Wirus Ebola zaatakował terrorystów Państwa Islamskiego

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Islamskie Państwo może przynieść wirusa Ebola do Wielkiej Brytanii. Wiadomo, że co najmniej dwóch bojowników jest zainfekowanych śmiertelnym wirusem.

 

Uzbrojeni i zamaskowani bojownicy, maszerując, wygrażają Wielkiej Brytanii. Obywatele brytyjscy, walczący po stronie Państwa Islamskiego, mogą chcieć rozprzestrzenić wirusa Ebola w Wielkiej Brytanii.

 

Źródła medyczne w irackim Mosulu potwierdziły, że ostatnio hospitalizowano dwa podejrzane przypadki. Chorymi byli bojownicy, którzy przywlekli chorobę ze swoich afrykańskich ojczyzn.

 

Zdeterminowani i gotowi na wszystko dżihadyści mogą przenieść wirusa do Wielkiej Brytanii. Wywiady państw europejskich ostrzegają, że jest to całkiem realne.

 

W ostatnich dniach Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) próbowała rozeznać sytuację w części Iraku, kontrolowanej przez islamistów. Podejrzewa się, że mogą tam występować nowe ogniska choroby. Na razie nie można tego sprawdzić.

„Brak infrastruktury medycznej, lekarzy i dostawy leków sugeruje, że epidemia dotyka bojowników, ale także mieszkańców Mosulu” – twierdzi Benjamin Decker.

W ostatnich tygodniach terroryści zabili wielu lekarzy, którzy byliby w stanie potwierdzić diagnozę. Zachodni lekarze nie podróżują obecnie na Bliski Wschód, obawiając się porwania lub ścięcia. Iracki rząd nie ma żadnego wpływu na Państwo Islamskie. Grupy terrorystyczne walczą o utworzenie jednolitego państwa islamskiego na całym terytorium Iraku i w sąsiedniej Syrii.

 

Oficjalna iracka gazeta Al – Sabaah, powołując się na źródła medyczne, pisze o dwóch przypadkach wirusa Ebola i 26 AIDS w Mosulu. Panuje przekonanie, że choroby przywlekli terroryści, pochodzący z krajów afrykańskich.

 

Rząd iracki także czyni próby, aby dotrzeć i zbadać podejrzane przypadki na terenach kontrolowanych przez rebeliantów. Objawy Ebola to nudności, wymioty, biegunka, krwawienie i siniaki. Są one jednak również podobne do wielu innych chorób tj. malaria i żółta febra.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Pulsar

@tecza17 Głosować mogą tylko

@tecza17
Głosować mogą tylko zarejestrowani i zalogowani użytkownicy.
To samo się tyczy publikacji komentarzy na stronie.
Osoby zarejestrowane i zalogowane mają bezpośrednio automatycznie publikowane komentarze na stronie, w przeciwieństwie do gości (osób niezarejestrowanych), gdzie komentarze ich przechodzą przez sito moderatorskie, i są zatwierdzane manułalnie (ręcznie).
Zalecam więc się zarejestrować i zalogować.

Portret użytkownika 3plabc

hahaha nie ma to jak

hahaha nie ma to jak fanatycznemu wrogowi gotowemu na śmierć dać do ręki śmiertelnie niebezpieczną broń biologiczną o jeszcze potężniejszym działaniu psychologicznym! Jeśli naprawdę ISIS ma w posiadaniu wirus ebola to Europo szykuj się na epidemie i to taką po której sami ze strachu dacie się zachipować jak psy. Gdyż tu właśnie  o strach chodzi!

Strony