Amerykańskie lewactwo nie składa broni i próbuje za wszelką cenę zapewnić prezydenturę Hillary Clinton

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Praktycznie wszystkie lewackie media, zwane za oceanem "liberalnymi", wspierają dziwaczną kampanię mającą za zadanie przeforsowanie mimo wszystko wyboru na prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki, nie wybranego de facto Donalda Trumpa, tylko jego konkurentkę, Hillary Clinton.

 

Nie zapominajmy, że zaprzysiężenie nowego prezydenta USA nastąpi dopiero 20 stycznia, a do tego czasu wiele się jeszcze może zdarzyć. Przede wszystkim do sensacji może dojść już podczas formalnego zebrania Kolegium Elektorskiego, które właściwie odpowiada za wybór przyszłego prezydenta USA. Lewackie media od 8 listopada przekonują elektorów, żeby głosowali inaczej niż reprezentowani przez nich obywatele. Zwykle tak się nie dzieje i elektorzy głosują na tego kogo wskazał dany stan, ale teraz stworzono wrażenie istnienia "wyższej konieczności" spowodowanej przez "błędy demokracji".

 

Aby jakoś uzasadnić tę hucpę wymyślono najpierw fale inspirowanych protestów w stylu polskiego KOD, potem postanowiono, że paliwem do jątrzenia będzie ponowne przeliczenie głosów w Wisconsin, gdzie według ultralewackiej planktonowej kandydatki Zielonych, Jill Stein, doszło do oszustw wyborczych. Do jej groteskowej skargi dołączyła się oczywiście szachrajka Clinton, która liczyła, że podobne procedury zostaną dokonane w Pensylwanii i Michigan. Ostatecznie w tym ostatnim stanie po przeliczeniu okazało się, że i tak wygrał Trump, więc na nic to się zdało.

Jako powód potrzeby przeliczenia wyników wyborów wskazano możliwość cyberataku ze strony rosyjskich hakerów, co mogło wpłynąć na wynik wyborów. Szkopuł w tym, że to amerykańscy lewacy nazywający się nie wiedzieć czemu "liberałami", chcą wpłynąć na wynik wyborów. Otwarcie kwestionują system elektorski będący zabezpieczeniem przed tyranią bardziej liczebnego motłochu. Na dodatek lewicowe media zaczynają sugerować, że wybór Trumpa to pomyłka i establishment musi coś wymyślić, aby nie doszło do zaprzysiężenia takiego prezydenta.

 

Padają sugestie, że nie wszyscy elektorzy będą głosować na Kolegium tak jak zobowiązują ich stanowe wybory. Słychać o jakichś buntach, rezygnacjach. Histeria zaczyna być odczuwalna nawet w tym ciele ustanowionym przez ojców założycieli USA. Lewica nie składa jeszcze broni czego dowodem jest właśnie to ponowne liczenie, które ma sprawić wrażenie, że odbył się jakiś szwindel. To może być przygotowywanie społeczeństwa na jakieś planowane wydarzenia.

Nie można zapominać, że do zaprzysiężenia 45 prezydenta są jeszcze dwa miesiące i wiele się jeszcze może zdarzyć. Wyjściem awaryjnym lewicy może być nieuczciwe pozyskanie przewagi poprzez manipulowanie elektorami. Są to zwykle ludzie nominowani przez partie i uważani są za przewidywalnych. Kandydaci na elektorów danego kandydata na prezydenta stają się elektorami zobowiązanymi do oddania swojego głosu zgodnie z wcześniejszą przysięgą.

 

Mimo to w amerykański prawie istnieje coś takiego jak faithless elector, czyli wiarołomny elektor. Na przestrzeni lat wiele razy zdarzyło się tak, że elektorzy głosowali na innego kandydata niż wskazywały wybory. W niektórych stanach za takie odstępstwo można nawet trafić do więzienia. Warto jednak zaznaczyć, że dotychczas ani razu głosy wiarołomnych elektorów nie zmieniły w istotny sposób wyników wyborów. Czy tym razem będzie inaczej?


 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika 55KING444

Zamierzony efekt manipulacji

Zamierzony efekt manipulacji medialnych. Społeczeństwo ma skupiać nadal uwagę na wyborach prezydenckich, nie zaś na wydarzeniach tuż przed oraz tuż po zaprzysiężeniu nowego prezydenta. Po prostu mamy o tym nie myśleć. Bo po co komuś rozmyślać o relacjach D. Trump - grupa faktycznie trzymająca władze w USA. Chciałbym tylko zauważyć, że z punktu widzenia teorii gier, najważniejsza w owym wydarzeniu jest deklaracja Trumpa o rozwiązaniu kwestii Syrii i unormowanie stosunków z Rosją, co zamyka drogę USA do wywołania kolejnej Wielkiej Wojny poprzez sytuację na Bliskim Wschodzie. Jeśli tego nie zrobi to straci wiarygodność, a na to zwyczajnie nie może sobie pozwolić, zarówno jak obywatel Trump jak i prezydent Trump.

Portret użytkownika keri

Nie będzie wojny to nie

Nie będzie wojny to nie będzie pokojowego nobla za wszczynanie wojen Smile

A najgorsze, że nie będzie strachu. (Sarkazm).

Media aż boją się o tym napisać, gdyż mają płacone za wywoływanie strachu, lęku i przerażenia. Mają więc wybór: albo się zes.ać albo wciąż odgrzewać dawno zakończone wybory.

Portret użytkownika Yoda

Cóż. Jeden jedyny tylko taki

Do bicz_plis

Tu jest odpowiedź poniżej z pisma wyczerpująca myślę. Jeszcze bym dodał słowa z krzyża - nie wiedzą co czynią..

