Gwardia Szwajcarska buntuje się przeciwko obowiązkowym szczepieniom, które nakazał papież Franciszek

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Gwardia Szwajcarska buntuje się przeciwko segregacji sanitarnej wprowadzonej przez papieża Franciszka. Aby pozostać gwardzistą trzeba się zaszczepić przeciw COVID. Tak zadecydował sam Ojciec Święty.

 

Zarządzenie papieża nie podoba się niektórym członkom Gwardii Szwajcarskiej. Jest to elitarna jednostka wojskowa Watykanu. Gwardia Szwajcarska jest uważana za najstarszą i najmniejszą armię świata. Istnieje od 1506 roku.

 

Rekrutuje się ze Szwajcarów którzy są katolikami, mają 19 - 30 lat i przynajmniej 174 cm wzrostu. Gwardziści umundurowani są w barwne uniformy, podobne do tych, w jakich w roku 1506 przybyli do Rzymu ich pierwsi żołnierze.

Źródło:pixabay.com

Po tym gdy papież Franciszek popadł w Covidianizm, doszło do serii jego bulwersujących decyzji. Zamknął Watykan dla wiernych warunkując wstęp do Stolicy Piotrowej posiadaniem kodu QR lub negatywnego testu. Dla gwardzistów papież Franciszek wprowadził wymóg szczepienia, motywował to uczestniczeniem we wszystkich wizytach formalnych i w miejscach publicznych Watykanu.

 

Wymóg ten spowodował już odejście trzech gwardzistów, a kolejnych trzech może iść wkrótce w ich ślady. Szwajcarzy po prostu rezygnują ze służby. Może to być wkrótce poważny problem dla tej watykańskiej armii.

 

Watykan zamknięty za kodem QR to swoiste kuriozum, a papież wprowadzający dyskryminację wiernych na zaszczepionych i resztę niegodną wizyty w stolicy Kościoła Katolickiego to nowe oblicze upadku kościoła, który dzięki COVIDowi niespodziewanie przyspieszył.

Ocena: 

Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Franciszek

,,A ja powiadam wam Baranki

,,A ja powiadam wam Baranki moje,
szczepcie się ,
na rzeź idźcie ,
bo G.... interesuje mnie ,
co z wami się stanie,
ale takowa Moda teraz jest ,
Że to nie z powodu nowotworów i AIDS
ludzie umierają ,
ale z powodu planowanego ko Vida pod grypę podszytego,
Tak głosimy co nam z góry nakazano ....’’

Portret użytkownika inzynier magister

Każdy kto się interesuje tym

Każdy kto się interesuje tym co się dzieje za rządów bergolia schizmatyka i herezjarchy wie że bergolio już zniszczył katolicyzm poprzez zakaz mszy trydenckiej a do tego właśnie organizuje najbardziej skandaliczny synod wszechczasów gdzie niemieccy rewolucjoniści całkowicie zaorają katolicyzm rzymski i wprowadzą nową religię NWO hybryd ufonautycznych i transhumanizmu !

Folwark zwierzęcy w kościele ! + seria nowych profanacji

https://youtu.be/-YhHzzGerbY

Abp. Vigano: udzielmy schronienia księżom prześladowanym przez globalistyczny, sanitarny reżim!

Były nuncjusz apostolski w USA, abp Carlo Maria Vigano w specjalnym liście wezwał wiernych do udzielania schronienia kapłanom zmuszanym do poddania się sanitarnemu reżimowi wewnątrz Kościoła. Jako przykład wskazał m.in. archidiecezję Chicago, która zobowiązała do przyjęcia szczepionki przeciw COVID-19 przez wszystkich pracowników świeckich oraz księży.

