Nagła śmierć Przewodniczącego Parlamentu Europejskiego Davida Sassoli

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Nie żyje Przewodniczący Parlamentu Europejskiego, David Sassoli, zmarł 11 stycznia o godzinie 1.15 w szpitalu w Aviano we Włoszech. Sassoli od 26 grudnia był w szpitalu "z powodu poważnych powikłań na tle dysfunkcji układu immunologicznego".

Wiadomo, że wcześniej potrójnie zaszczepiony Sassoli przeszedł zapalenie płuc, które zdaniem lekarzy nie było spowodowane zakażeniem modnym koronawirusem. Bardzo enigmatycznie brzmi przyczyna zgonu przewodniczącego PE, bo czym właściwie są te poważne powikłania i dysfunkcja układu immunologicznego. Do 2019 roku tego typu symptomy byłyby uznane za objawy choroby AIDS wywoływanej rzekomo przez wirus HIV.

 

Jednak od 2020 roku wszystko już jest objawem COVIDa i nawet brak objawów jest objawem COVIDa. Gdyby David Sassoli umarł niezaszczepiony, prawie na pewno zmarł by na COVIDa, ale fakt przyjęcia trzech dawek magicznego preparatu powoduje, że po prostu zachorował na zapalenie płuc i umarł "z powodu poważnych powikłań na tle dysfunkcji układu immunologicznego".

 

Pomijając modną ostatnio teorię spiskową, wedle której zaszczepieni mogą zachorować na chorobę przypominającą AIDS, na co nie ma mocnych dowodów, warto odnotować co na temat skutków szczepień mówił niedawno znienawidzony i pogardzany w środowisku naukowym noblista prof. Luc Montagnier. To właśnie on stwierdził, że zaszczepieni będą narażeni na syndrom ADE - Antibody-dependent Enhancement.

 

W niektórych przypadkach przeciwciała mogą zwiększać wnikanie wirusa i replikację do komórek. Zjawisko to nazywa się wzmocnieniem infekcji zależnym od przeciwciał (ADE). ADE nie tylko sprzyja rozpoznawaniu wirusa przez komórkę docelową i wnikaniu do komórki docelowej, ale także wpływa na transmisję sygnału w komórce docelowej. Niektórzy kandydaci na szczepionki, których celem były koronawirusy, wirus RSV i wirus dengi, wywołały ten syndrom i zostały wycofane z dalszego rozwoju.

 

Oczywiście nie ma żadnych dowodów, że David Sassoli padł ofiarą ADE, a raczej VADE czyli rozwoju "dysfunkcji układu odpornościowego" związanej ze szczepionką.Sugestie takie są niegodne gdyż dobrze wiadomo, że tylko szczepienia co 3 miesiące mogą uratować ludzkość przed koronawirusem i są one bardzo dobrze przetestowane i już dawno absolutnie wszystko o nich wiadomo i o tym jak działają oraz jakie są długofalowe skutki ich stosowania. 

 

 

Ocena: 

Średnio: 4.5 (11 votes)

Komentarze

Portret użytkownika baca

widzę, że nowy rok bardzo

widzę, że nowy rok bardzo hucznie świętują zwolennicy święta trzech dawek

kasty teraz są osrane po pachy, jak sie okazało że placebo dla wybrańców to jeszcze jedna bajka dla naiwnych...

tak czy siak jeszcze nie wiadomo czy w całej unii będą do połowy opuszczone flagi czy tylko w klubach dla pederastów...

 

Portret użytkownika ZerwipejsMyckojad

Juhasku, i to jest bardzo

Juhasku, i to jest bardzo dobra wiadomość, że przynajmniej tych niższych rangą wybrańców dziabią sokiem z węża. Ale nie wierzę, że taki TheBill Gates of Hell czy Schwab dziabnęli się czymś takim...

Portret użytkownika inzynier magister

Admin mocno siekł ! to już

Admin mocno siekł ! to już jest poważny film sensacyjno naukowy ! kurde, może będzie niedługo można napisać że ktoś został zamordowany 3 albo 4 dawką !? lub coś takiego, na razie wolno pisać o medycznych badaniach samych tych mengele którzy to wymyślili i się tym chwalą ! robi się z tego powieść sensacyjno naukowa też ! ciekawe że pomordowali tych z parlamantu europejskiego ! widać ci z parlamentu to też mięso armatnie !!! najwyraźniej wtajemniczeni są tylko medycy tajnych bractw którzy zorganizowali całą akcję !?

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika oswiecony77

tyle wlasnie wartuje zycie na

tyle wlasnie wartuje zycie na tym swiecie Szukaj zycia na nowej ziemi bez chorob smierci agresji upadku Uswiecaj sie bo czas jest bliski  k 12,25: Gdy bowiem powstaną z martwych, nie będą się ani żenić, ani za mąż wychodzić, ale będą jak aniołowie w niebie.

48. Jaki ów ziemski, tacy i ziemscy; jaki Ten niebieski, tacy i niebiescy.

49. A jak nosiliśmy obraz ziemskiego [człowieka], tak też nosić będziemy obraz [człowieka] niebieskiego.

50. Zapewniam was, bracia, że ciało i krew nie mogą posiąść królestwa Bożego, i że to, co zniszczalne, nie może mieć dziedzictwa w tym, co niezniszczalne.

51. Oto ogłaszam wam tajemnicę: nie wszyscy pomrzemy, lecz wszyscy będziemy odmienieni.

52. W jednym momencie, w mgnieniu oka, na dźwięk ostatniej trąby - zabrzmi bowiem trąba - umarli powstaną nienaruszeni, a my będziemy odmienieni.

53. Trzeba, ażeby to, co zniszczalne, przyodziało się w niezniszczalność, a to, co śmiertelne, przyodziało się w nieśmiertelność.

54. A kiedy już to, co zniszczalne, przyodzieje się w niezniszczalność, a to, co śmiertelne, przyodzieje się w nieśmiertelność, wtedy sprawdzą się słowa, które zostały napisane: Zwycięstwo pochłonęło śmierć.

55. Gdzież jest, o śmierci twoje zwycięstwo? Gdzież jest, o śmierci, twój oścień?     https://www.youtube.com/watch?v=NoESRix9w3Q   miec cialo niesmiertelne latac gdzie sie podoba zwiedzac

Psalm 18.29  „Ty zaiste zapalasz pochodnię moją; Pan, Bóg mój, oświeca ciemności moje

Strony

Skomentuj