Europę mogą ogarnąć antyislamskie demonstracje

Kategorie: 

Źródło: Twitter
W Niemczech protesty przeciwko islamizacji kraju oraz Europy, podobnie jak i kontrdemonstracje, zaczynają przybierać na sile, zwłaszcza po ostatnich wydarzeniach jakie miały miejsce we Francji. Wiele wskazuje na to, że podobne marsze odbędą się również w Norwegii i Szwajcarii.

 

We wczorajszych protestach w niemieckim Dreźnie wzięło udział aż 25 tysięcy osób a liczba ta stale rośnie. Coraz więcej ludzi bierze również udział w marszu na rzecz poparcia dla muzułmanów i imigrantów a ruch PEGIDA, który organizuje antyislamistyczne protesty, oskarżany jest o szerzenie nienawiści.

 

Sytuacja w Europie nie wygląda za dobrze - we Francji doszło do zamachów terrorystycznych a politycy wyrażają poparcie dla umiarkowanych muzułmanów, którzy nie mają nic wspólnego z zamachowcami; w Niemczech odbywają się masowe protesty przeciwko islamizacji naszego kontynentu a podobne demonstracje odbędą się również w kolejnych państwach.

 

Grupa PEGIDA znajduje się również w Norwegii i nawoływała niedawno do marszów w ramach walki z islamizacją. Podobnie jest w Szwajcarii - demonstracje mają odbyć się w przyszłym miesiącu. Jeśli sytuacja się nie uspokoi, z czasem może dojść do starć między ruchami antyislamistycznymi a ruchami, które wspierają muzułmanów i popierają politykę imigracyjną.

 

 

Na podstawie: http://edition.cnn.com/2015/01/12/europe/germany-anti-islam-marches/

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika swiadomywiadek

uwazam, ze paryskie zamachy

  • uwazam, ze paryskie zamachy to ruch izraela/usa wykonany przez mosad/cia i ich najemnicze oddzialy z arabii saudyjskiej czy lewantowskiego iraku. buszowie zadbali o to by terroryzm byl w pelni profesjonalnym narzedziem na lata. jest cos na rzeczy juz od paru miesiecy miedzy USraelem a europa jako sojusznikami w walce z rosja/chinami/brics. natanjahu oskarzyl europe o antysemityzm po zamachu i zasugerowal powrot wszystkim zydom do izraela wzamian za rzadowe wsparcie. zaraz potym pojawila sie informacja, ze sluzby usa wykryly, ze w planach sa kolejne zamachy w europie (grozba) noi samobojstwo policjanta ktory prowadzil sprawe i jako pierwszy zetknal sie ze wszystkimi dowodami w paryzu. rowniez bardzo wymowne. osobiscie uwazam, ze byla to grozba dla niemiec i rotszyldow, ktorzy byc moze jak zwykle probuja grac we wszystkich druzynach naraz.

 
to pokazuje jak skuteczna to bron (sterowanie religiami, manipulowanie najwyzszymi wartosciami)
niemcy zadrzaly ale angelina wydaje sie skupiac wszystkich pod pacha i pokazywac klanom USraelskim, ze Ojropa to kolonia germanska i nie zamierza tolerowac dojnego jankesa rokefelsa.nastroje antymuzulmanskie w niemczech to katastrofa. blisko wojny domowej. nie jest tajemnica jakiej narodowosci mzulmanie zamieszkuja panstwo niemieckie i nie jest tajemnica tez, ze kraj ten (turcja) to mocarz porownywalny do szfabi.
o to chodzilo. jak sie wzielo i sie nie dotrzymalo to sie ma islam i terroryzm. oczywiscie nie ma to nic wspolnego z prawdeziwym wyznaniem wiary, w wiekszosci to najemnicze organizacje z iraku i arabii saudyjskiej hodowanych od lat od czasow pierwszego busza i bin ladena - produktu terrorystycznego.
karuzela sie rozkreca a przecietny kowalski, ktory cale zycie byl oszukiwany powinien niezdrowo nachelpic sie tym i przyszlym widokiem bo ci, ktorzy bestialsko nieraz nad nim krecili bata upadac beda jak chwasty pod gradem i ciąc sie z innymi chwastami az do poczatku lat 20 albo wielkiej wojny ktora moze sie rozpoczac nieoczekiwanie, w kazdej chwil
jedno syjonskim padalcom trzeba oddac. doskonale znaja prawo karmy i nie zal im tych, ktorymi wyslugiwali sie jako narzedziami za swoje pieniadze, kazac im swiadomie krzywdzic cale ludzkie masy.
karma bezlitosnie spada dzis na tych, ktorzy pomagali tworzyc nowy porzadek ale nie beda juz w nim potrzebni.

ten kto wymyslil strach panicznie bal sie zyc
wiec otworzyl pierwszy bank, apteke i tv.
 

Portret użytkownika patriota

Rozpoczeły się igrzyska

Rozpoczeły się igrzyska iluminatów. którzy zza kurtyny oglądają swoje dzieło podrzegania,zakłamania,prowokowania ludzi i narodów świata dzieło niszczenia niewygodnych ugrupowań społeczno-politycznych.A zwycięzcy igrzysk zostaną osądzeni już wg NWO.A sędziami będą ludzie z cienia finansjery i cichych decydentów.Ale wiemy że nie musi tak być.Jak na razie to wszędzie jest siana dezinformacja i ogłupianie zwykłego pragnącego żyć w gronie rodzinnym człowieka.Potrzebna jest większa świadomość społeczeństwa,aby później móc spojrzeć w oczy własnym dzieciom.A czasu jest coraz mniej.

Portret użytkownika Kazek12

Przweczytałem i zrozumiałem,

Przweczytałem i zrozumiałem, że z pasożytami należy walczyć ich bronią . '
Nie mozna poddawac sie pasożytom, bo wszystko co się dzieje zmierza w kierunku wiekszego pasożytnictwa i w końcu do pełnego niewolnictwa, do czego nie mozna dopuścić, a ta grupa ludzi do tego własnie dąży.

Portret użytkownika Kazek12

Wczesniejsze protesty w

Wczesniejsze protesty w spramie islamistów w Niemczech , to była tylko mała przygrywka, do tej we fFrancji, dla prób wywołania wojny religijnej.
Ludzie nie dajciue sie nabrać na te działania , skoordynowane na arenie międznarodowej, bo to wywołuja ludzie, którzy chcą doprowadzic do wojny religii, o czym głosnio na forach internetowych.

Strony

Skomentuj