W Niemczech odbyły się masowe protesty przeciwko islamizacji

Kategorie: 

Źródło: Freedigitalphotos.net
Problem islamizacji Europy jest coraz bardziej zauważany przez mieszkańców tego kontynentu. W poniedziałek w Niemczech odbył się marsz, na którym uczestnicy domagali się zaostrzenia przepisów imigracyjnych w obawie przed islamskim terroryzmem. Ruch natychmiast został określony jako ksenofobiczny i neonazistowski.

 

W demonstracjach w Dreźnie wzięło udział co najmniej 10 tysięcy osób ale podobne protesty miały miejsce również w miastach Chemnitz, Kassel, Hannover oraz w Kolonii. Uczestnicy marszu sprzeciwiali się islamizacji tego kraju, wzywali do zachowania judeochrześcijańskiej kultury oraz wprowadzenia ograniczeń dla imigrantów, co pozwoliłoby zmniejszyć aktywność organizacji terrorystycznych (Al-Kaida i Islamskie Państwo) na terenie Niemiec oraz w całej Unii Europejskiej.

 

Media wielokrotnie informowały, że między innymi w Niemczech islamiści rekrutują nowe osoby aby przyłączyły się do wymienionych wcześniej organizacji terrorystycznych oraz dołączyły do wojny na Bliskim Wschodzie. Ponadto, w krajach europejskich, radykalni muzułmanie gromadzą fundusze na swoją działalność a jak już wcześniej donosiliśmy, w niektórych regionach w Niemczech powstały jakiś czas temu patrole muzułmańskie.

 

Organizator protestów, ruch PEGIDA, został skrytykowany a demonstracje zostały określone jako ksenofobiczne, islamofobiczne oraz neonazistowskie. Jakby tego było mało, w tym samym czasie w Dreźnie odbył się podobny marsz, który ostrzegał przed szerzeniem ksenofobii w Europie. Udział w nim wzięli między innymi muzułmanie, społeczność chrześcijańska i żydowska oraz stowarzyszenie, które działa na rzecz imigrantów.

 

Należy również dodać, że Niemcy są drugim na świecie krajem pod względem ilości przyjmowanych imigrantów z krajów ogarniętych wojną w Afryce i na Bliskim Wschodzie. W 2014 roku do Niemiec przybyło ponad 200 tysięcy uchodzców. 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika lolo

Co tutaj  tyle narzekania na

Co tutaj  tyle narzekania na Islam... Przeciez jak powszechnie wiadomo to katole sa zakala calego swiata, zwlaszcza postepowego, a ich duchowienstwo to same pedaly i pedofile czychajace na bezbronne dziatki za kazdego rogu. Nie mowiac juz o ich opaslosci i rezydencjach ociekajacych zlotem. A te limuzyny... No i ta historia... miliony, ba juz teraz nawet i miliardy stosow, nie liczac zarznietych biednych muzulmanow w wyprawach krzyzowych. O wrednych polskich katolach co to holokaust zrobili, nie wspominajac. Niech zyje Islam. "Islam lekiem na cale zlo." Katolskie. Teraz juz wreszcie bedzie szansa na normalne spokoje zycie, tylko sie jeszcze te pare kosciolow wyburzy, klechow dobije, zakonnice do haremow, a reszta w jasyr. No co nie bedzie swietnie? Tylko skakac z radosci. Jak to Pan Jezus mowil do sw. Faustyny: "upominam a jak nie chce posluchac to spelniam wszystkie zyczenia" (jakos tak brzmialo). Chrzescijanstwo a zwlaszcza katolicyzm jest "be" to nie ma to tamto: Islam lekiem na cale zlo.

 
Jacy ludzie - takie czasy.

Portret użytkownika Daro

No tak, Lolo z ironią

No tak, Lolo z ironią napisał, sorki wiec za pesolnalne zwrócenie sie do Ciebie ale jest teraz u nas tak powszchną walka z katolicyzmem, jakvby ludzie zapomnieli, ze to część naszej kultury, tez tradycji, że w nia obrosly nasze korzenie.... a tu teraz w modzie "owczy ped" w szykanowaniu naszej wiary, kultury, tradycji... taka tolerancja, az sie sami przenicujemy naród bez kręgosłupa w imię źle rozumianych wolnosci róznych...
No sorki raz jeszcze Lolo.

