Hillary Clinton napisze książkę o światowym spisku

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Była sekretarz stanu USA Hillary Clinton napisze thriller we współpracy ze znaną kanadyjską pisarką Louise Penn. Informacja taka ukazała się na stronie internetowej wydawnictwa Simon & Schuster. Książka zatytułowana State of Terror ukaże się 12 października br. Głównym bohaterem będzie sekretarz stanu, który został niedawno powołany na to stanowisko w administracji prezydenta.

 

"Seria ataków terrorystycznych wprawia światowy porządek w chaos, a sekretarzowi powierzono zadanie zebrania zespołu, który wykrywa śmiertelny spisek - dokładnie zaplanowany plan mający doprowadzić amerykański rząd do niebezpiecznego oderwania się od rzeczywistości i władzy tam, gdzie ma to największe znaczenie.”

 

Taki wpis pojawił się na stronie internetowej wydawcy. Clinton była wcześniej sekretarzem stanu administracji 44 prezydenta USA Baracka Obamy. W 2016 r. startowała w wyborach prezydenckich jako kandydatka Partii Demokratycznej USA, ale przegrała z republikaninem Donaldem Trumpem.

 

Ocena: 

Średnio: 3 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Kwazar

Nie sądzę, żeby dało się

Nie sądzę, żeby dało się pisać szczerze o sobie samej jako o jednym z jego aktywistów naczelnych.Zawsze jednak można coś tam pściemniać typu jak "łapcie złodzieja krzyczy złodziej"

Portret użytkownika b@ron

no kolejna osoba która ujawni

no kolejna osoba która ujawni szokujące rzeczy... sezon trwa już dosyć długo ale jak tylko książka znajdzie się w sklepach, ludzie się rzucą i wykupią by poznać te szokujące rzeczy i jak już przeczytają, to się okaże, że znowu nic się nie dowiedzieli, ale za to książka sprzedała się wyśmienicie...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Mojeimię44

Kurcze tam Elity już od dawna

Kurcze tam Elity już od dawna ujawniają spiski a żaden oprócz tych które wygrzebali zwykli obywatele jeszcze nie wyszedł. To ciekawe. 

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika dfghdj

To fikcja literacka i we

To fikcja literacka i we współpracy z pisarką to wiemy kto będzie pisał a kogo się reklamuje.

Strony

Skomentuj