W Indiach spadł meteoryt i utworzył krater

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Obiekt podobny do meteorytu spadł z nieba w mieście Sanchor w stanie Radżastan w piątek rano.

 

W rezultacie powstał krater o głębokości 30 cm. Lecącemu obiektowi towarzyszył dźwięk, który słychać w odległości do dwóch kilometrów, wywołując panikę w całym regionie. Nawet trzy godziny po upadku na ziemię obiekt podobny do meteorytu promieniował ciepłem, przez co wielu wierzyło, że może eksplodować.

Mieszkańcy mówią, że dziwne ciało niebieskie waży trzy kilogramy. Urzędnicy doradzili lokalnym mieszkańcom, aby trzymali się z dala od strefy upadku. Po ostygnięciu włożono go do beczki. Niezidentyfikowany obiekt znajduje się obecnie w magazynie policyjnym.

„Rano, gdy obiekt spadł z nieba, rozległ się głośny dźwięk, jakby rozbił się samolot. Jednak nikt nie był w stanie ustalić, co spadło. Dopiero po pewnym czasie obiekt ujrzano w jamie o głębokości 30 cm w ziemi. Spadł około 100 metrów od mojego domu. Natychmiast poinformowaliśmy lokalne władze” - tłumaczy mieszkaniec Ajmal Devasi.

Mangal Singh, inspektor Biura Informacji Hrabstwa Jalor, powiedział:

„Po otrzymaniu informacji o niezidentyfikowanym obiekcie pracownicy działu dotarli na miejsce. Odkryto, że niezidentyfikowany obiekt ważył trzy kilogramy i był bardzo gorący. Obecnie trwa dochodzenie w sprawie.”

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Skomentuj