Kolejne masowe protesty przeciwko islamizacji Niemiec

Kategorie: 

Źródło: twitter

Od października bieżącego roku w Niemczech rozpoczęły się protesty przeciwko islamizacji tego kraju. Największy z nich miał miejsce wczoraj w Dreźnie. Zebrało się tam aż 17 tysięcy mieszkańców niezadowolonych z kierunku, w jakim zmierzają Niemcy.

 

Grupa, która zorganizowała wczorajsze protesty nosi nazwę Patriotyczni Europejczycy Przeciwko Islamizacji Zachodu. Organizacja ta cały czas zyskuje kolejnych sympatyków. Nie jest to wielkim osiągnięciem, ponieważ ludzie widzą już, że Europa Zachodnia jest w trakcie muzułmańskiej inwazji, ale cenzura zwana eufemistycznie poprawnością polityczną powoduje, że ludzie boją się nawet o tym mówić.

 

Co więcej ugodowe wypowiedzi na temat islamu wygłaszane przez europejskich polityków mogą skłaniać do podejrzeń, że inwazja Islamistów na Europę to coś, co martwi ich mniej niż buntujący się przeciwko temu potomkowie mieszkańców Starego Kontynentu.

 

Brytyjski premier David Cameron problemy emigracji utożsamia z Polakami jednocześnie twierdząc, że Islam jest częścią tożsamości Wielkiej Brytanii. Antyislamskich protestów na zachodzie po prostu dotychczas nie było,  ale dochodziło już do poważnych zamieszek inspirowanych przez środowiska powiązane z Islamistami.

 

Płonęły przecież dziesiątki tysięcy samochodów w Paryżu, na którego ulicach dochodziło do starć jak ze Strefy Gazy. To samo miało przecież też miejsce w Londynie. W każdym bogatym kraju europejskim inwazja Islamu odbywa się według podobnego scenariusza. Cały czas trwa napływ Islamistów. Francja i Wielka Brytania przyjmują ich argumentując to kolonialnymi resentymentami. Niekiedy nazywają Islamistów "swoimi obywatelami" poza granicami kraju. Przynajmniej taka narracja jest wdrukowywana w zachodnich "lemingów".

Nieco inaczej wygląda islamizacja Niemiec. Do tego kraju nie przyjeżdżają dawni mieszkańcy kolonii, ale głównie Turcy. Potem jest już tak jak wszędzie, czyli poprzedni mieszkańcy danego kraju płacą podatki, z których opłaca się zasiłkami wielodzietne muzułmańskie rodziny. Mieszkańcy tych państw sami zatem fundują swoją zgubę przez uwielbienie dla socjalizmu.

 

Wczorajszy marsz z Drezna może być jakimś światełkiem w tunelu. Politycy muszą się tego obawiać, ponieważ jak na komendę zaczęli wyrażać zaniepokojenie wzrostem popularności idei nacjonalistycznych. Protestujący twierdzą, że chcą ratować tożsamość swojego kraju. Tydzień wcześniej ulicami Drezna przeszło 15 tysięcy osób. Ruch społecznego sprzeciwu rośnie zatem z tygodnia na tydzień.

 

Przez Drezno przeszła też licząca 4000 osób kontrmanifestacja, której główny slogan brzmiał "Drezno wolne od nazistów". Inicjatywa ta została zorganizowana przez środowiska lewicowe i miała zasugerować, że protestujący przeciwko islamizacji Niemiec to zwolennicy ideologii faszystowskiej, ponieważ skoro nie podoba im się ekspansja Islamu to oznacza, że są rasistami.

 

Trudno powiedzieć czy ludzie ci rzeczywiście tak myślą. Niewątpliwie daje to pretekst mediom do epatowania porównaniami do faszystów. Protesty z Drezna odbyły się bez poważnych incydentów, a ich uczestnicy śpiewali kolędy. Jeśli klasa polityczna będzie próbowała walczyć z tym ruchem jedynie inwektywami i zohydzaniem jego założeń w mediach, to można się spodziewać jego rosnącej popularności na skutek budzącego się powli społecznego sprzeciwu.

 


 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Karen

To wszystko było powiedziane

To wszystko było powiedziane przez Jmmanuela zwanego Jezusem w jego Talmud Jmmanuela napisanego przez Judasza jego ucznia, który nie był zdrajcą!!! Zdrajcą był Juda Ihariot. Sprytne nie? Już wtedy manipulowali ludzkością syjonistyczne kanalie... Wszyscy tzw polityce ze świecznika są maronetkami Rotschidów, to oni tym wszystkim streują za pomocą grupy bilderberg....

Portret użytkownika Judasz Iskariota

Morda w kubeł karen, nic

Morda w kubeł karen, nic takiego nie napisałem..... Język i takie kanalie jak Ty powinny się ujawniać publicznie, ale zdaje się że masz coś do ukrycia bo nie masz przypisanego pseudonimu, ja też nie zapisałem się pod moim pseudonimem bo nie pozwolę pluć sobie w kaszę jakiemuś obszczymurkowi..., masz rację tylko w tym "Już wtedy manipulowali ludzkością syjonistyczne kanalie... Wszyscy tzw polityce ze świecznika są maronetkami Rotschidów, to oni tym wszystkim streują za pomocą grupy Bilderberg..." Judasz Iskariota był w porządku, Piłat nie pozwolił mu popełnić samobójstwa, spędził swoje życie w Rzymie skąd powrócił u schyłku jego życia do Judei gdzie nauczał do końca swoich dni o dobroci Mesjasza i nie pierdol bo goowno wiesz, mam dosyć takich piórkowańców którzy opluwają i nic nie wiedzą, albo gorzej wiedzą, ale dezinformują.  Jezus z Nazaretu, Król Żydowski był Mesjaszem, na którego czekali Żydzi, którzy wydali go katom rzymskim, Piłat nie miał nic do Jezusa i nie widział w nim winy, chciał go wypuścić, ale woleli Barabasza...

