym już w Izraelu “zielonym paszporcie”, który poświadcza, że dana osoba została zaszczepiona. KE chce wprowadzić dla wszystkich takie paszporty szczepionkowe jeszcze przed początkiem lata. Bardzo możliwe, że zaadoptuje je również branża lotnicza i  turystyczna. Prawie na pewno bez niego nie będzie się dało gdzieś polecieć i zatrzymać się w hotelu.

 

Oczywiście narracja, wedle której są to tylko nic nieznaczące dodatkowe dokumenty jest śmieszna. To nie są żadne "paszporty szczepionkowe" to sa po prostu wizy turystyczne nowego typu i właśnie na takiej zasadzie bedą one działać. Tym samym ostatecznie żegnamy strefę Schengen, która staje się już wyłącznie atrapą, a Unia Europejska de facto przywraca ruch wizowy, który eufemistycznie nazywa jakimiś paszportami covidowymi, bez których nie da się przemieszczać z miejsca na miejsce.

 

Najśmieszniejsze jest w tym to, że nadal przekonuje się nas, że szczepienia przeciw COVID są dobrowolne. Tak właśnie wygląda ta dobrowolność, że odmawiając wstrzyknięcia sobie tych preparatów stajesz się człowiekiem drugiej kategorii...

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika syriues

A ludzie sa jak owce i lecą

A ludzie sa jak owce i lecą po nastepne upokorzenie.owca z paszportem lepsza od tej bez?

Wystarczy ze nie będziesz juz jechal nigdzie itp.nie będzie ci potrzebny.

Ludzie przeciez to jedne zaplanowane przedstawienie.kolejne marionetki i dupolizy.

Podam wam przyklad.znam gościa który uwaza się za katolika ,hmm,udaje ze jest wierzacy i czeka co bedzie dalej to się on  dostosuje.

To powiedzcie mi ci to za wiara ktora mowi o tym ze jak przyjdzie nowy Bog to się dostosuje?

Chrześcijan jest mało,jest nas resztka.My się nie dostosowujemy ,bo nie da sie zyc w kłamstwie.

Portret użytkownika Mojeimię44

Mylisz się z jednym. Dużo

Mylisz się z jednym. Dużo Polaków nie chce się zaszczepić. Według najnowszego sondażu ponad 50% nie chce szczepionki a to sondaż oficjalny z wczoraj. Mój sąsiad przeszedł podobno tego wirusa- tak wykazał test. Twierdzi, że stracił smak oraz węch na parę dni i miał gorączkę. Nie leżał w szpitalu. Mówił, że go bolały stawy jak przy grypie. Powiedział, że objawy podobne do grypy ale ten smak i węch to pierwszy raz stracił. Nie wiem to może być sugestia.  Pytam się go zaszczepisz się? A on do mnie, że w życiu tego nie zrobi. Polacy nie są tacy ochoczy do szczepień. 

Portret użytkownika drako_tr

...ja to nawet i węch i smak

...ja to nawet i węch i smak tracę, jak mam zwykły katar...ale w TV mówili, że to wcale nie jest zwykły katar, tylko nowa mutacja kowida, mówili też, że chociaż nie mam żadnych objawów chorobowych, to i tak jestem chory..na kowid.

Najgorsze jest to, że całkiem sporo debili naprawdę w to wierzy.

Portret użytkownika MlotoWiertara

Wymyslaja z ta utrata smaku i

Wymyslaja z ta utrata smaku i wechu. Gdyby tak bylo to po 10 dniach by schudli nie jedzac bo bez smaku nie da sie prawie nic jesc.

RAZ to mialem od grypy za dzieciaka - wszystko smakuje na jedno kopyto, bleeeee

Ciekawi mnie tez jak to jest ,ze siedza w chacie nie stosuja lekow i ten covid znika jak sie pojawil.

Portret użytkownika MlotoWiertara

Chazarku 44 sasiad tak mowi ,

Chazarku 44 sasiad tak mowi , bo mysli ze bedzie miec staly dochod to ma to gdzies.

Zapytaj go czy sie zdecyduje na zycie w lesie bo tam bedzie miejsce oby dla niezaszczepionych.

jesli straci mozliwosc zarobku to inaczej bedzie spiewal... a co do straty wechu i smaku to teraz moda jest tak mowic bo nie mozna im tego udowodnic no chyba ,ze pampersa po dziecku mu podasz i niech powacha...

 

Strony

Skomentuj