Grecja domaga się dotacji, grozi Unii Europejskiej milionowym napływem imigrantów

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com
Grecja ma poważne problemy finansowe i domaga się od Unii Europejskiej kolejnych dotacji. W przeciwnym wypadku, nasz kontynent zaleje fala emigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu. Wśród nich mogą się znaleźć terroryści z organizacji ISIL.

 

Groźby pojawiły się ze strony ministra obrony Grecji, Panosa Kammenosa. Nie dość, że kraj chce anulować wszystkie zaciągnięte pożyczki, to jeszcze domaga się kolejnych miliardów euro pomocy. W przeciwnym wypadku, nowy rząd zezwoli wszystkim nielegalnym imigrantom, którzy przebywają w Grecji, swobodnie podróżować do krajów Unii Europejskiej.

 

Grecja to kraj który nie radzi sobie z napływem uchodźców i stanowi dla nich otwartą furtkę do Europy. Państwo to graniczy z Turcją i jest w podobnej sytuacji co Włochy, do których imigranci docierają drogą morską z Afryki Północnej.

 

Władze Grecji zagroziły, że uchodźcy, razem z dżihadystami, będą mogli dostać się do Unii Europejskiej bez żadnego problemu. Kraj może zmienić swoje przepisy jeśli nie otrzyma pieniędzy lub jeśli zostanie usunięty ze strefy euro. Jak postąpi multikulturalna Europa - czy ulegnie szantażom i nadal będzie finansować bankruta?

 

 

Źródło: http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/islamic-state/11459675/Greeces-defence-minister-threatens-to-send-migrants-including-jihadists-to-Western-Europe.html

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Wlodi

Grecja taki ma leb ze doszla

Grecja taki ma leb ze doszla przez swe nierobstwo (kto byl ten wie o czym mowie) do granic mozliwosci przezycia jako panstwo. Teraz jedyny ratunek widza w tym ze albo da UE albo uSSr. Jakos nie widza potrzeby zabrania sie do roboty. Jak siesta to siesta... Niech sobie radza.

