Naciski lewicy na elektorów nic nie dały - wybór Donalda Trumpa na prezydenta USA został potwierdzony

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

O oficjalnym wyborze kandydata Republikanów, Donalda Trumpa, zdecydowali w poniedziałek amerykańscy elektorzy. Tym samym wszelkie intrygi lewicy polegające na namówieniu odpowiedniej ilości elektorów do wiarołomnego wyboru, nie udały się.

Stany Zjednoczone nie są demokracją, tylko republiką, dlatego prezydenta nie wybiera się tam w wyborach powszechnych, ale robi to ta zwane Kolegium Elektorskie, którego obrady miały miejsce wczoraj. Nominowani przez partie polityczne elektorzy od czasu do czasu dokonują wyboru innego niż chcieli mieszkańcy danego stanu wchodzącego w skład USA. Liczono na to, że wczorajsze głosowanie będą ostatnią deską ratunku dla przerażonej perspektywą rządów Trumpa, amerykańskiej lewicy.

Tak się jednak nie stało. Więcej wiarołomnych elektorów miała Hillary Clinton i opowiadali się oni przeważnie za kimś innym niż główna dwójka, co należy traktować jako gest symboliczny. W momencie głosowania decydujący głos miał stan Teksas, którego głosy elektorskie przekroczyły wymagane 270.

Wyniki poniedziałkowego głosowania zostaną ogłoszone oficjalnie przez Senat Stanów Zjednoczonych na początku stycznia, a inauguracja prezydentury Donalda Trumpa rozpocznie się 20 stycznia. Z tego co słychać z wypowiedzi 45 prezydenta USA, nie będzie to uroczystość pełna hollywoodzkich gwiazd, jak miało to miejsce za czasów lewicowych prezydentów. Oby prezydentura Trump przyniosła dla świata okres prosperity podobnej to tej jaką osiągają jego biznesy.

 

 

 

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Lewica jest narzędziem

Lewica jest narzędziem eNWOwców którzy chcą zniszczyć nie tylko białą rasę ale i chrześcijaństwo by wprowadzić dyktarurę imperium gejowskiego ! Główny lewak polski zwany też ryżym abmergoldowiczem chce w Polsce szybkiej zmiany władzy którą wybrał naród ! Trzeba zwiększyć wysiłki wykrycia prawdziwych nadzorców ambergold i innych przekrętów w których brał udział ryży by nie odważył się na stosowanie czarów ! Wiemy przecież że ryży to agent NWO który stosuje ich tajną sumbolikę magii niosącego światło zwodniczej wiary w duchy ! „Ja i tak tym wszystkim, którzy robią źle Polsce, nie odpuszczę. Czy w Brukseli, czy po powrocie do Polski, ale to nie musi się absolutnie wiązać z jakimś kandydowaniem czy stanowiskami” – zapowiedział w programie Moniki Olejnik „Kropka nad i”.W maju kończy się kadencja Donalda Tuska na stanowisku przewodniczącego Rady Europejskiej. Były premier w rozmowie z Moniką Olejnik podkreślił, że nie będzie zabiegać o poparcie żadnego z europejskich rządów. - To nie jest kampania wyborcza, ani wyścig o miejsce pracy - powiedział. - Wolałbym, aby polski rząd wspierał mnie w Brukseli, ale mam mało nadziei, że to się może zdarzyć - przyznał. - Powiem szczerze, nie wiem dlaczego - dodał. - Nie przepadają za mną, to nie jest niespodzianka, ale wydawało mi się, że w tej bardzo prostej kalkulacji, dla Polski lepiej jest, jeśli mamy wpływ - mówił.: http://www.pch24.pl/donald-tusk--to--co-sie-dzis-dzieje-w-polsce--to-nie-jest-majdan-w-kijowie,48212,i.html#ixzz4TSdNryqF

Naczelny magik lewak ryży jest bardzo niebezpieczny bo znowu może zaczarować sporączęść społeczeństwa ! Nie wiemy taż jaką rolę odgrywał w zamachu smolenskim ? Dlatego należy nie tylko się modlić o Miłosierdzie Jezusa ale i podjąć odpowiedni kroki do eliminacji wszelkich czarów tajnych bractw do ktorych należą politycy zdrajcy ! Temu służy modlitwa do Ducha Świętego z prośbą by nas ochraniali aniołowie Boga Jezusa Chrystusa !

http://popotopie.blogspot.com/2015/10/co-takiego-dzieje-sie-w-polsce-ze-jako.html

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika nazwisko lub pseudonim

Albo zaraz po zaprzysiężeniu

Albo zaraz po zaprzysiężeniu zaczną się dziać cuda amnezyjno schizofreniczne jak w Polsce (jakie 1066?! aaa, to mieliśmy zlikwidować a nie rozbudowywać?! Ojejj - no co za pomyłka), albo trampka czeka 'jfk scenario". Nie po to 2 wieże się zawalały od samolotów (a trzecia dla towarzystwa) i nie po to rozpierdziel w Afryce i Europie zrobiono, żeby to teraz tak zatrzymać.

Portret użytkownika nazwisko lub pseudonim

Przecież ci ważni z nwo nie

Przecież ci ważni z nwo nie będą biegać po ulicach z karabinami. Będą sobie sprawy oglądać z daleka więc co im zależy. No i obozy fema w końcu przestaną świecić pustkami.
A poza tym zamach nie musi być taki widowiskowy - np. zawał serca czy wypadek w tym wieku to całkiem normalna rzecz...

Portret użytkownika nn

A wy nadal jak dzieci. Nie

A wy nadal jak dzieci. Nie widzicie, że nastają rządy korporacji/ co uosabia soba Trump. To było,jest i będzie ukartowane. Trump sam biznesmen, otacza sie biznesmenami-skończyła się era prezydentów, czy aktorów za prezydenta, nastaje era porzadków korporacji. Myslicie że wsadzi Hilary jak obiecywał do więzienia. Założę się, że nie-to biznes-po co miec wrogów? Bogaci coraz bogatsi a my coraz biedniejsi, nawet w wolność, sterowani od młodości.

nn

Portret użytkownika Obywatel IV RP

Masz rację.

Masz rację.

Zresztą wielki biznes początkowo był mu przeciwny, byli za Hilary. A teraz dowiadujemy się, że Trump rozmawiał już z B. Gates a Elon Musk został doradzcą w "radzie innowacji". Z "płotu" dla Meksyku już się wycofał. Widać że jest typowym populistą. Żeby się nieokazał jednym z najsłabszych prezydentów w historii USA.

Tym My Słowianie różnimy sie od was chazarów, że potrafimy pomagać innym nie oczekując niczego w zamian!

Skomentuj