Władze Danii dały przyzwolenie na demonstrację zwolenników Państwa Islamskiego

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com
W sieci pojawiło się nagranie przedstawiające marsz zwolenników radykalnej organizacji terrorystycznej o nazwie Państwo Islamskie. Demonstracja nie miała miejsca gdzieś na Bliskim Wschodzie czy w Afryce, a w Danii, gdzie do władzy doszła prawica.

 

Z jednej strony nowy rząd zapewnił, że rozpocznie walkę z postępującą islamizacją kraju. W pierwszej kolejności odmówiono przyjęcia imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu a ostatnio mówi się o ograniczeniu świadczeń socjalnych nawet o 45% i rozpoczęciu specjalnej kampanii informacyjnej, która ma zniechęcać migrantów do przyjazdu do tego kraju.

 

Jednak w tym samym czasie, władze pozwoliły zwolennikom tzw. Państwa Islamskiego na demonstrację, która była zresztą pod ochroną policji. Podczas gdy uczestnicy marszu głośno wyrażali między innymi poparcie dla terrorystów, przechodnie raczej ignorowali całe wydarzenie. Należy się zastanowić dlaczego władze zgodziły się na tak prowokacyjny marsz - być może nie chciały drażnić osób wśród których mogą być potencjalni terroryści? 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika charis

gdy ludzie odrzucają standard

gdy ludzie odrzucają standard dobra i zła ukazany przez Zbawiciela Jezusa Chrystusa to błądzą i pogrążają się w coraz większe zło i ich przyzwolenie dla zła nie ma granic - ale jest tak dla związków homoseksualnych, i jeśli będzie trzeba to będzie tak dla pedofili, zoofilii i innych złych poczynań. Większość gardzi Chrystusem, depcze po Jego nauce i słowach więc nie dziwie się że będzie coraz gorzej w kwestiach grzechu, zła na swiecie ........ ,,w ostatecznych dniach nastaną trudne czasy.2 Ludzie bowiem będą samolubni, chciwi, chełpliwi, pyszni, bluźniący, nieposłuszni rodzicom, niewdzięczni, bezbożni;,3 Bez naturalnej miłości, niedotrzymujący słowa, oszczercy, niepowściągliwi, okrutni, niemiłujący dobrych;,4 Zdrajcy, porywczy, nadęci, miłujący bardziej rozkosze niż Boga;,5 Przybierający pozór pobożności, ale wyrzekający się jej mocy. Takich ludzi unikaj." - 2 list apostoła Pawła do Tymoteusza 3:1-5 - Uwspółcześniona Biblia Gdańska

Portret użytkownika darq

Jeden katolik w tlumie

Jeden katolik w tlumie wyposazony w uzbrojony szybkowar z okrzykiem Alle-luja by zalatwil sprawe!
 
A tak na serio, to  wladze powinni bardzo dobrze nagrac wystepujacych w pochodzi i na podstawei tasm tlumu zaczac ich i cale ich srodowiska przeswietlac, namierzac. A pozniej deportowac.
 

Portret użytkownika SurvivorMan

Te... "INTELIGENT"... Gdzie

Te... "INTELIGENT"... Gdzie to jest powiedziane że na ZNZ artykuły mają dotyczyć wydarzeń z ostatniej chwili??? Gdzieś jest zabronione pisanie artykułów dotyczących wydarzeń sprzed kilku miesięcy??? Przecież twórca artykułu nie napisał nigdzie że to było wczoraj, czy tydzień temu!
 

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Strony

Skomentuj