Portret użytkownika Daro

Islam lekiem? Chyba na

Islam lekiem? Chyba na chorobę zwaną życiem! Gdy pozwoli im sie tu przybyc do nas, to i Ciebie Lolo wyrżną na wszelki wypadek... ale najpierw Cię okłamia (wpisane w ich zasady postępowania), ze nic Ci sie nie stanie o ile ich wpuścisz, a potem nożem po gardle... A jeśli jestes kobieta, to owiną Cie w czarna szmate, uczynią z Ciebie zwierzę rozpłodowe, a jak biciem z Ciebei nie wytrzebią arogancji, to CIe podeśla kolegom, byś jako zgwałcona została uznana za rozwiązłą.... długo by wyliczać to, co tam sie dzieje uwłaczajacego życiu jako wartości i, godności człowieka! Człowieku, oni tam się wzajemnie wyrzynają! Przeciez islamiści wyrzynają innych muzułmanów tam! A sztandarowym przykładem ich humanitaryzmu jest zdarzenie sprzed kilku lat, gdy we francji główny przedstawiciel fundacji na rzecz ocieplenia wizerunku islamu w europie (że islam nie taki krwawy jak go malują) uciął głowe swej żonie, bo chciała rozwodu....
A katolicyzm... ma swe czarne karty w historii niestety. Ale pomijając antychrystów i ludzi zepsutych to katolicyzm jest religia miłosci! Nie ma w naszej religii ani słowa o czynieniu przemocy! Ba, nawet sa słowa oddaj Bogu co boskie (duchowość), a Cezarowi, co cezara(materializm). A że ktos cos wypaczy kiedys tam, że źle sasiadowu życzy... no bywa, to natura ludzka, a nie katolicka go do tego pcha.
Pedofilia? Ano poszukajcie, jak to u rabinów jest przykaz, by z tym nie wychodzić poza gminę zydowska, gdy rabin skrzywdzi dziecko... to zaczyna wychodzić teraz, gdy od czasu do czasu jakaś osoba sie wyłamie, albo uzyska wiek, ze może to ogłosić.... bo znów u muzułmańców, to przeciez pedofilia nie jest problemem, bo to powszechne zjawisko... wystarczy na jedną noc zrobić sie mężem dziecka a rano odprawić. W islamie tak wiele rzeczy szokuje swoim zwyrodnieniem, że nikt już nei roztrzasa tak powszechnych zjawisk.
I tak o ile w innych religiach takie skrzywienia sa odstępstwami jednostek zepsutych, to tam powszechne zjawiska panie islamohomie.
Holocaust... chesz powiedziec, ze Hitler i Niemcy na wojnie to byli zagorzali katolicy odprawiący msze przed zapełnieniem komór gazowych, czy głodowych, w których powszechnie mordowano tez duchowieństwo? Tak, katolicy tez przy słowie holokaust, bo nie ma, ze tylko zydzi byli mordowani! Przestańcie ludzie zapominać, że mordowano masowo wszystkie inne nacje!
Islam to chora kultura i wypaczajaca człowieczeństwo jak żadna inna religia! Ewentualnie idzie tu w zawody z judaizmem.... Hmm może to dlatego, ze to religie powiązane ze światem arabskim?

Portret użytkownika Fila

Nie przenoś swoich prywatnych

Nie przenoś swoich prywatnych poglądów pełnych nienawiści do katolików i chrześcijan na innych. Powszechnie wiadomo, że są tacy ludzie jak ty ale nie sa to poglady powszechnie przyjete. Masz do tego prawo ele uszanuj poglady innych, zwłaszcza jesli sa w większości.

Portret użytkownika WJD

Pan nie zrozumiał ironii. Co

Pan nie zrozumiał ironii. Co prawda, aby ją łąpać w lot, trzeba posiadać minimum inteligencji.
Zatem powiadam: w tym krytykowanym przez Szanownego Pana wpisie nie ma nawet cienia nienawiści do kogokolwiek, a już szczególnie do katolików.
 
PS Albo inaczej: proszę sobie czytać ów wpis kilkaset razy dziennie. Po jakichś kilku tygodniach być może zapali się gdzieś w tyle głowy malutkie światełko w tuneliku.
Gdy się ta lapmka zapali, to będzie bardzo wypadało by wrócić tutaj i przeprosić forumowicza za niesprawiedliwe pomówienia i ogromnie krzywdzące obelgi...

Portret użytkownika Ender

O, jakie to przykre że nikt

O, jakie to przykre że nikt Cię nie rozumie. Może dlatego że żaden ze śmiertelników nie może się nawet zbliżyc inteligencją do twojego nieprzeciętnego umysłu. 
PS To jak kolega będzie czytał ów wpis kilkaset razy dziennnie to co się stanie? Dostanie jakiegoś oświecenia czy też część Twojej niepojętej inteligencji na niego spłynie? 
I kolega nie bierze tego textu do siebie bo to ironia taka była. Wink

Portret użytkownika Fila

Przeczytaj sobie jeszcze raz

Przeczytaj sobie jeszcze raz a może zobaczysz ile tam zaciekłej nienawiści. Nawet jeśli to tylko ironia to słowo wypowiedziane ma moc. Trzeba zdawać sobie sprawę co się mówi i pisze bo " Życie i śmierć są w mocy języka, jak kto go lubi uzywać taki spożyje zeń owoc." (Prz 18,21). Nawet wypowiedziane tak sobie "a niech cię trafi szlak" juz ma znaczenie w sferze duchowej i może zaszkodzić adresatowi tych słów.

Strony

Skomentuj