Czy Szwecja wypowie wojnę imigrantom?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Jaki kierunek obierze Szwecja? Czy zamknie granice i rozpocznie deportacje imigrantów, czy wręcz przeciwnie – będzie dążyła do utworzenia wielokulturowego społeczeństwa, w którym rodowici Szwedzi staną się mniejszością? W niedzielę rozpoczęły się wybory parlamentarne, których wynik da nam odpowiedź na powyższe pytania.

 

W ostatnich latach, rząd Szwecji bardzo aktywnie sprowadzał do siebie imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu. Władzy kompletnie nie przeszkadzał fakt, że wśród obcokrajowców są islamscy terroryści, których nie da się zintegrować. Nie tylko głośno mówiło się o „konieczności” przyjęcia ich do Szwecji, ale też o zapewnieniu im pomocy finansowej i mieszkań.

 

Tymczasem z telewizji sączyła się rządowa propaganda. Uświadamiano też Szwedów, że w kolejnych dekadach staną się mniejszością. Już dziś, imigranci stanowią około 20% mieszkańców tego państwa. Przypuszcza się, że przy polityce otwartych drzwi, Szwedzi jako pierwszy naród w Europie zostanie zastąpiony populacją z innych kontynentów.

Morderstwa i podpalenia stały się praktycznie codziennością. Media wielokrotnie opisywały gwałty, których dokonywali imigranci. Zorganizowane ataki na policjantów i inne służby również przestały zaskakiwać. W Szwecji powstało kilkadziesiąt tzw. stref no-go i nic nie wskazuje na to, aby kraj zamierzał zrobić z tym porządek.

 

Dziś, gdy odbywają się wybory parlamentarne, liczne media z zaniepokojeniem wskazują, że obecny rząd może przegrać na korzyść nacjonalistycznej partii Szwedzcy Demokraci, która zapowiedziała wydalanie imigrantów i przywrócenie porządku i bezpieczeństwa. Oczywiście nie ma w tym nic dziwnego, ale zarówno media, jak i obecna partia rządząca sugerują, że głosowanie na „neonazistów” jest złe.

 

Według najnowszych sondaży, Szwedzcy Demokracji mają duże szanse na zwycięstwo i tym samym poważnie zagrażają aktualnej władzy, która chce utopić Szwedów w morzu migracji. Trudno powiedzieć, kto wygra te wybory, ale sukces Szwedzkich Demokratów będzie oznaczał wypowiedzenie wojny zmasowanej imigracji, a być może nawet wyjście tego państwa z Unii Europejskiej. Wyniki wyborów poznamy już wkrótce.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Choć 20 czerwca Parlament

Choć 20 czerwca Parlament Europejski odrzucił postulowane przez Komisję Europejską zmiany w prawie autorskim, to 12 września ponownie zajmie się kontrowersyjną dyrektywą. Proponowana regulacja składa się z 24 artykułów i wzbudza liczne kontrowersje. Zwolennicy mówią o zapewnieniu godziwego wynagrodzenia twórcom – przeciwnicy zaś o końcu wolności w internecie.Włączasz, drogi Czytelniku, wyszukiwarkę internetową w celu poszukiwania informacji. Do wyboru masz informacje z rządowego portalu i jednej opozycyjnej strony. Nuda – myślisz. Następnie wchodzisz na portal społecznościowy, gdzie chcesz podzielić się swą frustracją. Wpisujesz swe przemyślenia i cytujesz (z podaniem źródła) fragment czyjegoś utworu. Wypowiedź jednak nie ukazuje się na stronie. Komunikat podaje, że automatyczny algorytm nie przepuścił jej przez cenzorskie sito. Wzdychasz, wyłączasz „kompa” i idziesz po telewizor. „Tam przynajmniej jest ileś kanałów do wyboru” – mruczysz do siebie, wspominając czasy sprzed kilku laty, gdy internet jeszcze był wolny.Niewykluczone, że tego typu ponura wizja stanie się rzeczywistością, jeśli Parlament Europejski przegłosuje „Dyrektywę o Prawie Autorskim na Jednolitym Rynku Cyfrowym”. Zgodnie bowiem z zawartym w niej artykułem 11 do opublikowania nawet fragmentu tekstu dziennikarskiego niezbędne okaże się nabycie pozwolenia od wydawcy. Oznacza to utrudnienie szczególnie dla mniejszych mediów, a także dla agregatorów informacji (takich jak Google News). http://www.pch24.pl/czy-pozegnamy-wolny-internet--w-srode-kluczowe-glosowanie-w-europarlamencie,62745,i.html#ixzz5QgPoj8Ay

Atak nowych hitlerowców NWO ! - Natanek, Kowalski, Chojecki

https://www.youtube.com/watch?v=0XdX9Q2wDxc

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Jajcarz

No widzisz Magister? Da się?

No widzisz Magister? Da się? Dla mnie wpis jest w porządku. Film to ogrzewany kotlet, daleko od sedna problemów, ale i daleko od typowej, żydowskiej buty. Sam powiedz, czy tak nie jest lepiej? Czy i Ty nie czujesz się lepiej, bez tego całego katolskiego szowinizmu? Co powie Twój Bóg, kiedy będzie rozliczał Cię za budowanie, zamiast za wkur...? Ilu wiernych przysporzysz mu jednym a ilu drugim?

Masz tego plusa, żebyś nie gadał, że świnia z Jajcarza. Smile

Portret użytkownika dziiadek ze wsi

Cytat za magistrem: '' Atak

Cytat za magistrem: '' Atak nowych hitlerowców NWO ! - Natanek, Kowalski, Chojecki ''

1 żydowina 2 szabesgoim 3 protestancki pastor = 3 hitlerowskie szatany NWO.

Za pewnie magister jesteś połykaczem tego bełkotu atomowego rabina dlatego twoje wypowiedzi są takie porypane i bez sensu że aż zajady bolą ze śmiechu.

Skomentuj