Portret użytkownika achiles

Jakiego BANKRUTA??? Ten KRAJ,

Jakiego BANKRUTA??? Ten KRAJ, nie miałby żadnych problemów, gdyby na siłę tam, nie wprowadzano EURO WALUTY. Ma doskonałe rolnictwo i sadownictwo i to takich produktów, co na półkach sklepowych na całym świecie, najwięcej kosztują, to i dla nich z tego tytułu powinny płynąć pokaźne wpływy. Do tego dodajmy pokaźne wpływy z TURYSTYKI, które sa porównywalne z tymi z FRANCJI, WŁOCH, czy EGIPTU, a te wszystkie KRAJE są potęgami w tej dziedzinie, tylko że przy tych przychodach, to GRECY MAJĄ NAJWIĘKSZY PRZYROST, BO SĄ NAJMNIEJSI. Prawda o Grecji jest taka, że zrobiono tam największy eksperyment i wałek, przez tych co tak naprawdę uważają się za PANÓW NASZEGO GLOBU, czyli BANKIERÓW i finansjery ŚWIATOWEJ. Najpierw stworzono tam spekulacyjną BAŃKĘ FINANSOWĄ i mimo, że powszechnie dla wszystkich się liczących ekonomistów ŚWIATOWYCH, był to proces dość szybko namierzony i zidentyfikowany, to nic z tym nie czyniono i specjalnie pompowano tam pusty pieniądz, bez pokrycia w rzeczywistej walucie i dodawano zera, na saldach zadłużenia, tego kraju, podczas gdy NORMALNY GREK, nijak tego nie odczuwał w swoim portfelu. potem kiedy bańka spekulacyjna nabrała takich rozmiarów, że już dalej jej się nie dawało legalnie ukrywać, ogłoszono, że RZĄD GRECKI I TAMTEJSZY BUDŻET, jest w takich oparach, że za chwilę grozi mu upadek. I wówczas postanowiono rzucić na rynek śmieciowe obligacje tego KRAJU, które to rekiny BANKOWE za śmieszną kwotę wykupiły płacąc prawdziwą kasą, ale skupowały jednocześnie dług urojony i fałszywy, wiedząc o tym, że UNIA EUROPEJSKA, chcąc uchować się w całości i chcąc trzymać swoją nową walutę dalej i tak zmuszona będzie od nich wykupić te wszystkie OBRZYDLIWIE ZAWYŻONE W CENIE OBLIGACJE, TEGO KRAJU. Za wszystkim stały giganci ŚWIATOWI BANKOWI, jak GOLDMAN SASCH, JPMORRGAN i jeszcze paru światowych BANKOWYCH CWANIAKÓW, którym się wydaje, lub też i naprawdę tak jest, że rządzą całym krajem. I tak został załatwiony spory KRAJ Z EUROKOŁCHOZU, za za tego przyczyną cała EUROPA, mocno oberwała po dupie w tym i my POLACY, bo też sporo dołożyliśmy naszego grosza już do ratowania GREKÓW i nabijania KIESZEŃ PAZERNYCH BANKIERÓW. 
Reasumując, sytuacja jest obecnie taka, że grupa cwaniaków skupiła sobie papiery bezwartośiowe, jak na obecną wówczas chwilę KRAJU ZWANEMU GRECJĄ, a następnie zarządąli spłaty wirtualnego długu, nie takiego jaki wówczas zapłacili, wiedząc o tym, że to ich rządanie i tak musi być spełnione, co jest właśnie czynione z TAKIM BÓLEM, zarówno samej GRECJI, jak i całej EUROPY ZJEDNOCZONEJ. A co do samego artykułu, to nie jest on pełny, bo brak w nim wiadomości o tym, że obecne władze GRECJI z nożem przyłożonym im do krtani, wpadły na jeszcze lepszy plan wyjścia z tego z twarzą i zawnioskowali, aby NIEMCY, czyli ich okupant z II WOJNY ŚWIATOWEJ, zwróciły im koszta poniesionych strat wojennych, jakie na KILKADZIESIĄT MILIARDÓW EURO, obecnie wyceniają. I to jest właśnie strzał w dziesiątkę, bo gdyby wszystkie dawne ofiary NAZISTOWSKICH NIEMIEC, o takie odszkodowania wystąpiły, to by się okazało, że to NIEMCY SĄ BANKRUTAMI, a inne KRAJE w tym i NASZ, zaczną wreszcie móc urządzać swoje KRAJE po swojemu, a nie tak jak im NIEMCY TO NAKAZUJĄ I OGRANICZAJĄ.  Ale to nie NIEMCY są w tej GRECKIEJ układance najwiekszym problemem i złym charakterem, a pazerni i bez skrupułów BANKIERZY, którzy tym wałkiem zdołali udowodnić, dla reszty, że to oni RZĄDZĄ I TO ONI SĄ PANAMI TEGO ŚWIATA, na co durna EUROPA się wówczas zgodziła i to usankcjonowała, podejmując wyzwanie spłaty TEORETYCZNEGO DŁUGU GRECKIEGO BAJOŃSKO ZAWYŻONEGO.  Oni przecież od lat wyznają swoją jedną i jedyną zasadę, a brzmi ona: DYMAĆ FRAJERÓW i ciągle im się to udaje. 

Portret użytkownika lolo

Ładnie napisałeś. Szczególnie

Ładnie napisałeś. Szczególnie to ostatnie. Odnoszę nieodparte wrażenie, że nasz kraj zalicza się do tych "dymanych frajerów" w pełnej rozciągłości.
 
Ps
O widzę ktoś mi dał "lajka ujemnego"... czyżby entuzjasta "naszych demokratycznych przemian"? Więc drogi entuzjasto jesteś pewien, że władcy tego nowego porządku będą pamiętali o Tobie jak wpadniesz w trudności?

 
Jacy ludzie - takie czasy.

Portret użytkownika Nagie Fakty

  W związku z tym że "onet"

