Premier Kanady marginalizuje i demonizuje Konwój Wolności

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Konwój Wolności (Truckers for Freedom) zbliża się do Ottawy. Premier Kanady Justin Trudeau nazwał ten ruch i jego zwolenników „małą mniejszością z marginesu” z „poglądami nie do przyjęcia”.

„Niewielka mniejszość ludzi, którzy są w drodze do Ottawy, ma niedopuszczalne poglądy, które nie reprezentują poglądów Kanadyjczyków, którzy są dla siebie nawzajem, którzy wiedzą, że podążanie za nauką aby chronić każdego to najlepszy sposób, aby nadal zapewnić nam nasze wolności, prawa i wartości jako kraju” – powiedział Trudeau dziennikarzom w środę na konferencji prasowej.

Komentarze Trudeau współgrają z propagandową kampanią medialną przedstawiającą setki tysięcy kierowców ciężarówek i ich zwolenników jako rasistów i ekstremistów. W wielu artykułach w mediach głównego nurtu piszą, że ruch tworzą „biali nacjonaliści”, „skrajna prawica” i „krajowi terroryści”.

Przywódcy konwoju ciężko pracowali, aby zdystansować się od takich wizerunków, twierdząc, że osoby o poglądach ekstremistycznych będą w Ottawie niemile widziane.

Trudeau podobnego języka używał w przeszłości. We wrześniowym wywiadzie premier nazwał miliony niezaszczepionych Kanadyjczyków „rasistami i mizoginami”. „Ci ekstremiści, którzy nie wierzą w naukę, często są mizoginami, często też rasistami. To mała grupa i jako przywódcy musimy zdecydować, czy będziemy tolerować tych ludzi?” – powiedział Trudeau.

Bison Transport, jedna z największych kanadyjskich firm przewozowych, informuje, że w wyniku decyzji rządu federalnego utraciła prawie 10% swoich pracowników. Przed wprowadzeniem nakazu przedsiębiorstwa transportowe ostrzegały, że może to doprowadzić do niedoboru towarów w całej Kanadzie oraz pogorszenia i tak już napiętego łańcucha dostaw w kraju.

 

Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net

Ocena: 

Średnio: 5 (9 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Wmordepchaj Dollar

Tatuś był premierem kt.

Tatuś był premierem kt. zniósł ustawy antypedlaskie bo synalek jego żony i Fidela K. jest edałem... Ten dynastycznie rządzi Kanadą stopniowo ją ubezwłasnowalniając a jednocześnie drze koparę o wolnościowym społeczeństwie jako najw. wartości, cyt.:„Niewielka mniejszość ludzi, którzy są w drodze do Ottawy, ma niedopuszczalne poglądy, które nie reprezentują poglądów Kanadyjczyków, którzy są dla siebie nawzajem, którzy wiedzą, że podążanie za nauką aby chronić każdego to najlepszy sposób, aby nadal zapewnić nam nasze wolności, prawa i wartości jako kraju”. - k.cyt. "Nasze wolności i prawa i wartości" - a drugą ręką edałek rozbroił obywateli by się przeciw zamachowi Wadzy czyli jego samego nie mieli czym bronić, je kontrować!! A skoro demonstranci mają "poglądy niedopuszczalne" - jeno patrzeć jak policja - widać zapatrzył się na Baćkę - zacznie ich na rożne sposoby "masakrować" i sprowadzać na poziom "dopuszczalnych poglądów" akceptujących jego autokratyczne posunięcia....

"Pokaż jak sikasz, a powiem ci gdzie jest twoja synagoga".

Portret użytkownika KASROK

Strach, nic więcej tylko

Strach, nic więcej tylko strach tych gnojów powoduje takie opowiastki marionetki Trudeau. A w Polin cóż...cisza... poliniacy narzekaja, że tylko w kilkunastu aptekach można wykonać pseudotest  na srovida. Naród Polski to naród niewolników-potulnych gojów.

Strony

Skomentuj