Szefowa unijnej dyplomacji Federica Mogherini popiera islamizację Europy

Kategorie: 

Źródło: Wikimedia Commons
Islamizacja naszego kontynentu jest zjawiskiem, które trwa nieprzerwanie od ostatnich lat. Jak już wiadomo, kraje Europy nie robią zbyt wiele aby powstrzymać ten proceder - wręcz przeciwnie, przyjmują kolejnych obcokrajowców z Bliskiego Wschodu i Afryki, ponieważ tak chce Unia Europejska.

 

Wiele osób od dawna podejrzewa, że zislamizowana Europa to cel, jaki postawiła sobie komunistyczna Unia Europejska oraz rządy w krajach członkowskich tej organizacji. Chodzi po prostu o wymieszanie wszystkich ludzi - w końcu komuniści uważają, że wszyscy są równi, bez względu na narodowość, religię, płeć czy rasę. Wysoki przedstawiciel Unii Europejskiej do spraw zagranicznych i polityki bezpieczeństwa Federica Mogherini dała nam wyraźnie do zrozumienia, że islamizacja naszego kontynentu jest celem tej organizacji. 
"Islam zajmuje miejsce w naszych zachodnich społeczeństwach. Islam należy do Europy. Zajmuje miejsce w europejskiej historii, w naszej kulturze, w naszej żywności i - co najważniejsze - w teraźniejszości i przyszłości Europy. Niektórzy ludzie próbują przekonywać, że muzułmanin nie może być dobrym Europejczykiem, że większa ilość muzułmanów w Europie spowoduje koniec Europy. Ci ludzie są nie tylko w błędzie wobec muzułmanów: ci ludzie mylą się na temat Europy, nie mają pojęcia czy jest Europa i europejska tożsamość" - powiedziała Federica Mogherini podczas konferencji Fundacji Europejskich Studiów Postępowych (FEPS).

Szefowa unijnej dyplomacji powiedziała również, że polityczny islam powinien być częścią rzeczywistości. "Religia odgrywa rolę w polityce - nie zawsze na dobre, nie zawsze na złe. Religia moze być częścią procesu. Różnicę tworzy to, czy proces ten jest demokratyczny czy nie" - stwierdziła Federica Mogherini. Oczywiście znów mowa jest o demokracji, czyli woli większości obywateli. Rzeczywistość jest jednak taka, że rządy poszczególnych krajów ignorują głos ludu.

 

Unia Europejska sama w sobie nie jest demokratyczna. Przecież w skład Komisji Europejskiej, czyli głównego organu wykonawczego tej organizacji wchodzą osoby, które zostały wybrane przez rządy, a nie przez zwykłych, szarych obywateli. Czy widział ktoś żeby np. polski rząd był posłuszny wobec ludzi? Nie, to ludzie mają być posłuszni wobec władzy. Taką mamy demokrację.

 

Wypowiedź Mogherini, która została oczywiście przemilczana przez główne "polskie" media, jest jakby ostatecznym dowodem na to, że Unia Europejska chce zrównać wszystkich ludzi na jeden poziom - kobiety z mężczyznami (ideologia gender) a chrześcijan z muzułmanami. Nawet jeśli jedno z drugim nie pasuje do siebie lub jest całkowitym przeciwieństwem, komuniści zasiadający w UE nie widzą w tym problemu. 

Źródło: Internet

Przyjmowanie muzułmanów z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy jest poważnym zagrożeniem dla rodowitych mieszkańców poszczególnych państw. Widać to zresztą na przykładzie Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Szwecji i wielu innych europejskich krajów, gdzie ludzie tak naprawdę żyją w ciągłym strachu. Tymczasem władze są bardziej zainteresowane pomaganiem przyjezdnym. Każdy pamięta jak brytyjskie czy niemieckie władze oskarżały mieszkańców o "bezpodstawną islamofobię".

