Na skutek działań Angeli Merkel Niemcy znajdują się na skraju wojny domowej

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Niemcy zaczynają coraz częściej dostrzegać sytuację w jakiej znaleźli się na skutek pro imigracyjnej polityki obecnej Kanclerz Angeli Merkel. najlepszym dowodem na to jest wciąż rosnąca liczba zgłoszeń do prokuratury zarzucającej jej zdradę stanu. Nachalne promowanie islamskiej inwazji w społeczeństwie spotyka się też z odpowiedzią środowisk radykalnych. W Niemczech zaczynają płonąć ośrodki dla uchodźców.

 

W mediach panuje ścisła cenzura informacji na temat coraz liczniejszych aktów agresji. Podobno w ciągu ostatnich 3 tygodni było aż 600 podpaleń w ośrodkach dla uchodźców podczas gdy w poprzednich miesiącach 2015 roku było ich w sumie 400. Znowu pojawiają się też wielkie manifestacje, które odbywają się przeważnie w pamiętających jeszcze totalitaryzm NRD, wschodnich landach. Ludziom tym nie podoba się, że RFN zaczyna się upodabniać do komunistycznego pierwowzoru narzucając decyzje ludziom, zupełnie się z nimi nie licząc.

 

Wśród najbardziej buntujących się landów w Niemczech jest Bawaria. Land ten szczególnie odczuwa problem z uchodźcami, ponieważ graniczy z Austrią. Stały napływ młodych islamistów powoduje tam wiele problemów. Usiłuje się umieszczać na siłę uchodźców w bawarskich miastach, ale prowadzi to do tego, że bardzo szybko przyrasta tam procent populacji muzułmańskiej, co prowadzi nieuchronnie do konieczności dostosowania się do nich Niemcom, a to wielu się nie podoba.

Można powiedzieć, że Niemcy ześlizgują się powoli w anarchię. Po ulicach miasteczek przechadzają się grupki agresywnych młodych mężczyzn, którzy poszukują rozrywki, w tym seksualnej. Władze udają, że problem nie występuje i kłamią o 800 tysiącach nielegalnych imigrantów, podczas gdy z wszelkich rachunków wynika, że do Niemiec przyjedzie w tym roku przynajmniej 1,5 mln islamistów. Kolejni są w drodze, tak, że do 2020 roku w Niemczech będzie 20 mln muzułmanów.

 

Niemcy mają teraz tylko dwie opcje. Albo dadzą się zarżnąć i na tej drodze znajdują się obecnie wraz z innymi europejskimi narodami, albo zaczną walczyć z najeźdźcami, o których nie wolno pisać źle, a zwalcza się postawy prowadzące do przetrwania narodu. Konsekwencją obecnego bałaganu z wywołaną celowo migracją ludności muzułmańskiej do Europy może być nie tylko upadek Unii Europejskiej, ale też rozpad Niemiec. Obecnie nie brzmi to już tak nieprawdopodobnie jak kiedyś.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Mr.Lunatic

Od co najmniej stu

Od co najmniej stu kilkudziesięciu lat Niemcy miotają się między różnymi skrajnościami. Kiedyś był Kulturkampf.
Po upadku Cesarstwa Niemcy pokochali narodowy socjalizm i zgotowali Europie piekło. Następnie po II Wojnie Światowej obywatele RFN starali się udowonić całemu światu i sobie że wcale nie są nietorelancyjnym, szowinistycznym i rasistowskim narodem. Że nazim wraz z jego fanatycznymi wyznawcami był tylko wstydliwym, ale krótkim epizodem.
Zupełnie chyba nie zauważyli tego, że w tym zapalczywym udowadnianiu wszystkim naokoło swojej tolerancji i akceptacji dla wszelkiej odmienności znów popadli w bardzo niebezpieczną skrajność. Tym razem jest to fanatyczna wręcz forma poprawości politycznej, która  - zaryzykuję to stwierdzenie - stanowi jakby przeciwny biegun dla nazizmu. Ale skutek tej poprawności politycznej będzie miał prawdopodobnie również katastrofalne konsekwencje, jak to było w przypadku nazizmu: podobny owczy pęd narodu ślepego na wszelkie uwagi osób które nie straciły jeszcze zdrowego rozsądku. A na koniec: katastrofa.

Portret użytkownika H.R.

Jesteś w grubym błędzie. Nie

Jesteś w grubym błędzie. Nie przypisuj obecnej sytuacji Niemcom. Niemcy to protestują na ulicach i podejmują działania w celu zahamowania tego bezprawia. Ta sytuacja to zasługa wyłącznie żydostwa, któe opanowało najwyższe władze Unii, jej parlament i władze federalne Republiki Niemiec. To są prawdziwi sprawcy zorganizowania inwazji swoich semickich ziomków na Europę. Popatrz lepiej na siebie i na Polaków, którzy nie mają jaj i nawet nie próbują przeciwstawić się fali tej semickiej agresji, za to potrafią jedynie pyszczyć na innych i obrażać ich. Jak na razie Polska jest postrzegana jako sługus i dupoliz tej semickiej chołoty panującej we władzach Unii.