  W związku z tym że "onet" (prawie jak Polski) ma chyba problemy techniczne, gdyż nie był w stanie wydrukować tego komentarza, więc umieszczę go tutaj ;-) 
  Grecja grozi UE głównie Niemcom iż może żądać zwrotu finansowego za szkody wyrządzone przez III Rzeszę, ma to być kwota pomiędzy 162-500 mld euro. W razie braku reakcji Grecja grozi konfiskatą niemieckich własności na swoim terenie ! Źródło: strona google, informacje z ostatnich dni.
  Polska również ma moralny i prawny obowiązek zażądać zwrotu finansowego za szkody wyrządzone podczas dwóch wojen światowych, zarówno od Niemiec za szkody III Rzeszy, jak i od USA które jak oficjalnie wiemy sponsorowały Hitlera i były strategiem i organizatorem obydwóch wojen światowych, oraz są projektantem III wojny światowej w Europie. Straty poniesione przez Polskę to głównie: odszkodowania za wszystkich poległych Polaków w dwóch wojnach, za kradzieże majątków, dzieł sztuki, technologii, uprowadzenie dzieci o blond włosach i inteligencji naukowców i profesorów, za zniszczenia infrastruktury drogowej, kolejowej, budowlanej, państwowej i prywatnej, za wszystkie inne szkody tutaj nie wymienione. Wstępnie kwota jaką Niemcy i USA powinny zwrócić Polsce wynosi około 350 biliardów dolarów, licząc aktualną wartość dolara, lub równowartość tej kwoty, liczoną wraz z odsetkami inflacyjnymi za każdy rok, miesiąc i dzień. Przy bardziej szczegółowych obliczeniach suma która powinna zostać Polsce zwrócona może jeszcze wzrosnąć.
   Warto dodać iż aktualnie trwa medialna i polityczna propaganda wojny i konieczności jej zaistnienia w Europie, oznacza to dokładnie to iż plan USA wywołania w Europie 3 wojny jest w trakcie realizacji. Dlaczego III wojna jest nieunikniona ? Dla zainteresowanych tematem odpowiedź w doskonałym artykule z dnia wczorajszego tj. 11.03.2015 na stronie www.wolna-polska.pl pod tytułem: "Dlaczego powinniśmy przygotować się do wielkiej wojny" (w rubryce- dziennikarstwo śledcze). 

Portret użytkownika Back from the past

A Rosja Polsce NIC nie wisi

A Rosja Polsce NIC nie wisi ???
A kto zorganizowal Katyn ??? Gdzie wymordowano najwiecej inteligencji polskiej ???
Dlaczego wszyscy czepiaja sie Niemcow ????
Jak juz od DAWNA wiadomo, ( tak tez wynika z Artykulu ) wojny swiatowe byly planowane w USA ! Hitler byl marionetka ! Nie bronie Niemcow...ale jesli juz mowic prawde, to warto powiedziec cala prawde !!!
Odszkodowania od narodu niemieckiego... no tak...to moze by tak po kolei ???
Slask Dolny i Gorny, kopalnie, stocznie wszystkie, miasta ( Posen, Breslau i wiele innych )Cala infrastruktura oraz wszystkie zaklady pracy, Technologie i podobne. To NIC ???
Cala kolei na zachodzie i polnocnym zachodzie Polski ...to NIC ?
Pisze sie o skradzionych polskich technologiach... A ja sie pytam : Jakie to polskie Technologie byly skradzione ?????
Wystarczy pojechac dzisiaj na wschod Polski !!! Za niedlugo bedzie CALY WIEK po zakonczeniu II wojny swiatowej, a TAM ??? Wciaz zacofanie az piszczy ! Taka byla tamtejsza Polska ! Wiec o jakie TECHNOLOGIE chodzi ???

Portret użytkownika Nagie Fakty

 Ci niezarejestrowani nie

 Ci niezarejestrowani nie dali Ci minusów bo nie można, gdybym ja był zarejestrowany to może dałbym Ci plusa Wink więc się tak tym nie przejmuj. Wiadomo że bezpośrednio plan III wojen przed rokiem 1900 opracował już Albert Pike, oraz nowy porządek świata czyli 3,5 roku ucisku, po ostatniej wojnie na planecie czyli trzeciej. Był on obywatelem USA i masonem. Tak więc USA to metafora filozoficzna, ponieważ odpowiedź może brzmieć - i tak, i nie. Natomiast istnieje powiedzenie "za słowami kryją się inne słowa" i to by wiele wyjaśniało.

Portret użytkownika lolo

Ps' "Lajków ujemnych" (to od

Ps'
"Lajków ujemnych" (to od "plusów dodatnich" i "plusów ujemnych" -dla niezorientowanych) od groma... Ha, ha, ha... widzę orientacja w światowych sposobach sprawowania władzy u wielu pozostawia wiele do życzenia. I zapewne są to "specjaliści wysokiej klasy"... A może kasy? Czyżby moje spostrzeżenie uderzało w przekonanie o własnej wiedzy politycznej i burzyło dobre samopoczucie moich oponentów? Jeśli prawda ma zależeć od samopoczucia... to lepiej od razu strzelić sobie w łeb... Żeby nie było żem krwiożerczy to "gumą od gaci".

 
Jacy ludzie - takie czasy.

Strony

Skomentuj