W Australii trwa anty-covidowa rewolucja! Odłączono Internet a policja strzela do ludzi!

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Nie ma chyba kraju na świecie gdzie korona-terror został rozkręcony bardziej niż w Australii. Lista absurdów pandemicznych jakie pojawiają się na antypodach nie ma końca, a poziom zamordyzmu jest tak wielki, że przynosi skojarzenia z czasami nazistowskimi. Totalitarna pandemiczna władza w Australii dokręca śrubę od dwóch lat i wydawało się, że nie ma końca represjom. Jednak przebrała się miarka i ogłoszony przymus szczepień spowodował powstanie ludzi nazywanych w mediach "pracownikami budowlanymi".

Nie jest dużą przesada stwierdzenie, że Australia powróciła do swojej pierwotnej roli - wielkiego więzienia. Rządzący nakazali ludziom zamknąć się w domach i nie rozmawiać nawet z sąsiadami aby nie zarazić się modnym przeziębieniem wirusowym. Australijczycy znosili te wszystkie fanaberie zadziwiająco długo a inne rządy o totalitarnych zapędach obserwują Australię dokładnie aby przekonać się jak jeszcze może pognębić obywateli.

 

Niektórzy twierdzą, że dzisiejsza Australia zaczyna wyglądać jak film SF klasy B. Inni dodają, że to nie przypadek, iż to tam rozgrywała się fabuła filmu katastroficznego Mad Max. Rzeczywiście kraj ten jest prymusem w pandemicznej paranoi. Niemal od dwóch lat trwa tam lockdown. Wprowadzono też zakaz przemieszczania się. Na porządku dziennym są już aresztowania za brak maseczki. Nie da sie też przejechać ze stanu do stanu. Na dodatek rząd prowadzi stały nasłuch wypowiedzi obywateli w sieciach społecznościowych i jeśli ktoś pisze rzeczy niewłaściwe, albo dołącza się do organizacji protestów, to może zostać odwiedzony rano przez smutnych panów z policją i wyjechać z nimi w kajdankach.

 

Terror państwowy jaki zastosowały australijskie władze jest niesamowity i cały czas dochodzi do eskalacji bestialskich zachowań ze strony policji i służb. Internet obiegają nagrania brutalnych aresztowań, wyrywania dziecka matce, obrazki te nieprzyjemnie przypominają to co działo się na ulicach europejskich miast w czasie II wojny światowej. Australijczycy jednak jakoś to znosili, ale do czasu.

 

Czarę goryczy przepełnił przymus szczepień ogłaszany sukcesywnie w kolejnych branżach. Wspomniani robotnicy budowlani rozpoczęli antycowidowe powstanie blokując autostradę oraz maszerując na Melbourne. Stało się to po tym, gdy nakazano zamknięcie placów budowy na 2 tygodnie. Władze próbowały ich zmusić do podporządkowania się i wstrzyknięcia eksperymentalnej szczepionki przeciw Covid. Do nich zaczęli przyłączać się kolejni obywatele i powstał wielki ruch protestu - wręcz rewolucja.

 

Australijskie władze na ową rewolucję zareagowały w sposób typowy dla totalitarnych reżimów. Po prostu na protestujących wysłano siły policyjne, które jednak nie radziły sobie z tłumem. Co więcej w kilku przypadkach policjanci z bijących zmienili się w bitych. Starcia były momentami bardzo brutalne. Skończyło się na tym, że w kolejnych starciach policjanci strzelali w plecy do protestujących ludzi, którzy starali się uciekać!

 

Media w Australii otrzymały zakaz używania śmigłowców i dronów do filmowania protestów i demonstracji. Reżim rządzący Australią nie chce stymulować protestów pokazując ich masowość. Zamiast tego w telewizji deprecjonuje się protesty i demonizuje się demonstrantów przedstawiając ich w najgorszym świetle. Zresztą te techniki znamy doskonale również z Polski, chociażby w kontekście Marszu Niepodległości.  

 

Dzisiaj okazało się, że w stanie Victoria odcięto Internet. To dowód na powagę sytuacji. Internet odegrał wielką rolę w powodzeniu rewolucji w ramach Arabskiej Wiosny i jego ograniczenie ma zapewne na celu utrudnienie organizowania się protestujących. Czy australijska anty-covidowa rewolucja ma szansę na powodzenie? Powinniśmy trzymać kciuki za Australijczyków, bo jeśli oni polegną, za chwilę będzie to czekało nas wszystkich.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Set

Polaków rozgrywają jak

Polaków rozgrywają jak niemiecka reprezentacja na euro, jedyne co może zastanowić w razie gdyby tak się zaczęło dziać, to czy gdyby polskiemu policjantowi nakazali strzelać o byle co, to czy by słuchał rozkazów.

Portret użytkownika Rumcajs

w małych miastach innaczej w

w małych miastach innaczej w dużych inaczej...

ogólnie w 81szym były już na drzwiach domowych u milicji podpisy gdzie kto mieszka i ile osó tam jest z nimi...  w zaszadzie gdyby nie Jarózelski i jego stan wojenny to byśmy mieli wojnę domową w Polsce już wtedy. Wiele ludzi gnoi Jarózelskiego itd. ale pomija ten fakt o którym teraz napisałem. Milicja/policja też mają rodziny i dzieci i nie będą za żydosko-amerykański szwindel zabijać Polaków bo po co? Jak ich zabiją to kto by na nich zarabiał jak to z Polaków zwykłych mają swoje wypłaty. Nie ma Polaków, nie ma wypłaty...

Z a p r a s z a m - DobreFilmyTu i NewsyZwojny i Bacologia

 

 

Portret użytkownika Kmieć bez loginu

Panie @Admin,

Panie @Admin,

Czytam tekst i myślę sobie: "Dobrze gość pisze. "Przedrukuję u siebie na blogu na Neonie".
I nagle, jak obuchem w łeb, dostaję pierd w postaci porównania walki Australijczyków z terrorem covidowym do "arabskiej wiosny", która to była całkowicie sterowana i wyreżyserowana przez bankrutujących judeoanglosasów!
Świecki Irak pod przywództwem Saddama Huseina został zrównany z ziemią, gdy Saddam zapragnął sprzedawać ropę w innych walutach niż $zekle;
Libia - gdy Muammar Kaddafi wystąpił z propozycją emisji złotego Dinara, który miał w Afryce i na Bliskim Wschodzie zastąpić wspomnianą $zeklę.
Reszta, jak Syria, Egipt, itd to tylko reszta podrygów destabilizacji Bliskiego Wschodu w celu, między innymi, doprowadzenia do "emigracji" milionów beżowych tambylców do Jew-ropy, w celu zniszczenia jej białej integralności.

I cała ta "arabska wiosna" została wywołana, przeprowadzona, przez te same syjonistyczne zbrodnicze ośrodki, które dziś terroryzują w dobrze opisany sposób w artykule Australię.

Po co Pan do dobrych artykułów dodajesz takie gówniane wtręty?

Portret użytkownika wojna.INFO

Bo ta cała "rewolucja" w

Bo ta cała "rewolucja" w Australii jest dokładnie tak samo sterowana. Proste?

W ostatnim etapie wprowadznia NWO są wywoływane "spontaniczne" protesty w celu wyłapania i eliminacji osób niepokornych.

O kolejnych etapach wprowadzania NWO (także tym) czytałem już w latach 90-tych! Wszystko idzie zgodnie z planem więc dostosuj się lub giń.

Strony

Skomentuj