W Bułgarii brutalnie zamordowano dziennikarkę

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W bułgarskim mieście Ruse dyrektorka administracyjna i regionalna prezenterka TVN Victoria Marinova została brutalnie zamordowana. Według bułgarskiego kanału telewizyjnego NOVA TV, 30-letnia kobieta została znaleziona przez jednego z mieszkańców w zielonej okolicy w pobliżu Dunaju.

 

Kilka metrów od ciała znaleziono rzeczy zamordowanej dziennikarki. Jej samochód stał również w pobliżu. Śmierć kobiety została spowodowana uderzeniem w głowę i uduszeniem. Obecnie policja opracowuje kilka wersji przyczyn morderstwa, w tym fakt, że zabójstwo zostało popełnione z powodu działalności zawodowej Victorii.

 

Ostatnim tematem, nad którym pracowała Marinova, był tak zwany GP Gate - skandal związany z kradzieżą środków z funduszy Unii Europejskiej. Chodzi w szczególności o projekty finansowane przez UE na budowę obiektów infrastruktury wartych setki milionów bułgarskich lewów, na których firmy doradcze zarabiały pieniądze.

 

Firma grupy GP była jedną z takich firm, a na podstawie wyników audytu jej dokumentacji ustalono, w jaki sposób wyprowadzono pieniądze pochodzące z funduszy unijnych. Według dochodzenia, osoby z najwyższego kierownictwa państwa, w tym premier Bojko Borisow, mogą być zaangażowane w niecny proceder i oszustwa. Dochodzenie dotyczy także Valentiny Zlatevej, córki właściciela bułgarskiego Lukoila.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt

loading...


Komentarze

Portret użytkownika ojojokj

Autorzy takich wpisów

Autorzy takich wpisów przenieśli się z LosyZiemi? Zagoszczą tu teraz masowo wpisy o morderstwach i wypadkach, bo nie ma o czym napisać? Mało tego w tv i na onetach? No jasne, każdy przynajmniej raz dziennie chce przeczytać o jednym z tysięcy zabójstw czy wypadków na świecie. Wystarczy nie być szarakiem aby dostać się na okładki www. Pokój jej duszy, ale szanujmy nasze zdrowie psychiczne.

Portret użytkownika inzynier magister

bułgarskie sorosowe komuchy

bułgarskie sorosowe komuchy ją zamordowały, te samo które w Polsce zamordowały tego pana z NIKU który odkrył aferę FOZZ i innych jak Lepera ! sorosowe komuchy NWO to bandyci, w Polsce ich partia folksdojczy by chciała nad całkiem okraść i dołączyć do eurokołchozu byśmy się stali niewolnikami ze znamieniem bestii !  już kombinują jak okraść wszystkie narody bo najpierw nasypią proszku chemtrails i trochę się klimat zmieni a potem ogłoszą że jest ocieplenie i katastrofy klimatyczne ! "Według autorów poniedziałkowego raportu ONZ do 2030 roku dojdzie do licznych katastrof naturalnych. Do zapobieżenia tego niezbędna jest radykalna transformacja społeczna.Międzyrządowy Panel ONZ do spraw Zmian Klimatycznych ogłosił w poniedziałek raport dotyczący zmian klimatycznych. Zgodnie z nim do 2030 roku temperatury na świecie wzrosną do 1,5 stopni Celsjusza powyżej okresu sprzed uprzemysłowienia. Oznacza to jakoby przekroczenie granicy i w efekcie pożary, powodzie, braki żywności i ekstremalne susze. Szacunki te oparto na obecnym poziomie emisji gazów cieplarnianych.Według autorów raportu niezbędne jest podjęcie „znaczących działań” w ciągu najbliższych kilku lat. Ich zdaniem emisja dwutlenku węgla do 2030 roku musi spaść o 45 procent w porównaniu z poziomem z 2010 roku. Z kolei do 2050 roku należy osiągnąć emisję zerową dwutlenku węgla. W przeciwnym razie nie utrzyma się globalnego ocieplenia na dopuszczalnym poziomie.Zdaniem Andrew Kinga, wykładowcy nauk klimatycznych na Uniwersytecie w Melbourne, realizacja Porozumienia Paryskiego nie wystarczy do osiągnięcia tego celu. Podkreśla on, że rządy na całym świecie muszą podjąć „gwałtowne, dalekosiężne i bezprecedensowe zmiany we wszystkich aspektach społeczeństwa”. http://www.pch24.pl/zrownowazony-rozwoj-w-natarciu--onz-postuluje-radykalna-transformacje-spoleczenstw,63313,i.html#ixzz5TL1R8dYL

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Skomentuj