Potencjalnie niebezpieczna asteroida przeleci obok nas w połowie stycznia

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

W przyszłym tygodniu metrowa asteroida (7482) 1994 PC1 przeleci obok Ziemi ze stosunkowo bliskiej odległości. Astronomowie klasyfikują obiekt kosmiczny jako potencjalnie niebezpieczny.

 

Mimo klasyfikacji (7482) 1994 PC1 nie będzie stanowić zagrożenia dla naszej planety, ale stanie się wyjątkowym wydarzeniem dla naukowców i miłośników kosmosu. Asteroidę będzie można zobaczyć przez teleskop 18 stycznia o 23:51 czasu polskiego. W tym czasie znajdowałby się w najbliższej odległości od Ziemi, czyli 1,93 miliona kilometrów, czyli 5,15 razy dalej niż Księżyc.

 

(7482) 1994 PC1 został po raz pierwszy odkryty w 1994 roku przez astronoma Roberta McNaughta w australijskim obserwatorium Siding Spring. Następnie naukowcy prześledzili jego trajektorię i znaleźli dane na jego temat do września 1974 roku.

 

Ostatni raz asteroida zbliżyła się do Ziemi 89 lat temu, tj. 17 stycznia 1933 roku. Wtedy odległość między obiektem a naszą planetą wynosiła 1,1 miliona kilometrów. Następnym razem asteroida przeleci w podobnej odległości od Ziemi 18 stycznia 2105 roku.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Świat to zło i powinien przestać istnieć.Ludzie większości to gnidy i życzę im tego samego.Bóg??A Boga mam w tym samym miejscu gdzie on ma mnie.

Portret użytkownika oswiecony77

eśli kiedykolwiek widziałeś

eśli kiedykolwiek widziałeś „Gwiezdne Wrota” (seria), możesz pamiętać, że często nosili przy sobie małe jednostki zwane modułami punktu zerowego (ZPM), których mogliby użyć do włączenia gwiezdnych wrót, gdy nie było innego źródła zasilania . Jednak energia punktu zerowego jest już faktem naukowym. Nikola Tesla odkrył energię punktu zerowego w 1902 r., Ale technologia została stłumiona przez rząd. Od tego czasu 5000 patentów na tego rodzaju technologię zostało legalnie skonfiskowane.

Prawdziwy, działający moduł punktu zerowego może być tak mały jak puszka kawy i może być tanio wykonany z powszechnie dostępnych materiałów. Ponieważ moduł punktu zerowego może pobierać energię z pustego powietrza, może dostarczać nieograniczoną energię – lub przynajmniej do czasu rozpadu ZPM, co zajęłoby więcej niż ludzkie życie. Dlaczego nie wszyscy mają go już w swoim ogrodzie?  https://globalna.info/2020/05/20/co-by-sie-stalo-ze-swiatem-gdyby-kazdy-mial-dostep-do-darmowych-zrodel-energii/    Bo Bog daje swoje cialo [wszechswiat] aby stworzenia mogly wybrac dobra droge

Psalm 18.29  „Ty zaiste zapalasz pochodnię moją; Pan, Bóg mój, oświeca ciemności moje

Portret użytkownika baca to syjonista opolczyk

nie przebili tylko

nie przebili tylko wyprzedzaja... jezdzcy to zaraza , wojna , glod i smierc , pod smierc mozesz podpisac wszystko razem rowniez asteroide.

a ufo to sa upadli aniolowie , nie majacy nic wspolnego z wizja 4 jezdzcow. Ale za tym wszystkim oni stoja.

 

Skomentuj