Nad Wenezuelą zaobserwowano upadek jasnego meteoru

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Mieszkańcy Wenezueli obserwowali upadek meteorytu. Dotyczy to stanów Carabobo, Aragua, Guarico, a także stolicy Caracas. Ponadto lokalni mieszkańcy publikują również zdjęcia dużego pożaru, który według ich relacji był spowodowany upadkiem ciała niebieskiego.

Do tej pory nie otrzymano oficjalnego potwierdzenia od wenezuelskich władz o zdarzeniu. W Internecie wciąż publikowane są nowe filmy pokazujące, jak pojawia się jasny obiekt i szybko leci, przecinając nocne niebo.

 

Pierwsze materiały o upadku ciała niebieskiego zostały opublikowane na Twitterze. Na kadrach filmu widać, jak na nocnym niebie pojawia się ogromnie jasno oświetlona kula z długim ogonem. Należy zauważyć, że film został nakręcony w nocy z 8 na9 lutego br. Według lokalnego portalu t13.cl, niektórzy świadkowie zamieszczali zdjęcia zrobione, prawdopodobnie w strefie upadku ciała niebieskiego.

 

W okolice miejsca upadku meteorytu podstawiono karetki pogotowia. Według El Universal, meteoryt rozbił się w pobliżu centrum handlowego w trzecim co do wielkości mieście w kraju - Valencia, która znajduje się około 170 kilometrów od Caracas. Władze, służby bezpieczeństwa i służby ratunkowe oficjalnie nie potwierdziły faktu zdarzenia.

 

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Skomentuj