Jean Claude Juncker prawie podpalił kobietę podczas wizyty w Afryce

Kategorie: 

Źródło: Twitter

My Europejczycy zdążyliśmy się już przyzwyczaić do pijackich ekscesów obecnego szefa Komisji Europejskiej, Jean'a Claude'a Junckera, ale mieszkańcy innych krajów z pewnością przecierają oczy ze zdumieniem widząc wyczyny tego nowożytnego Jelcyna. Podczas wizyty w Rwandzie Juncker przeszedł jednak samego siebie gdy niemal podpalił kobietę podczas ceremonii zapalenia znicza upamiętniającego ludobójstwo w Rwandzie.

Obchody 25 rocznicy tragicznych wydarzeń w Rwandzie zakończyły się niemal skandalem. Wyraźnie zataczający się przewodniczący Juncker wraz z innymi gośćmi został poproszony o zapalenie symbolicznego znicza, który symbolizował ponad milion ofiar bestialskiego konfliktu z końca XX wieku. 

 

Wysłannik UE niemal doprowadził do tragedii gdy o mały włos nie podpalił czarnoskórej kobiety, którą zaatakował mimowolnie zapaloną pochodnią. Gdyby nie trzeźwość umysłu jednej z pań asystujących ceremonii, która zatrzymała rękę Junckera, mogłoby dojść do wypadku i poparzenia innego członka uroczystości.

 

Być może przed ceremonią upamiętniającą odbyła się jakaś suto zakrapiana impreza, na przykład w samolocie. Tajemnicą poliszynela jest to, że szef KE, Jean Claude Juncker, ma problem alkoholowy. Nie trzeba być specjalnie bystrym aby zorientować się, że najważniejszy unijny urzędnik zatacza się publicznie i dziwnie zachowuje.

 

Oczywiście oficjalnie jego problemy są tłumaczone w rozmaity zabawny sposób, na przykład jako rwa kulszowa, ale to wytłumaczenia będące obrazą dla inteligencji ludzi. Na szczęście kadencja Junckera wkrótce się kończy, ale nie ma pewności czy nie zastąpi go ktoś jeszcze tragiczniejszy od niego.
 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Mojeimię44

Drunker znowu narozrabiał.

Drunker znowu narozrabiał. Spójrzcie jak on wygląda i jak się porusza. Aż dziw bierze, że tacy wykolejeńcy jak on czy Tusk ( który mówić po Polsku nie potrafi) reprezentują tak wielką wspólnotę. Ehhh. Pomyśleć ilu wybitnych ludzi się marnuje w jakiejś bezsensownej pracy a takie wypaprańce rządzą Europą. Przecież nie zaprzeczycie, że inteligencja Drunkera czy Donalda jest mocno ograniczona? Nie wiem czy doczekam jeszcze jakiś zmian ale raczej wątpię. Schodzimy razem z klasą polityczną na psy. Zresztą co to za wspólnota gdzie Niemcy są ponad resztą? To raczej współczesny faszyzm z rasą panów. Dla mnie UE to III Rzesza wprowadzona drogą pokojową. Rasa panów czyli żydzi i Niemcy mają fabryki, przemysł, Banki itd. a reszta Europy u nich pracuje i kupuje ich dobra oraz zaciąga kredyty w ich Bankach. To co Hitler zapoczątkowal inni dokończyli i dziś my Polacy żyjemy w "domu niedoli" jako obywatele kraju drugiej prędkości. 

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika Czarownik

Karygodny artykul !

Karygodny artykul !

Adminie tejze strony, troche kultury by nie zaszkodzilo.

Stal Pan kiedys obok pana Junckera ???

Ostatnio WE wszystkich polskich mediach a w szczegolnosci tutaj widac, ze Polacy nie potrafia ( jeszcze ) korzystac w wolnosci Slowa !

Nie na tym to polega, by w dowolny sposob obrazac inne osobistosci !!!

Brak KULTURY panie Admin !

Po prostu wstyd i hanba.

 

A gdyby nawet tak bylo, to alkocholizm jest choroba, ktora raczej nie powinna dyskwalifikowac dabei osoby.

 

Ten Artykul to pospolite CHAMSTWO w typowym polskim wydaniu.

 

 

Portret użytkownika Medium

A gdyby nawet tak bylo, to

A gdyby nawet tak bylo, to alkocholizm jest choroba, ktora raczej nie powinna dyskwalifikowac dabei osoby

Zróbmy doświadczenie, wywieźmy alkoholika na bezludną wyspę z zapasem jedzenia na rok. Jak przeżyje, znaczy że alkoholizm chorobą nie jest. 

Portret użytkownika 23

,,Dziel i rządź". Taki los

,,Dziel i rządź". Taki los spotkał tamte plemiona jak komuniści zaczęli wpychać swoje łapska. ,,Z Chin przywieziono kilkaset tysięcy maczet, zakupionych za 750 tysięcy dolarów, i rozdano je chłopom, pod przykrywką prac rolniczych. Właśnie od maczet zginęła większość ofiar"(cytat z wiki.)

Teraz jedzie tam jakiś śmierdzący komuch z Europy i pali znicze.

Usuńmy tych komuchów z Europy  a przedewszystkim z Polski.

Komuniści typu Merkel, Junker, Putin, Tusk, Kaczyński, powinni być wywiezieni już dawno na taczkach! Tylko trzeba uważać, by czerwoni na ich miejsca nie powtykali następnych swoich przedstawicieli.

Strony

Skomentuj