Portret użytkownika arni

Jesli znałbyś choć troche

Jesli znałbyś choć troche historie to wiedziałbys np.  że Hitler też nie miał poparcia wśród wiekszości Niemców. Popierało go około 35% .I co z tego? Jakie były skutki wszyscy wiemy. A co do Polaków to skorzystaliśmy  z demokracji i odsunelismy sługusów Merkel od władzy. Nowy patriotyczny i polski rząd będzie niewątpliwie inny od rządów PO. W Polsce było dużo marszów sprzeciwających sie imigrantom ,łącznie  z Marszem Niepodległości ,który odbędzie sie pod hasłami antyimigranckimi. Twoje "argumenty" zatem mozna o kant dupy potłuc.
 A tak na marginesie to piszesz kolego jak rusek nienawidzący Polaków ,który nie wie co sie dzieje  w Polsce ale za to grzecznie słucha jedynego -"prawdziwego" medium  tj. rosyjskiej TV .
 

Portret użytkownika Alien1974

Hello Everyone. Patrz! – ha!

Hello Everyone.
Patrz! – ha! – to dziecię uszło – rośnie – to obrońca!
Wskrzesiciel narodu,
Z matki obcej; krew jego dawne bohatery,
A imię jego będzie czterdzieści i cztery.
F
Nad ludy i nad króle podniesiony;
Na trzech stoi koronach, a sam bez korony;
A życie jego – trud trudów,
A tytuł jego – lud ludów;
Z matki obcej, krew jego dawne bohatery,
A imię jego czterdzieści i cztery. To chyba Wasz Jezus powiedział: "szukajcie Prawdy a Prawda Was wyzwoli". No i jest juz Prawda, jest juz od dawna, bo od roku 1976, ale Polacy woleli uwierzyć kłamcy co samemu PANU BOGU rozkazuje - "NIECH stąpi Duch Twój i odnowi oblicze Ziemi, tej Ziemi". I macie teraz kraj w ktorym jest tak pieknie i jednoczesnie POTWORNIE, gdzie przez 20 lat gwałci się dzieci u nieswietych siostrzyczek Boromeuszek, a policja nic z tym nie robi. W Apokalipsie Jana Kościół Kato...licki nazywany jest NIERZĄDNICĄ? Dlaczego? Bo Kościół uprawia nierząd a wy Katolicy im jeszcze za to płacicie. Spyta ktoś: jak to Kościół nie moze być nierządnicą, Jan miał na myśli Antychrysta, który zasiądzie na tronie w świątyni Boga, a nie nieświety Kościółek? Jan mając wizje od Pana Boga musiał napisać tak Apokalipsę, by tzw. Słudzy Pana, Kler nie spostrzegł, ze Jan pisze o nich, a nie o Antychryście, bo to Kler jest Antychrystem, który z naukami Jezusa nie ma nic wspólnego, a na jego tronie zasiada fałszywy prorok - Papiez. Poza tym słowo ANTYCHRYST ma podwojne znaczenie, bo ANTY oznacza ktoś ZAMIAST. W tym przypadku zamiast Jezusa przybedzie, on juz jest Antychryst (zamiast) - Mesjasz. A Mesjaszem jest skromny czlowiek jest z zawodu ślusarzem, który mieszka w Polsce. Bo Mesjasz to wybraniec spośród ludzi, tak jak był nim Jezus tez człowiek. Wystarczy na drodze analogii to sobie uzmysłowić. Skoro Szatan wstępuje w człowieka to Bóg moze to uczynić. I tak to było w przypadku Jezusa, w któtego wstąpił Syn Boga Chrystus w czasie chrztu w rzece Jordan. Mnie mozecie traktować jako GŁUPKA ale wejdzcie na Blog Piotra Pocieszyciela na Onet.pl zróbcie to dla swoich dzieci, nie bądźcie ogłupieni - a mądrzy. Do następnego razu.

Portret użytkownika Mojeimię44

A no pewnie że jest i jest z

A no pewnie że jest i jest z Polski. Cały czas o tym mówie. Jest tylko jeden problem że ludzie to sobie wyobrażają że on na chmurach z aniołam zejdzie na ziemię. A to tak nie działa. To wszystko będzie o wiele normalniejsze, Dlatego ja nie mówie na niego mesjasz a syn człowieczy. Dlatego, że jest on tak jakby namaszczony przez Boga i wszystko co zrobi dla naszego kraju będzie dobre. Jednak to jeszcze o zgrozo 20 lat. A najpierw wojna,

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Strony

Skomentuj