Główny sędzia RPA twierdzi że szczepienia to element "satanistycznego planu"

Kategorie: 

Źródło: Kenpai314/pixabay

Prezes Sądu Najwyższego RPA Mogoeng Mogoeng, ogłosił niedawno, że szczepionki na koronawirusa SARS-COV 2, mają związek z satanizmem. Osobliwy komentarz sędziego, był pierwszym od wybuchu pandemii, w którym starszy wypowiedział się na temat zagadnień związanych z koronawirusem. Jak się zapewne domyślacie, wywołał on tym samym istną burzę medialną.

Republika Południowej Afryki, zarejestrowała dotąd ponad 22 700 zgonów z powodu Covid-19. Zdecydowanie przoduje ona pod tym względem na kontynencie afrykańskim. Po tym, gdy władze RPA wyraziły zgodę na pierwsze testy szczepienń przeciwko koronawirusowi, działacze antyszczepionkowi zaprotestowali przeciwko wykorzystywaniu tamtejszych ludzi jako obiektów testowych. Dyskusja na ten temat, trwa tam już od dłuższego czasu.

Sędzia Mogoeng, znany z publicznego okazywania swojej chrześcijańskiej wiary podczas pracy, zasłynął w mediach jeszcze w ubiegłym tygodniu. Podczas czwartkowego posiedzenia, modlił się on, wyrażając intencje „oszczędzenia ludziom szczepień, które mją na celu posunięcie szatańskiego planu znamienia bestii”. Zrozumiale, wywołało to wiele pytań, które zostały zadane podczas piątkowej konferencji prasowej. Zgodnie z jego ówczesnymi słowami.

„Jeśli istnieje jakakolwiek szczepionka, której celem jest wyrządzenie krzywdy ludziom, to nigdy nie może ujrzeć światła dziennego. Wołam do Boga, aby to powstrzymał.”

Mogoeng, w dalszym ciągu nie wycofał się ze swojego stanowiska i zapewnił, że nie zostanie uciszony. Republika Południowej Afryki ma nadzieję otrzymać pierwsze szczepionki przeciwko koronawirusowi z globalnego programu dystrybucji Covax w drugim kwartale przyszłego roku. Do tego czasu, jedyne szczepienia na terenie tego kraju miałyby miejsce w ramach testów klinicznych. 

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (3 votes)

Komentarze

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika Mojeimię44

Oj to słabo widzisz.

Oj to słabo widzisz. Jedyną drogą jest drzewo życia i sama nazwa wskazuje, że chodzi o życie. 

https://youtu.be/vV6fjXiCMEo

Ja wiem kto nas może wszystkich wyrwać z tego szatanistycznego szaleństwa i poukładać nasze sprawy Polaków ale ona nie chce. To jest osoba bardzo znana i lubiana jednak nie mogę napisać kto to gdyż nie mnie decydować za innych. Nie mogę decydować o angażowaniu się w sprawy ojczyzny przez osoby, które nie chcą chociaż bardzo bym chciał żeby w końcu się ruszyła. To takie smutne gdyż sam nie wiele zrobię a ona ma potencjał, znajomości, mądrość, cnoty i jest bardzo ładna. Jednak to zapewne wieczne czekanie. Cóż takie życie. Pisałem do niej już wiele razy i jej tłumaczyłem. Co prawda nigdy mnie nie zbanowała ale też ona nie chce się angażować. To, że mnie nie zbanowała świadczy o tym, że trochę mnie lubi gdyż inni politycy mnie od razu banują. Jednak nie rozumiem dlaczego nie chce ona podzielić się swoją mądrością z narodem by żyło nam się wszystkim lepiej? Zapewniam was, że to nie tylko moja tragedia ale tragedia narodowa.

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika mordo schab ciało

Biały człowiek zawsze był

Biały człowiek zawsze był głupi, chełpiąc się rzekomą przewagą intelektualną. Cały bałagan na Ziemi, religijny, migracyjny i ekologiczny powstał za sprawą białych ludzi, rzymian (celowo z małej) i anglosasów szczególnie. Słowianie z Europy Środkowej byli jako tako spokojni, ale łyknęli wszystko, co robili bandyci z zachodu i ich do dziś naśladują błądząc jak we mgle.

technicznie rzecz ujmując, w pewnym sensie abstrahując; w sumie nie, aczkolwiek mnoga była suma dłuższych wąsów u tamtego suma

Strony

Skomentuj