Portret użytkownika katastrofa

Tak ! Ale kiedy Wam ktos taki

Tak ! Ale kiedy Wam ktos taki jak ja, powie co jest na rzeczy, to bywa wysmiany i opieprzony i zmuszony do ucisznia sie. Mieszkam w duzym miescie niemieckim. Pisalem o tych protestach.... lecz.... beee
 
Wesolych Swiat.

Portret użytkownika charis

1 etap planu to :

1 etap planu to : sprowadzenie imigrantów w tym muzułmanów
 
2 etap to : wszczynanie wzajemnej wrogoście między rodzimymi mieszkańcami a imigrantami w tym muzułmanami
 
, aby nie dać się wciągnąć w tą celowo nakręcaną machinę wzajemnej wrogości, nienawiści, należy zło dobrem zwyciężać, nienawiść miłością, wrogość pokojowym usposobienie. Każdy inne rozwiązania jak zwalczanie zła złe, odpowiadaniem nienawiścią na nienawiść, agresją na agresję sprawia, że człowiek staje się częścią tego złego systemu, staje po stronie zła i zostaje przesiąknięty złem - http://mieczducha888.blogspot.com/2014/09/domownicy-posrod-wilkow.html
 
,

Portret użytkownika qismo

Ja też jestem za pokojowym

Ja też jestem za pokojowym rozwiązaniem sprawy. Ale postawmy sprawę jasno. Gdyby do twojego domu przyszli ci pedofile z maczetami to co być zrobił?  Otworzy drzwi i mówił: "Moi bracia nie ważne jest nasze czy wasze wyznanie, ja was szanuję to i wy szanujcie mnie"
I wiesz co oni by wtedy zrobili? Obcięli by Ci głowę bo jesteś niewierny. A każdy niewierny chodzący po tej ziemi ma zostać zgładzony. Wiesz co to pokój w islamie? To wyrżnięcie(dosłowne) wszystkich przeciwników islamu. Wtedy nastanie pokój bo nie będzie kogo zabijać.
 
A jeśli chodzi o nazywanie tych protestujących faszystami to obelga.
Jeśli kogoś nazywać faszystami to islamistów. Bo oni twierdzą, że tylko naród islamu jest godzien żyć na tej ziemi. Takiego samego zajoba miał Hitler z swoimi Aryjczykami.
Tak więc nie łudź się, że problem islamu gdy ten zawita na dobre będzie się dało rozwiązać po dobroci. To jest całkowicie inne myślenie niż u nas. Gdyby nie to, że na terenach na których dominuje islam są największe odkryte do tej pory złoża ropy naftowej to oni byli by dalej w czarnej dupie.

" Znam twój ucisk i ubóstwo - ale ty jesteś bogaty -
i [znam] obelgę wyrządzoną przez tych, co samych siebie zowią Żydami,
a nie są nimi, lecz synagogą szatana. "
Ap 2:9
 

Portret użytkownika charis

nie mówił bym bracia, bo

nie mówił bym bracia, bo tylko narodzeni na nowo chrześcijanie są dziećmi Bożymi - pozostali ludzie są Bożymi stworzeniami i wszyscy wywodzimy się od Adama i Ewy ale dzieckiem Bożym staje się przez nowe narodziny m.in mówa o tym w Ewangelii Jana, w listach apostołów : Pawła, Piotra czy Jana.
 
Na pewno nie walczyłbym z nimi, ale zrobiłbym to co należy - zachował bym wierność mojemu Panu i Zbawicielowi a do wrogich mi osób podszedł bym tak jak nakazał Pan - Ewangelia Mateusza 5:44-48 : "A Ja wam powiadam: Miłujcie nieprzyjaciół waszych i módlcie się za tych, którzy was prześladują, (45) abyście byli synami Ojca waszego, który jest w niebie, bo słońce jego wschodzi nad złymi i dobrymi i deszcz pada na sprawiedliwych i niesprawiedliwych. (46) Bo jeślibyście miłowali tylko tych, którzy was miłują, jakąż macie zapłatę? Czyż i celnicy tego nie czynią? (47) A jeślibyście pozdrawiali tylko braci waszych, cóż osobliwego czynicie? Czyż i poganie tego nie czynią? (48) Bądźcie wy tedy doskonali, jak Ojciec wasz niebieski doskonały jest. "
 
, wiem, że zmartwychwstanie jest mi obiecane jeśli wytrwam wiernie przy Panu i w Jego nauce, więc trzeba być posłusznym nawet w najgorszych okolicznościach i patrzeć na wszystko z perspktywy zmartwychwstania : http://mieczducha888.blogspot.com/2014/09/bycie-uczniem-w-czasie-przesladowania.html
 
,

" Znam twój ucisk i ubóstwo - ale ty jesteś bogaty -
i [znam] obelgę wyrządzoną przez tych, co samych siebie zowią Żydami,
a nie są nimi, lecz synagogą szatana. "
Ap 2:9
 

Skomentuj