W tym roku do Europy może przybyć nawet pół miliona migrantów

Kategorie: 

Emigranci, którzy próbują dostać się do Sycylii przez Morze Śródziemne - źródło: Vito Manzari/Creative Commons/CC-BY-2.0
W mediach praktycznie cały czas pojawiają się informacje o kolejnych uchodźcach, których udaje się uratować na Morzu Śródziemnym. Włochy w dalszym ciągu udzielają pomocy migrantom, lecz tym razem robią to we współpracy z krajami Unii Europejskiej. Włoskie, brytyjskie, irlandzkie i niemieckie okręty uratowały wczoraj ponad 3 tysiące osób w Cieśninie Sycylijskiej.

 

Zarówno kraje Europy jak i uchodźcy, którzy uciekają na nasz kontynent, są w dramatycznej sytuacji. Migranci masowo uciekają do nas przed wojną w Afryce i na Bliskim Wschodzie, natomiast państwa Unii Europejskiej przyjmują wszystkich. Problem jest w tym, że terroryści wykorzystują ten fakt i jako migranci przedostają się do Europy.

 

Według szacunków ONZ, w zeszłym roku przybyło na nasz kontynent ponad 150 tysięcy migrantów. Liczba ta dotyczy jednak tylko tych osób, które przedostały się przez Morze Śródziemne z Libii i Tunezji. W rzeczywistości przybywa ich znacznie więcej - emigranci przedostają się do nas również z Maroka i Algierii do Hiszpanii oraz z Turcji do Grecji i Europy Południowej i Wschodniej.

Szacunkowa liczba uchodźców, którzy przybyli do Europy drogą morską w ostatnich latach

Według najgorszych szacunków, w tym roku przyjmiemy na nasz kontynent nawet pół miliona uchodźców. Jest to niestety realne z powodu poprawiającej się pogody oraz polityki stosowanej przez Unię Europejską. Wcześniej Włochy ostrzegały, że mogą odesłać z powrotem do Afryki każdego przybysza ponieważ w kraju nie ma już dla nich miejsca. Było ich po prostu zbyt wielu.

 

Teraz Unia dała migrantom znak że mogą zamieszkać również w innych krajach Europy, między innymi w Polsce, ponieważ dobra władza bardzo chętnie ich przyjmie w miejsce Polaków, którzy uciekli na Zachód szukając lepszego życia.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika and

Czyli mam zmotywować swoich

Czyli mam zmotywować swoich dwóch synów do tego, aby czasowo sobie odpuścili powrót do ojczyzny, ponieważ rząd Uni (nie Polski), nakazał przyjmowania Islamistów.
Mam pytanie: "Za co będą w Polsce żyli, skoro nie ma na zasiłki dla matek samotnie wychowujących dzieci i osób przewlekle chorych" ?   

Portret użytkownika Rodak

To  celowa  robota  NWO  dla

To  celowa  robota  NWO  dla  destabilizacji  różnych  panstw przez  imigrantów  wyraźnie  obcych  obyczajowo  i  wykorzystania  ich  do  destan=bilizacji  całych  regionów, zgodnbie   z  polityką  amerykańską  dal  przygoptowa nia  do  III  wojny  światowej.

Portret użytkownika excar

Drodzy państwo ,toż to tylko

Drodzy państwo ,toż to tylko wynik pewnej gry korporacyjnej gdzie prywatyzuje się zyski a nacjonalizuje straty. W tym przypadku padło na Europę. Będą 2 sprawy załatwione jednym zainspirowanym działaniem. Doimy i niszczymy Afrykę ,a gdy zdesperowani ludzie uciekają do niby lepszego świata to ich utrzymanie spada na barki i tak już zdołowanych społeczeństw. Następnie takie multi kulti przyniesie tyle wewnętrznych napięć i konfliktów że i tak juz nikt nie będzie w stanie się zorganizować i zaprotestować

Portret użytkownika kimbur

Gdyby chociaż pobierać opłatę

Gdyby chociaż pobierać opłatę 2 euro od imigranta to jakiś milion by się wyskrobało. Ale najlepiej utworzyć most, którym każdy zainteresowany przejdzie i wtedy nie potrzeba ich odławiać.
Ile będziemy czekać na zniszczenie przez islamistów Rzymu i Paryża? Obstawiam, że niedługo.

Portret użytkownika Aaron makaron

A wy tylko narzekacie i

A wy tylko narzekacie i narzekacie.....
No i dobrze, że Europa przyjmuje emigrantów. Nie zbiednieje od tego.
Polska też powinna.
A że sami mężczyźni? W Polsce jest podobno więcej kobiet, więc nowi mężczyźni na pewno się przydadzą ! I o wiekszy przyrost naturalny będą mogli powalczyć.
Ważne, żeby do Izraela nie dopłyną!!!
Pozdrowienia dla wiecznie niezadowolonych!
Szalom

Portret użytkownika MORFEUS

Mam coraz więcej wątąliwości

Mam coraz więcej wątąliwości czy Europą rządzą Europejczycy. To co robią to jest ZDRADA interesów Starego Kontynentu i jego mieszkańców. Skoro wczoraj tuż przy brzegu Libii wyłowiono ponad 3,5 tysiąca Afrykańczyków (samiec na samcu), to czemu nie odesłano ich z powrotem do macierzystego kraju, tylko holowano do Europy ?????? O co tu chodzi???? Przecież nielegalna emigracja jest zabroniona i niezgodna z prawem. Kto w majestacie prawa łamie prawo ??? Kto sankcjonuje to wszystko??? Przecież nie ludzie, którzy dobrze życzą Europie.  Dlaczego przy okazji wrześniowego referendum w sprawie JOW-ów nie zapytać Polaków o opinię w sprawie przyjmowania do Polski nielegalnych emigrantów z Afryki? Skoro rzekomo mają żyć obok nas i za nasze pieniądze, to właśnie NAS POWINNO SIĘ ZAPYTAĆ O ZDANIE W TEJ SPRAWIE !!!!!!!! Nie polityków, ale obywateli i podatników. Co do tego chyba żaden "demokrata" nie powinien mieć żadnych wątpliwości. Myśmy walczyli "O TAKE POLSKIE", gdzie NARÓD ma decydjące zdanie w swojej sprawie, a nie wąska grupa polityków w Brukseli.

Portret użytkownika demik

MASZ RACJIE SAMI FACECI CZY

MASZ RACJIE SAMI FACECI CZY POLSCY RZĄDZONCY  SĄ NA TYLY GŁUPI ŻE STWARZAJĄ ZAGROŻENIE DLA POLSKI NO TO PUJDĄ MACZETY W RUCH A CO TAKA POLSKA BOGATA ŻE STAĆ ICH NA UTRZYMANIE  ISLAMISTOW  JA NIE PROSZE JA ŻADAM PODWYŻKI OD PAŃSTWA Z MOICH .

Strony

Skomentuj