Zszokowani amerykańscy lewacy zapowiadają masową emigrację do Kanady

Kategorie: 

Źródło: Internet

Wygrana w wyborach prezydenckich w USA, kandydata Republikanów, Donalda Trumpa, zszokowała amerykańskie środowiska lewicowe. Reagują one na swą traumę w boleśnie przewidywalny sposób - grożą emigracją. Do złudzenia przypomina to szok jakiego doznali przed rokiem ich polscy odpowiednicy.

 

Wczoraj w nocy, gdy okazało się, że wygra Trump, przeciążeniu uległa kanadyjska strona z informacjami na temat imigracji do tego socjalistycznego kraju, którego groteskowy premier lewak twierdzi, że "jest feministą". Trzeba przyznać, że amerykańskim lewakom przydałoby się zostać porządnie okradzionym w podatkach, w czym socjalistyczne rządy przodują. Wtedy natychmiast przemyśleliby swoje romantyczne marksistowskie rojenia.

Dobrze pamiętamy też gdy polscy lewacy grozili, że jeśli naród się pomyli w ostatnich i nie wybierze ich protegowanych, to będą się masowo wyprowadzać. Adam Michnik obiecywał emigrację do Izraela, a córka ówczesnej pani premier Ewy Kopacz kwiliła w mediach, że jeśli Polacy nie wybiorą jej mamy to ucieka do Kanady. Niestety nasi lewacy nie dotrzymali słowa i zostali, zatem pewnie podobnie zrobią ich amerykańscy odpowiednicy.

Fala zapowiedzi emigracji z powodu obrażenia się na wyniki demokratycznych wyborów doświadczyła też, po referendum w sprawie Brexitu, Wielka Brytania. Ostrzegano wtedy, że Anglicy będą masowo uciekać do Francji. Nic takiego nie nastąpiło, nadal uciekają głównie do Hiszpanii i to nie z powodu poglądów politycznych, tylko cieplejszej pogody.

Po prostu histerię to co widzimy obecnie w lewackich mediach to skutek tego, że czują się urażone, że ludzie ich już nie słuchają i korzystają z demokracji próbując coś zmienić. Doszło nawet do tego, że niektórzy komentatorzy obwieścili koniec demokracji. Tak jak w znanej polskiej komedii "Sąd sądem, ale sprawiedliwości musi być po naszej stronie", a skoro społeczeństwo sądzi inaczej niż lewicwe elity, co widać po wynikach dzisiejszych wyborów, to znaczy, że po prostu im się to nie udało. Chińczycy mówią teraz z triumfem - patrzcie do czego prowadzi demokracja!

 

 


 


 

Ocena: 

Średnio: 4.7 (6 votes)

Komentarze

Portret użytkownika mario.k

A ja myślę że tak miało być i

A ja myślę że tak miało być i było to szczegółowo zaplanowane aby Trump wygrał. Teraz wystarczy tylko go sprzatnac by wywołać zamieszki co ostrym tlumieniem doprowadzi do wojny domowej jak to przez wielu zostało prorokowane. 

Portret użytkownika Anyari

Hahaha, a niech spier...

Hahaha, a niech spier... gdzie pieprz rośnie! Sami sobie ukręcili bat na lewckie dupska. Po 11.09, radykalnie zaostrzono przepisy dotyczące przekraczania granicy z Kanadą. Kiedyś przechodziło się na "gębę".  

Portret użytkownika Fred

Nie wiem,ale gdy po wygranej

Nie wiem,ale gdy po wygranej wygłszał pierwszy spicz,zauważyłem,że natychmiast palec

wskazujący lewej  jego ręki zszedł się z kciukiem tworząc z pozosatałymi 6,później to samo

z prawą i jeszcze raz,chyba lewą.Może meldował swoim mrocznym mocodawcom : zadanie

wykonane.

polecam  fredroman.blogspot.com MIASTO ZAKAZANE

 

Portret użytkownika Fred

Ale bystrzak.Ich utajniona

Ale bystrzak.Ich utajniona spo łeczność jest b. liczna.Telefony są podsłuchiwane,wpisy kontrolowane itp.A tak wysłał jasny przekaz,który wtajemniczeni natychmiast odczytują.

-Jestem z wami,wszystko idzie zgodnie z planem.Wybrali go,żeby uśpić "czujność" m.in.

i takich piglaków internetowych.A nie pamiętają,że był zdaje się już w latach 90tych

na kartach iluminków.Ich Wielki Plan musi być zrealizowany.

Już od kilkunastu lat jest i o tym w MIASTO ZAKAZANE NA FREDROMAN.BLOGSPOT.COM

 

Pamiętaj Chemiku młody. Jak chcesz mieć dużo hałasu, wlej sobie wodę do kwasu...

Strony

Skomentuj