Hillary Clinton napisze książkę o światowym spisku

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Była sekretarz stanu USA Hillary Clinton napisze thriller we współpracy ze znaną kanadyjską pisarką Louise Penn. Informacja taka ukazała się na stronie internetowej wydawnictwa Simon & Schuster. Książka zatytułowana State of Terror ukaże się 12 października br. Głównym bohaterem będzie sekretarz stanu, który został niedawno powołany na to stanowisko w administracji prezydenta.

 

"Seria ataków terrorystycznych wprawia światowy porządek w chaos, a sekretarzowi powierzono zadanie zebrania zespołu, który wykrywa śmiertelny spisek - dokładnie zaplanowany plan mający doprowadzić amerykański rząd do niebezpiecznego oderwania się od rzeczywistości i władzy tam, gdzie ma to największe znaczenie.”

 

Taki wpis pojawił się na stronie internetowej wydawcy. Clinton była wcześniej sekretarzem stanu administracji 44 prezydenta USA Baracka Obamy. W 2016 r. startowała w wyborach prezydenckich jako kandydatka Partii Demokratycznej USA, ale przegrała z republikaninem Donaldem Trumpem.

 

Ocena: 

Średnio: 3 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika b@ron

no kolejna osoba która ujawni

no kolejna osoba która ujawni szokujące rzeczy... sezon trwa już dosyć długo ale jak tylko książka znajdzie się w sklepach, ludzie się rzucą i wykupią by poznać te szokujące rzeczy i jak już przeczytają, to się okaże, że znowu nic się nie dowiedzieli, ale za to książka sprzedała się wyśmienicie...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj