Znany amerykański lekarz twierdzi, że Putin i Trump mogli otruć Hillary Clinton

Kategorie: 

Źródło: Gage Skidmore/CC BY-SA 2.0

W mediach coraz więcej mówi się o chorobie Hillary Clinton, która może utrudnić a nawet uniemożliwić jej start w wyborach prezydenckich. Tak się składa, że największe szanse na zwycięstwo ma właśnie znienawidzony przez rusofobów Donald Trump, który optuje za lepszymi stosunkami z Rosją.

 

Clinton zamieszana jest w liczne afery, a ze względu na jej zły stan zdrowia odwołano jej niektóre spotkania. Podczas ostatnich uroczystości z okazji 15 rocznicy "incydentu 9/11", kobieta zasłabła, po czym dowiedzieliśmy się, że Hillary była odwodniona, przegrzana i nabawiła się zapalenia płuc. Telewizja ABC News niespodziewanie powiadomiła nawet o śmierci kandydatki na prezydenta USA, po czym szybko zatajono tę informację.

W mediach sporo mówi się również o tym, że Hillary zatrudniła sobowtórkę, która miała zastąpić ją podczas kampanii prezydenckiej. Niemal identyczne twarze Teresy Barnwell i Clinton oraz doniesienia ABC News przekonują wielu ludzi, że uwikłana w skandale kandydatka demokratów faktycznie nie żyje i została po prostu sprytnie zastąpiona.

Oficjalnie, Hillary Clinton ma się na tyle dobrze, że już jutro będzie mogła wznowić swoją kampanię. Jednak jej choroba jest tak zastanawiająca, że Bennet Omalu, znany neuropatolog, powiedział o konieczności przeprowadzenia badań toksykologicznych i niewykluczył, że Hillary mogła zostać otruta. W takiej sytuacji nie trzeba długo szukać osób, które skorzystałyby na jej porażce w wyborach prezydenckich.

 

Bennet Omalu stwierdził, że nie ufa Putinowi i Trumpowi sugerując, iż mogą oni być odpowiedzialni za jej zły stan zdrowia. Nikt oczywiście nie przyzna się do tego, że próbuje otruć czy nawet zabić potencjalnego prezydenta Stanów Zjednoczonych, lecz zwycięstwo Donalda Trumpa faktycznie byłoby korzystne dla Rosji.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (4 votes)

Komentarze

Portret użytkownika piotr81w

O ile jestem w stanie

O ile jestem w stanie uwierzyć w tę "teorię spiskową" tak stwierdzam, że zamieszanie agenta Fajfusika w jakiekolwiek ruchy przeciwko kampanii prezydenckiej w USA są fałszywe. Agent Fajfusik, a'ka Bolek już i tak mieszka w Brazylii, a jego głównym celem jest "wniesienie oświetlenia".

Portret użytkownika ACHILES

No i już powoli szatańskim

No i już powoli szatańskim siłom KOŃCZĄ SIĘ MOŻLIWOŚCI miękkiego dyskredytowania I OBAWIAM SIĘ, że przejdą, do metod BARDZIEJ ORDYNARNYCH I RADYKALNYCH  z wyeliminowaniem fizycznym WŁĄCZNIE trampika , albo rozpętaniem III wojny światowej, jeszcze, przed wyborami.

p.s Czy nie macie wrażenia, jak ja mam, Że ta obecna upalna pogoda, jest zapowiedzią od GÓRY, czegoś naprawdę złowieszczego, DLA NAS LUDZI JUŻ NIEBAWEM ???

Strony

Skomentuj