 

Jeśli Unia Europejska nie zmieni swojej polityki imigracyjnej, możemy doczekać się bardzo ciężkich czasów. Wojny religijne z Afryki i Bliskiego Wschodu zostaną przeniesione na nasz kontynent. Tam muzułmanie zwalczają wyznawców chrześcijaństwa i ogólnie rzecz biorąc każdej innej religii. Zasymilowanie ludzi o tak wielkich różnicach kulturowych jest po prostu niemożliwe.

 

 

Źródło: http://eeas.europa.eu/statements-eeas/2015/150625_07_en.htm

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika cezary

islam nigdy nie był kulturą

islam nigdy nie był kulturą Europy. wręcz przeciwnie . W przeszłości islamizacja Europy zawsze doprowadzała do zbrojnej konfrontacji. Ile tysiecy Europejczyków dostało sie do niewoli islamskiej a potem traktowano ich jak niewolników . czy ta lekcja ma sie ponownie powtórzyć . 

Portret użytkownika Misiek

Pani powinna poczytać Koran,

Pani powinna poczytać Koran, to pojmie, że islam to nie tylko religia ale spójny i nierozłączny system religii i prawa. W islamskim państwie p.Mogherini siedziałaby w domu jako kolejna żona męża, a nie występowała publicznie z odkrytą głową. Chce się integrować to niech da przykład i przygarnie islamska rodzinę do swojego domu i ją utrzymuje, bo po to ta dzicz muzułmańska tu jedzie. To nie są młodzi, wykształceni i chętni do pracy tylko hordy chcące żyć na garnuszku Europejczyków i się rozmnażać, a jak będzie ich 20-30% zaczną narzucać swoje prawa. Pokażcie film z ośrodka w Polsce, gdzie Czeczeni wykrzykują, że tu jest państwo islamskie i wszyscy mają stosować do ich koranicznych zasad, a jest ich nie tak wielu.

Portret użytkownika kolo21

Najwidoczniej pejsatym pasuję

Najwidoczniej pejsatym pasuję taki obrót spraw.Żeby wytepić gojów.I na świecie rządzili tylko żydy.Oni za wszelką cenę chcą żeby ludzie się zaczeli buntować,zaczeły się protesty i zamieszki.Wtedy bezkarnie ich zlikwidować.Twierdząc że są nie toleracyjnymi rasistami.A nawet kibolami!.W h.j z tą unią.Ale znając Polaka to szybciej żubrami się upoi jak świnia,niż głośno zaprotestuję.Że bym nie żył w czasach gdy Solidarnośc walczyła o koryto.To nie wierzył bym że nasz naród potrafi coś więcej niż nachalać sie.Zobaczyć można co się dzieję na zachodzie Europy.Tam to walczą o swój byt ludziska.A tak władza wie doskonale,że na Polaka potrzebny jest bat oraz gorzała.Widać tą całą pozorowaną walke z dopalaczami.Niby nie mogą a tak by chcieli je zlikwidować.Bzdura i tyle.Wstydzę się że jestem Polakiem.Pyskować potrafimy w internecie i koniec na tym.Idziemy do monopolu po piwo żeby ugasić gorycz.A w chałupie przywalić babie żeby podnieść swoje ego.Jak zacznie się te całe multikulti to może naród się zjednoczy.Byle nie na browara:)Nie wiem czy w każdym mieście jest,ale na Kujawach od diabła kręci się Ukrainców i Arabów.I nie są to Mułzumanie z Afryki w sandałkach i gatkach z trawy.Tylko zarobieni świetnie ubrani w drogich furach.Mam podejrzenia że Szwecja,Niemcy itp.Pozbywają się ich i ładują ich do min.Do nas.3 miliony Ukrainców i Białorusinów nam wrzucą.Do tego z 2,3 miliony Arabów.Według Kopacz.Będzie wesoło.Miasta całe rodziny eksmitują z mieszkań lekko zadłurzonych(3miesiące nie płacenia i sprawa trafia do sądu o eksmisję) i wsadzają Ukrainców na to miejce.A patologie zostawiają w spokoju.Bo alkocholicy,którzy mają zlasowane mózgi,nie będą stanowić oporu.Dlatego wierzę w te całe NWO.

kolo21

Strony

Skomentuj