Cóż. Jeden jedyny tylko taki był , który uzdrowił tysiące , nakarmił tysiące, uwalniał od zniewoleń duchowych, do wszystkich z miłością i szacunkiem podchodził, mówił tylko prawdę. Jeden który mógł powiedzieć o sobie że grzechu nie miał i świat Go znienawidził i zabił. 

Po prostu dlatego że świat i ci którzy doń należą - wrogiem Boga są...

Jan 15:18-27

18 Jeżeli was świat2 nienawidzi, wiedzcie, że Mnie pierwej znienawidził. 19 Gdybyście byli ze świata, świat by was kochał jako swoją własność. Ale ponieważ nie jesteście ze świata, bo Ja was wybrałem sobie ze świata, dlatego was świat nienawidzi. 20 Pamiętajcie na słowo, które do was powiedziałem: "Sługa nie jest większy od swego pana"3. Jeżeli Mnie prześladowali, to i was będą prześladować. Jeżeli moje słowo zachowali, to i wasze będą zachowywać. 21 Ale to wszystko wam będą czynić z powodu mego imienia, bo nie znają Tego, który Mnie posłał. 22 Gdybym nie przyszedł i nie mówił do nich, nie mieliby grzechu. Teraz jednak nie mają usprawiedliwienia dla swego grzechu. 23 Kto Mnie nienawidzi, ten i Ojca mego nienawidzi. 24 Gdybym nie dokonał wśród nich dzieł, których nikt inny nie dokonał, nie mieliby grzechu. Teraz jednak widzieli je, a jednak znienawidzili i Mnie, i Ojca mego. 25 Ale to się stało, aby się wypełniło słowo napisane w ich Prawie: Nienawidzili Mnie bez powodu4
26 Gdy jednak przyjdzie Pocieszyciel, którego Ja wam poślę od Ojca, Duch Prawdy, który od Ojca pochodzi, On będzie świadczył o Mnie527 Ale wy też świadczycie, bo jesteście ze Mną od początku.

Yoda

Jst asertywny. Więc nie oczekuję od  świata moralnści, po prostu zmieniam go sobą. Świat i otaczająca nas rzeczywistość jest taka jaką kreujemy ,więc nie należy oczekiwać czegoś innego niz nasze poglądy.

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Portret użytkownika inzynier magister

Trzeba budować grupę

Trzeba budować grupę wyszechradzką słowian, do tej grupy powinny dołączyć Białorusini i inni słowianie ! Należy budwoać silne państwa narodowo chrześcijańskie które odeprą atak zboczeńsko satański masonów iluminackiego kalifatu ! "We wtorek przed łódzkim Sądem Rejonowym ruszył proces drukarza, którzy odmówił wykonania tak zwanego roll-upu dla jednej z organizacji LGBT. Obwinionego reprezentują prawnicy Instytutu na Rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris.Pracownik łódzkiego przedsiębiorcy odmówił wykonania materiałów promocyjnych na zamówienie organizacji homoseksualnej. Uzasadnił swą odmowę stwierdzeniem, że nie przyczynia się swą pracą do promocji ruchów LGBT. Radykalnym działaczom LGBT rzeczowa odpowiedź pracownika drukarni miała posłużyć jako pretekst w wytoczeniu precedensowej sprawy karnej. Po ich stronie już od pierwszych etapów postępowania występował Rzecznik Praw Obywatelskich. W czerwcu 2016 roku Sąd Rejonowy dla Łodzi-Widzewa wydał wyrok nakazowy, zagrażający gwarantowanej konstytucyjnie wolności gospodarczej przedsiębiorcy i przekreślający wolność sumienia jego podwładnego. Jednak wskutek interwencji prawników Ordo Iuris, werdykt uznający winę pracownika drukarni i skazujący go na karę grzywny w wysokości dwustu złotych, utracił moc a sprawa została przekazana do rozpoznania od nowa, na zasadach ogólnych. http://www.pch24.pl/drukarz-odmowil-zawarcia-umowy-z-fundacja-lgbt--teraz-ruszyl-jego-proces,47732,i.html#ixzz4RQSmiNZ3

Jak widać atak zboków idzie pełną parą ! Aby odpierać tego typu ataki na wolność należy się modlić koronką do Miłosierdzia Jezusa i modlitwą różańcową Maryi Dziewicy ! Tylko Maryja i Jezus oraz Duch Święty mogą nas wsprzeć w walce ! Bo walka jest z siłami duchowymi które kontrolują masonów !

Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich” List do Efez. 6:12

Orban z Ukrainą przeciw Putinowi. Budujemy Jagiellonię! Kowalski & Chojecki NA ŻYWO 29.11.2016

https://www.youtube.com/watch?v=sdeJJo9Z1m0

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Q090090

Nie toczymy bowiem walki

Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich List do Efez. 6:12

siłą rzeczy toczy się walka przeciw krwi i ciału

 

 

 

 

Portret użytkownika bicz plis

Angelus Maximus Rex,

Angelus Maximus Rex, chciałbym więcej dowiedzieć się o twoich poglądach na temat religii i Jezusa. Widać, że wiesz co mówisz, i w pewnych kwestiach gadasz bardzo mądrze, jednak wciąż nie mogę zrozumieć tej nienawiści wobec Jezusa. Nie mówię, że nie masz racji, bo tak naprawdę to ja mogę nie mieć racji, a ty możesz i na odwrót. Jednak tak jak już mówiłem, chciałbym się dowiedzieć więcej na temat twoich poglądów. Możnaby było wyaśnić? Z góry oczywiście dziękuję

Strony

Skomentuj