Mieszkańcy Moskwy obserwowali słupy światła

Kategorie: 

Źródło: vkontakcie.ru

Niezwykłe zjawisko atmosferyczne wystąpiło w Rosji. Mieszkańcy Moskwy mogli obserwować różnokolorowe słupy światła. Ich zdjęcia zalały rosyjskie sieci społęcznościowe.

 

Nietypowe świetlne słupy powstają na skutek interakcji źródeł światła z kryształkami lodu, które tworzą się w atmosferze, gdy jest odpowiednio wysoka wilgotność i wystarczająco niska temperatura. W stolicy Rosji temperatura spadła do -28 stopni co spowodowało, że pojawiły się odpowiednie warunki do powstania tego fenomenu świetlnego.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika dqwdwq

11.01.1991 - G. Bush

11.01.1991 - G. Bush Senior/Szatan ogłasza NWO całemu światu. 
11.01.2001 - WTC, wewnętrzna robota USA, Szatan oszukał cały świat historią o Bin Ladenie, oszukał cały świat terroryzmem (MY to w ich oczach terroryści)
Wszyscy politycy włączyli się do planu NWO, rządu światowego. Niedawno, W. Putin, prezydent kraju bez którego NWO nie może powstać sprzeciwia się reszcie zwierzchnikom "porządku". Putin jest mocnym człowiekiem (chyba) i w pojedynke bankierzy szans nie mają. Ale i Putin ma swoich sprzymierzeńców, szuka ich... Ma Syrię, kraj, który jest na liście nr 1 albo 2 do zniszczenia/przejęcia. Za Syrią stoi również Iran czy Chiny więc USA nie może od tak sobie wejść do Syrii swoją potężną armią. Jesień 2013 Rosja blokuje tą właśnie armię i otwarcie sprzeciwia się NWO. Co z tego się tworzy? Ukraina. Kraj najbliżej Rosji w którym można coś zdziałać. Następuje Majdan. Resztę znamy. Co nowego? A to, że Chiny otwarcie poparły Rosję. http://biznes.robertbrzoza.pl/prognozy/usa-nie-zatopi-rosji/
Teraz USA/Szatan nie ma wyjścia. Jedynie militarnie można rozwiązać ten spór. Ale to jeszcze nie koniec gry, IS, Ebola i UE są dalej. Gra się toczy. 

Portret użytkownika Poskramiacz moskiewskich pieskow

Ten portal robi się coraz

Ten portal robi się coraz bardziej śmieszny. Z zorzy polarnej żeby było bardziej tajemniczo zrobiły się niewyjaśnione słupy światła hahahaha. Zatrudniliście redaktorów z Wirtualnej Polski czy co ?. Hahahahaha

Portret użytkownika wielebny Hektor

Z całym szacunkiem @777, ale

Z całym szacunkiem @777, ale czy ty nigdy Biblii nie czytałeś?
 
Przeczytaj Ewangelię Marka 3:31-35 a dowiesz się, że Pan Jezus nie był jedynym dzieckiem Marii bo miał braci, a z Ewangelii Mateusza 13:55,56 dowiesz się, że miał również siostry!
 
Oczywiście, że dla Stwórcy ludzkich narządów rozrodczych doprowadzenie do nadprzyrodzonego zapłodnienia komórki jajowej w łonie Marii nie stanowiło żadnego problemu, ale czy ty naprawdę myślisz, czy chcesz w to wierzyć, że kobieta rodząc dziecko (w przypadku Marii wiele dzieci) może naprawdę zachować błonę dziewiczą?
Pomyśl też logicznie, zapewne Józef ostrzeżony przez Anioła powstrzymywał się z podjęciem współżycia ze swoją żoną do czasu urodzenia Jezusa, ale czy później, gdy już urodziła, to miał sobie „robić” ręką? To w takim razie po co mu była taka żona?
 
Nauka o „Maryi Dziewicy” i jej Niepokalanym Poczęciu nie wywodzi się z Biblii, ale jest dogmatem sformułowanym w 1854 roku przez papieża Piusa IX, potwierdzonym na Soborze Watykańskim II, nie zapominajmy jednak, że mamy już XXI wiek i wypadałoby odróżnić wiarę od łatwowierności, a czasami zdaje się od zwykłej bajki i głupoty.

Portret użytkownika achiles

To znaczy, że tylko FR może

To znaczy, że tylko FR może być obecnie narodem wybranym w celu ochrony GLOBU, przed zwyrodnialcami, którzy mają na celu ŚWIATA NASZEGO ZNISZCZENIE, z nadzieją, że wiedząc o tym, tylko oni pochowani w swych norach przetrwają, czy się komuś to podoba, czy nie, ale takie to są koleje obecnych losów PLANETY ZWANEJ ZIEMIĄ WE WSZECHŚWIECIE. I nie tylko te spektakularne zjawisko o tym mówi, ale pamiętajcie, lub przypomnijcie sobie, jak meteoryt spadł im z nieba prosto w obszar, gdzie jest mnóstwo militarnych zakładów i to tych najgorszych, pod względem ewentualnego uderzenia, czyli nuklearnych. I co i nic, tylko szyby powypadały w mieszkaniach, co dość szybko zostało posprzątane, a ich drzewa co rodziły w tym roku swe owoce po 2 razy, czy ktoś jeszcze stąd ten artykuł pamięta ? Albo największe w historii tego kraju zbiory zboża i NUMERO UNO  w skali światowej, albo grzybów wysyp, jakiego nawet najstarsi ROSJANIE, nie pamiętali. I można tych cudów mnożyć i przytaczać, lecz nie ma to większego sensu, bo ci co maja wpojone obecnie przez srodki MASOWEGO OGŁUPIANIA i tak udadzą, że nie wiedzą o co w tym wszystkim chodzi i jakie są nam sygnały z GÓRY wysyłane. I nikt mi nigdy tu nie wmówi, że nie wiem co piszę, albo, że się mylę, bo wszystko co napisałem powyżej, to całkowita prawda, jak tez prawdą jest to, że zawsze widzę i widziałem, że odkąd PUTIN objął ster władzy w tym KRAJU, to FR, zawsze zachowuje dystans, do wszystkich WOJEN I WOJENEK, ale zawsze też mocno reaguje i odpowiada, kiedy jest sama atakowana, lub coś jawnie godzi w jej interesy. Nie to co WUJEK SAM ZZA OCEANU, który to obojętnie, kto w nim rządzi i dzierży ster władzy, to chce więcej i więcej, podbijając inne KRAJE, grabiąc je z ich dóbr naturalnych, lub potencjału społecznego, a potem przeżuwa i wypluwa, zasadzając się na to coraz nowy kąsek, który to jeszcze, nie został jak dotąd ZWASALISOWANY , przez niego . I to ma miejsce, nie od roku, czy nawet o lat 10, ale odkąd WIELKI BRAT ZZA OCEANU ostro dostał łomot w WIETNAMIE lat 50 jakieś temu. A największym tego dowodem jest to jak ZACHÓD TAK MOCNO obecnie i to już od jakiegoś czasu usilnie wmawia swoim obywatelom i reszcie światu, że wszelkie DEWIACJE, ZEZWIERZĘCENIA I OGÓLNIE WSZYSTKO CO ZE ZŁEM się mogło by  kojarzyć nawet naszym BABKOM I DZIADOM, jest KUL i tak żyć należy wbrew wszelakim PRAWOM BOŻYM. To nie może być czyms właściwym i nie może się dobrze zakończyć, dla cywilizacji naszej, ZACHODNIA zwaną. .

Strony

Skomentuj