Eksperci są przekonani, że wyniki wyborów w trzech amerykańskich stanach zostały zmanipulowane na niekorzyść Clinton

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Amerykańskie lewactwo jeszcze się nie otrząsnęło po przegranej w wyborach prezydenckich ich nieszczęsnej kandydatki - Hillary Clinton. Niektórzy jednak wciąż mają nadzieję, że tej "katastrofie" można jeszcze zapobiec i wskazują, że Donald Trump wygrał tylko dzięki manipulacji głosami.

 

Pojawiła się więc nowa nadzieja, że w rzeczywistości to Hillary Clinton mogła wygrać wybory. Grupa prawników oraz informatyków zwróciła się do sztabu kandydatki Demokratów w sprawie konieczności ponownego przeliczenia głosów w Michigan, Wisconsin i Pensylwanii. Mieszkańcy tych stanów głosowali w większości za Donaldem Trumpem. Zdaniem specjalistów, mogło tam dojść do ataków hakerskich na systemy głosowania.

W Wisconsin, Clinton otrzymała o 7% mniej głosów w hrabstwach, które stosują elektroniczne systemy głosowania, w porównaniu do hrabstw, gdzie używa się skanerów optycznych i papierowych kart. Eksperci wskazują, że kandydatka Demokratów mogła utracić nawet 30 tysięcy głosów, podczas gdy Clinton przegrała z Trumpem w Wisconsin różnicą 27 tysięcy głosów.

 

Nie ma obecnie żadnych dowodów, które wskazywałyby na jakiekolwiek nielegalne działania hakerskie z zewnątrz, ale ponowne przeliczenie głosów podobno i tak nastąpi aby upewnić się, czy Donald Trump rzeczywiście wygrał te wybory.

Hillary Clinton jeszcze nie skomentowała tej sprawy a czas na złożenie wniosków o ponowne przeliczenie głosów w stanach Wisconsin, Pensylwania i Michigan upłynie odpowiednio w piątek, poniedziałek i w środę. Ponadto, osoba wnioskująca o przeliczenie głosów musi pokryć związane z tym koszta, tj. ponad 2 miliony dolarów. Co ciekawe, kandydatka Partii Zielonych, Jill Stein, zbiera już pieniądze, choć ostateczna decyzja w tej sprawie musi zostać podjęta przez Hillary Clinton.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.3 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Portret użytkownika MiamiVibe

Nie jestem ani za killary ani

Nie jestem ani za killary ani za Trumpem, ale gdy w latach młodości ta pierwsza bawiła się w hipisów, to Trump już trzaskał ciężkie biznesy Smile Dla hillary polityka to sposób na życie, natomiast Trump rzeczywiście coś może zmienić bo kasy ma jak lodu i coś umie robić (branża budowlana) poza pier****** bzdur jak to u polityków, którzy znani są tylko z tego że są politykami.

Portret użytkownika Nicco

i wskazują, że Donald Trump

i wskazują, że Donald Trump wygrał tylko dzięki manipulacji głosami.

Aleee hipokryci. Na całym świecie napierdzielali na Trumpa, by głosowano za Clinton. Nawet celebryci i pejsbook jej sprzyjał i ogólnie większość stacji radiowych i telewizyjnych, a oni mają pretensie, że nie udało się jeszcze im namówić trzech stanów! To jest bezczelność. Ale spokojnieee, Trump też jest draniem (choć nie takim jak Clinton), więc wasz "porządek" jest w miarę zachowany.

Portret użytkownika rocafella

Mam nadzieję że Clinton wygra

Mam nadzieję że Clinton wygra.

Clinton wygra i w USA będą zamieszki z tego powodu oraz odłączanie się stanów od macierzy.

Zadyma w USA i zamieszki w RFN z uchodźcami to dla nas może być lepsza sytuacja niż Trump i dotychczasowa polityka Niemiec.

Portret użytkownika inzynier magister

Kolejne Potwierdzenie !!!

Kolejne Potwierdzenie !!! Pamiętacie że potwierdzili że szczepionki są truciznami, ze strachu zakazali dyskusji żeby nie wyszło na jaw że trują dzieci ! Tym razem potwierdzenie pochodzi od lewakow którzy są fundowani przez sorosa, biorą kasę od sorosa lub mu podobnych by robić rewolucje antyludzkie ! "Sławomir Sierakowski, lider Krytyki Politycznej wyznał, że 90 proc. dotacji jego stowarzyszenia pochodzi z zagranicy. - To nam zapewnia niezależność w Polsce. I bardzo dobrze, bo Kaczyński nam może skoczyć dzisiaj – przyznał na falach TOK FM.Wyznanie lidera Krytyki Politycznej padło na falach TOK FM, podczas dyskusji na temat finansowania organizacji pozarządowych. Sławomir Sierakowski broniąc fundacji i stowarzyszeń przed zarzutami dotyczącymi braku transparentności, wyznał jak radzi sobie z omijaniem polskiego prawa.Jak dodał, prowadząc organizacje pozarządowe od 15 lat doskonale wie, jak bardzo silne obostrzenia towarzyszą wydatkowaniu środków. - Są bardzo silne ograniczenia dla organizacji pozarządowych w wydatkowaniu środków, na przykład na pensje. To jest bardzo trudno uzyskać. W mojej organizacji pracuje kilkadziesiąt osób i ogromna większość – 90 proc. dotacji, zawsze tak było, pochodzi z zagranicy. To nam zapewnia niezależność w Polsce. I bardzo dobrze, bo Kaczyński nam może skoczyć dzisiaj. Bardzo się z tego cieszę – powiedział Sierakowski. http://www.pch24.pl/przyplyw-szczerosci-sierakowskiego--pieniadze-na-lewice-w-polsce-pochodza-z-zagranicy-,47633,i.html#ixzz4Qw4FVN8l

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj