Najlepiej na świecie zaszczepiony Izrael obserwuje dramatyczny wzrost nowych przypadków COVID

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

W Izraelu dzieją się dziwne rzeczy. Kraj, który jest najbardziej wyszczepiony przeciw COVID na całym świecie, doświadcza katastrofalnego wzrostu zakażeń. Co ciekawe niemal wszyscy rytualnie nie zauważają jakiejkolwiek korelacji między zaawansowaną akcją szczepień trzecią dawką w Izraelu, a lawinowym wzrostem zachorowań w tym kraju.

Izrael ma obecnie największą ilość zakażeń na milion mieszkańców na świecie i to mimo rekordowego wyszczepienia. Mimo to słyszymy cały czas, że wszyscy muszą wstrzykiwać sobie kolejne dawki eliksirów covidowych. Skoro jednak szczepionki działają to co dzieje się obecnie w tym kraju? Jak wytłumaczyć dziwną koincydencję nagłych wzrostów tzw. zakażeń i akcji szczepień. Zresztą akurat w Izraelu zjawisko to wystąpiło już trzykrotnie - po pierwszej, drugiej i trzeciej dawce.

Skoro szczepionki są takie skuteczne to dlaczego sąsiedzi Izraela jak Egipt, Jordania i Liban mimo szczątkowej akcji szczepień, po lekkim odbiciu nie mają znaczących wzrostów? W liczącym 100 mln mieszkańców Egipcie zaszczepieni pełną dawką to 3% społeczeństwa a 1 września było 291 zakażeń i 7 zgonów. W tym samym czasie w liczącym 9 mln mieszkańców Izraelu zaszczepionych oboma dawkami jest 62% populacji a 1 września było tam 16 629 zakażeń i 43 zgony!

 

Podobna sytuacja była też notowana w Wielkiej Brytanii gdzie mimo masowej wakcynacji również wystrzeliły przypadki tzw. zakażeń. Wtedy też wszystkie media uznały na ten temat, że "mądrzej nie wspomnieć bo to wcale nie jest podobne". Wygląda na to, że fakty już się nie liczą i głosy krytyczne wobec eliksirów covidowych są obecnie ściśle zakazane.

 

 

 

Ocena: 

Średnio: 4.6 (8 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Wiertaranachazara

Wojna jest potrzebna by na

Wojna jest potrzebna by na tronie zasiadl Antychryst lub on ja wywola po zerwaniu paktu

To ,ze wojny nie bylo swiatowej to tylko dlatego ze jesli by byla to ludzie by nie uwierzyli w antychrysta , poniewaz tworzyli by sila i przymusem sojusze i zniszczyli by jak podczas 2 wojny faszyzm .

Dlatego wojny swiatowej nie moglo byc poniewaz nie wychowaly by sie pokolenia majace wielbic antychrysta w jednym swiatowym rzadzie.

Po wojnie przyzwyczajono ludzi ,ze bronia swiata mocarstwa i organizacje jak ONZ , WHO zlozone z miedzynarodowej ekipy z roznych krajow. Gdyby byla wojna to znow powstaliby przeciwnicy sojuszy i nie powstal by wtedy zaden miedzynarodowy hegemon i inne kraje ktore maja pozornie bronic swiata nawet przed najazdem kosmitow i wspolpracowac technologicznie czy zdrowotnie jak teraz z plandemia.

 

Portret użytkownika Daniel Papuga

To ty chłopaku te

To ty chłopaku te spermoszczuje robisz , bardzo interesująca twórczość, mega nowoczesna , powinni to do telewizji dać zamiast wiadomości w TVP1. Poważnie ja nie wiedziałem że mamy w polsce tak wybitnie utalentowanych video kreatorów a niejedno już człowiek widział i słyszał. Starzy ludzie powiadają że elity światowe jeszcze ciekawsze rzeczy nagrywają ale no niestety nie puszczaja na jutubie, masz ci los samo utrapienie z tymi politykami. Byłbym zpomniał ponoć na tego słynnego kaczora to mają takiiieeee panie nagrywki że mózg w poprzek staje jak się na to popatrzy, kurde jak by się katolicy dowiedzieli na kogo zagłosowali to by się wszyscy pozesrywali przed telewizorem o tej samej godzinie, i smród by zaiwaniał aż do samej ameryki. Ale wielu zaraz by podniosło larum że to nie prawda i broniliby sromotnego zboczeńca do ostatniej kropli krwi, taki to jest naród proszę pana, kiedyś takiego dziadostwa to nie było. Koniec świata idzie jak byk,i musi być bo do czego to wszystko doprowadzi, cienko to wszystko wygląda.

 

Portret użytkownika Wiertaranachazara

Insztalator nie wysilaj sie z

Insztalator nie wysilaj sie z ta propaganda chazarkow hahahahah

Zagorski powiedzial kim jestescie  " wojna partyzancka to szkola podstawowa"

Poniewaz wy nie znacie partyzantki i jej nie chcecie to rozumiem ,ze nawet podstawowki nie skonczyliscie hahahah a chcecie system zmieniac.

Uwielbiam wasza magiczna liczbe milion jest nas milion , ale w komentarzach 100 stu hahahah

milion ktorzy zrobia zmiany - czyli milion ktore nie skonczylo nawet podstawowki a chca byc od razu studentami...

BUHAHAHAHAHHAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHAAAHAHAHAHAHAHAHHHHHAAAAA

 

Strony

Skomentuj