„W niektórych diecezjach Stanów Zjednoczonych Ameryki, a w szczególności w archidiecezji Chicago, władze kościelne nakazują szczepienie duchownych i świeckich pracowników jako warunek uczestnictwa w uroczystościach, czynnościach liturgicznych i praktyce duszpasterskiej (…). Podobne despotyczne środki stosuje się również we Włoszech i innych krajach” – wskazuje hierarcha, który zasłynął publikacjami ukazującymi skalę nadużyć seksualnych i sieć powiązań byłego kardynała Theodore’a McCarricka z najważniejszymi postaciami zarówno w amerykańskim Kościele, jak i Watykanie.

„Księża, którzy nie zastosują się do przepisów ordynariusza, zostaną pozbawieni uprawnień kapłańskich i środków utrzymania. W konsekwencji wiele kościołów zostanie zamkniętych, z bardzo poważnymi szkodami dla salus animarum [zbawienia dusz – red.]” – przewiduje kapłan.

Arcybiskup przypomniał, że kierujący archidiecezją kard. Blase Cupich nie zezwolił na uwzględnienie tzw. sprzeciwu sumienia z powodów religijnych (np. ze względu na powiązanie produktu z grzechem aborcji) w odmowie przyjęcia szczepionki, zostawiając wyjątek jedynie dla niemogących przyjąć preparatu ze względów medycznych.

„Z tego, co wiadomo, pozostaje całkiem spora grupa duszpasterzy, którzy sprzeciwią się – mając do tego pełne prawo jako obywatele amerykańscy i katolicy – świętokradczym i bezprawnym przepisom” – sugeruje hierarcha, wzywając wiernych do zaopiekowania się takimi kapłanami. Jego zdaniem, obowiązkiem wiernych jest zatroszczyć się o ich potrzeby materialne, aby ewentualna utrata środków do życia nie stanowiła jednego z elementów nacisku do poddania się sanitarnemu dyktatowi. W związku z tym apeluje o zaangażowanie w inicjatywę „Coalition of Cancelled Priests” (ang. koalicja unieważnionych/wykasowanych księży), polegającą na powołaniu specjalnego funduszu.

Radykalne zaangażowanie Kościoła w promocję szczepień przeciw COVID-19, zdaniem hierarchy czyni z biskupów „pandemicznych guru” i „sprzedawców eksperymentalnego serum”, wystawiających masy wiernych na ryzyko niepożądanych skutków „masowych eksperymentów”. Jego zdaniem „stanowi to bezprecedensową zdradę boskiej misji Kościoła Chrystusowego”, poprzez czynienie z religii objawionej „pseudonaukowy kult, graniczący z bałwochwalstwem”.

Szatański Klub z Sant Gallen oraz tajne grupy uderzeniowe SS-Lucyfera w Polsce

https://youtu.be/UywTlIZx-5Q

Szatańska TRANSFORMACJA w Watykanie i w Polsce, walec duchowej rewolucji NWO sie toczy

https://youtu.be/p7xp8hnsDO4

I pomyśleć,że kiedyś w czasach zarazy,kiedy całe rodziny,wioski,miasteczka,miasta wymierały duchowni szli z posługą kapłańską bez względu na okoliczności.Zawierzali się Bogu i nieśli ostatnie namaszczenie,spowiedź,rozgrzeszenie i tym samym ratowali dusze przed wieczną otchłanią.Niejeden ksiądz,zakonnik czy zakonnica poświęcili swe życie umierając na zarazę,ale nieśli do ludzi Jezusa,pociechę i zbawienie!!!Dziś?Nie ma co porównywać!

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika StrasznaPrawda

Ciekawe czy fotel prezesa

Ciekawe czy fotel prezesa Watykanu i odgrywanie roli Papieża tak samo jak prezesi USrAela w Żydo-Białym studiu filmowym to zwykli pożyteczni idioci i niewolnicy na których są nagrania pedofilskie oraz korupcyjne czy też prezes Watykanu to wyższa ranga i jest on we wszystko wtajemniczony.

Świat według Klechów, odcinek numer 666 "Murzyńskie stopy, w mordę jeża"

Strony

Skomentuj