Od dzisiaj rusza sanitarna segregacja. Uczestnictwo w eksperymencie medycznym warunkuje prawa obywatelskie

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Od soboty 26 czerwca 2021 roku w Polsce ruszyła oficjalnie sanitarna segregacja ludzi, jakiej nasz naród nie widział od czasu nazistowskiej okupacji.  Sanitaryzm stał się tym samym oficjalną totalitarną doktryną panującą w Polsce.

 

Twoja dokumentacja medyczna zaczyna wchodzić w skład nowego zbiorowego ładu, nie ma w niej prywatności. Od soboty placówki handlowe mają obowiązek weryfikacji ludzi i dzielenia ich na osoby zaszczepione, czyli nadludzi lub niezaszczepione, które nie mają praw obywatelskich. Ten skandaliczny nielegalny apartheid ma zachęcić ludzi do uczestnictwa w eksperymencie medycznym zwanym szczepieniami przeciw Covid. 

 

Minister zdrowia Adam Niedzielski podkreśla, że przedsiębiorcy będą rozliczani z przestrzegania limitów, a to oznacza, że muszą być gotowi do samodzielnego weryfikowania, czy dana osoba wchodząca do ich placówki jest zaszczepiona, bo mogą się liczyć z kontrolami. 

 

Wygląda na to, że RODO już nie obowiązuje i od dzisiaj nie ma czegoś takiego jak prywatność i tajemnica na temat stanu zdrowia. Wręcz przeciwnie będzie trzeba tłumaczyć się przed każdym cieciem z genem szeryfa, z tego czym się szprycujemy i kiedy ostatnio sobie szprycę zaaplikowaliśmy. 

 

Zwrócił na to uwagę Urząd Ochrony Danych Osobowych, którego wykładnia wskazuje, że nikt nie ma prawa warunkować nasze prawa poprzez żądanie podania informacji o naszym zdrowiu i jeżeli ktoś przekazuje takie informacje to może to robić tylko z własnej woli, a nie pod przymusem. 

Jednak grupa trzymająca władzę w Polsce nic sonie z tego nie robi. Śmieją się z Konstytucji zabraniającej dyskryminacji z jakiegokolwiek powodu. Śmieją się w twarz stanowiąc prawo nielegalnymi rozporządzeniami, które stały się czymś w rodzaju dekretów królewskich w czasach absolutyzmu. 

 

Paszporty szczepionkowe stają się faktem i nie ma znaczenia, że jest to nielegalne, bo milcząc godzimy się na to co robią z nami politycy. Nie ma wątpliwości, że to dopiero początek wielkiego ucisku, jaki planują względem nas globaliści i ich usłużne pieski z Prawa i Sprawiedliwości. 

Ocena: 

Średnio: 1.4 (62 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Przerywa Milczenie

Ino jak? skoro oni juz mają

Ino jak? skoro oni juz mają twoje IP, a ty nawet nie wiesz co oni planują.

Myślę, że musimy poczekać najpierw na przywiezienie  Bolka Pontona Bis, który poprowadzi lud pracujący do rewolucji oraz na wytworzenie się zwartej formacji "opozycji" złożonej ze śpiochów, dzieci poststyropianu i aktywnej agentury.

Wtedy zacznie się prawdziwa rewolucja, na której końcu zobaczysz jeszcze większą tiurmę niż ta obecna Smile

Tak to już jest z rewolucjami.

Portret użytkownika 23

Najgorsze jest to, że

Najgorsze jest to, że niektóre zdziry i s-syny, których znam, nie chcą złotego strzała i przekaża nie daj Bóg swoje nędzne geny dalej. Ale mam nadzieję, że jak będzie groźba grzywny, to się zleją ze strachu. Będzie to kolejny etap odstrzału i oczyszczania.

Portret użytkownika Wodnik Szuwarek

Jednak lekarze dobrze mówili

Jednak lekarze dobrze mówili iż ten preparat powoduje zmiany w strukturze muzgu i osoby zatracają umiejętność logicznego myślenia.

@23 właśnie to zaprezentował. Pozostaje tylko współczucie dla takiej jednostki.

 

Strony

Skomentuj