Rząd szykuje sposoby zmuszenia Polaków do szczepienia

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Narracja o tłumach Polaków bijących się w kolejce do wstrzyknięcia sobie preparatów zwanych szczepionkami przeciw COVID, powoli się kończy. Najwyrażniej chętnych zaczyna brakować i rządzący już zapowiedzieli szereg działań, które mają zmusić Polaków do wstrzyknięcia sobie tych substancji. Rząd chce skłonić nieprzekonanych Polaków do szczepień na COVID-19. Odpowiednie mechanizmy w tej sprawie ma opracować Rada Medyczna i rządowy zespół walki z COVID-19. o tym .

Premier Mateusz Morawiecki poinformował na konferencji prasowej, że osoby, które są sceptycznie nastawione do szczepień, muszą zrozumieć, iż to jest jedyna metoda, który w sposób powszechny i skuteczny eliminuje COVID-19. Nie jest to oczywiście oficjalna wiedza naukowa tylko przekonanie premiera prawdopodobnie wzmagane podszeptami dziwnej szemranej rady medycznej doradzającej szefowi rządu.

 

Leki przeciw COVID cały czas powstają, jest badana dłużej niż dopuszczone szczepionki słynna już amantadyna, którą ludzie załatwiają sobie na czarnym rynku, jest inwermektyna, której profilaktyczne stosowanie daje w niektórych przypadkach dobre rezultaty. Jest teś jakiś nowy lek Pfizera. Szczepionki są zatem tylko cześcią tej układanki, ale najwyraźniej rząd jest mocno zdeterminowany aby zmusić wszystkich do przyjęcia tych preparatów i można się spodziewać represji. Tyle właśnie zostało z dobrowolności szczepienia.

 

Unia Europejska zapowiedziała zakupienie 1,8 mld dawek szczepionki firmy Pfizer BionTech, a skoro Europejczyków jest 500 mln to wystarczy po 3 zastrzyki dla każdego. A przecież to tylko jedna z firm i zaraz dowiemy się o kontraktach Moderny, J&J, CureVac i innych.

Wystarczy, żeby każdego szczepić nawet 3 razy do roku. Ludzie zaczynają sobie uzmysławiać, że te szczepienia będą cykliczne i rezygnują z nich wstrzymując decyzję o zgłoszeniu się do tego eksperymentu. Wątpliwości budzą też przypadki nagłych zgonów na skutek niebezpiecznych skrzepów. A skoro ludzie się boją i masowo już nie wierzą skompromitowanej COVIDem kaście lekarzy, to zrobił się problem i tu na odsiecz rusza Mateusz Morawiecki.

 

Premier zapowiedział podjęcie działań, które mają bardziej wpłynąć na realizację założeń Narodowego Programu Szczepień.

Rada Medyczna oraz rządowy zespół do walki z COVID-19 opracowują dodatkowe mechanizmy, które mają skłonić do jak najszerszej akcji szczepień. Dodatkowo w ramach UE dyskutowane są różne pomysły, które mogą być dla naszych obywateli uciążliwe i od których być może nie będziemy mogli odejść, bo będą narzucone przez inne państwa np. możliwość wejścia na pokład samolotu lub pociągu, wjazdu do jakiegoś państwa, skorzystanie z obiektu hotelowego w innym państwie tylko z ważnym szczepieniem – powiedział Mateusz Morawiecki.

Skala represji zapowiada się zatem dotkliwie. Morawiecki potwierdza, że społeczeństwo zostanie poddane sanitarnej dyskryminacji. Minister zdrowia, Adam Niedzielski, sugerował, że przygotowywana jest akcja docierania do opornych obywateli aby im wytłumaczyć, żeby się zaszczepili.

 

Chyba niezaszczepionych nie będzie jeszcze odwiedzał dzielnicowy tylko zasugerowano obowiązek wykonania do takich osób telefonu na ten temat przez lekarzy rodzinnych. Mieliby oni w taki sposób bezpiecznie - telemedycznie - docierać do osób, które pozostają w rejestrach jako niezaszczepione.

Równolegle działać ma też kampania medialna i outdorowa, bo przecież jak mawiał premier "ludzie są tak głupi, że to działa" zatem media zostaną wkrótce zasilone kolejnymi milionami złotych na szczepionkowa proagandę i znowu od rana do wieczora będą odmieniać przez wszystkie przypadki słowo szczepić, szczep, wyszczepić. 

 

Szykuje się sanitarny apartheid. Być może jak za poprzedniej okupacji powstaną tramwaje i autobusy tylko dla zaszczepionych. Wicepremier Jarosław Gowin już wcześniej mówił, że osoby zaszczepione miałyby być uprzywilejowane w dostępie do restauracji.

Bardzo przypomina to czasy z latch 40 tych ubiegłego wieku gdy w Warszawie były restauracje tylko dla Niemców. Co ciekawe Niemcy w okupowanej Polsce też walczyli z epidemią - tyfusu - i obwieścili wtedy, że przenoszą go Żydzi. Pretekstem do walki z tyfusem było stworzenie zamkniętych dzielnic żydowskich. Wszyscy wiemy jak się to skończyło.

 

Ocena: 

Średnio: 4.4 (5 votes)

Komentarze

Portret użytkownika MlotoWiertara

NWO to nie sa idioci zeby

NWO to nie sa idioci zeby brac osoby niezaszczepione jako wybrancow lucyfera.

Bedzie jeszcze wiele filtrow dla kazdego cos milego a tym samym innego. Kazdy z nas ma jakies slabosci

jeden jest spaslakiem i musi zrec inny kocha filmy i bez nich nie moze zyc...

a jeszcze inna lubi mode... takze NWO wylapie na te slabosci i usunie kogo trzeba.

Czesc gojow bedzie im potrzebna do eksperymentow genetycznych  typu mitologia egipska sumeryjska czy grecka.

nie wszyscy sa potrzebni NWO a slabi musza odejsc.

Portret użytkownika kuba8131

Restrykcje są nielegalne i

Restrykcje są nielegalne i mandaty i kary Sanepidu sądy uwalają ale....tak się zastanawiam i odnoszę wrażenie że sądy uchylają kary nie ze względu na to że są po stronie obywateli ale tylko dlatego żeby zrobić na złość PiS-owi, wszakże sędziowie nie lubią się z PiS-owcami (i vice versa), niestety mam przeczucie że gdyby rządziła teraz Platforma i robiła to samo co PiS to już sędziowie nie byliby chętni do uwalania mandatów, wtedy obywatele nie mieliby już żadnego ratunku. Oczywiście to tylko moje przeczucia i chciałbym się mylić tzn. chcę żeby sędziowie uchylali kary dlatego że stoją po stronie społeczeństwa a nie dlatego że nie lubią akurat tego rządu i dlatego w tym momencie opłaca się im stanąć po stronie obywateli.

,,Europa albo będzie chrześcijańska albo nie będzie jej wcale" - Robert Schuman

Portret użytkownika BANDZIORka

Byłoby tak samo lub gorzej,

Byłoby tak samo lub gorzej, im bliżej Brukseli i makreli tym gorsze lockdowny i restrykcje,  patrząc szeroko to w Polsce jeszcze nie na dramatu. Polski rząd to dziwka, ale chociaż nie daje w zadek i  bez gumy. Tak obrazowo.

Portret użytkownika Mojeimię44

Przecież wiadome jest nie od

Przecież wiadome jest nie od dziś tylko już od 2000 lat, że każdą segregację robi się tak by osoby przeciwstawiające się systemowi nic nie mogły kupić i sprzedać. Jest to opisane w bibli więc jest to po pierwsze stara technika a po drugie prorocza i systematycznie powtarzająca się w histori. Czyż nie? Nie ma się co spodziewać innego nacisku jak uniemożliwienie poruszania się po sklepach, salonach, restauracjach itd. osobom niezaszczepionym. Ostatnia segregacja polegała na tym, że negatynym osobnikom dawało się znamię czyli opaskę na rękę lub tatuaż z numerem a teraz osoby pozytywne otrzymają niebieską książeczkę. Dosłownie to samo tylko w odbiciu lustrzanym. Ostatnio był reżim nazistowski teraz jest reżim sanitarny. Jesli nie teraz ruszą z segregacją to ruszą na jesień. Tzn. Już nie będzie wielkiego lockdownu jak obecnie tylko lockdown częściowy dla niezaszczepionych i tak już zostanie NA DŁUGO. Przywileje (czyli to co było normalne) będą teraz dla posłusznych (nowa normalność) a zakazy dla nieposłusznych. Teraz tylko czekać na znaki przed sklepami i naklejki na sklepach. Sanitarny eurokołchoz. Pracodawcy dla świętego spokoju też bedą kazać się zaszczepić swoim pracownikom a pierwsi ci którzy wytwarzają dobra spożywcze gdyż będą czekały ich kary albo stracą odbiorców. Zaczyna się- masakra nas czeka. Ewolucja reżimu sanitarnego postepuje. Narazie wrogiem jest niewidoczny wirus a już niedługo będą niezaszczepieni czyli przeciwnik będzie osobowy i będziemy nim my. Niestety ci co się zaszczepili lub zaszczepią nie będą slużyć pomocą niezaszczepionym. Po pierwsze ze strachu a po drugie dlatego, że będą zawistni. Myślenie typu cyt. "jesli ja się zaszczepiłem to on też powinien" będzie oczywistością i tak podzieli się nie tylko społeczeństwo ale nawet rodziny! Jakie jest główne logo tego reżimu? 

Żmija pradawna, wąż starodawny. 

Reżim SAniTArNy- rezim satan.

Apokalipsa wyraźnie mówi, że tego ludzie nie pokonają, że to musi się dokonać. Mimo wojen głodu i innych wydarzeń nie zwyciężymy tego ucisku i będzie trwał on od 3,5 do 7 lat wedlug róznych tłumaczeń. Narazie minął 1 rok licząc od pierwszego lockdownu ale ucisk postępuje. Żmija to ulubione zwierzę satanistów i występuje w wielu satanistycznych motywach. 

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Strony

Skomentuj