Europosłowie PO poparli przymusowe przyjmowanie setek tysięcy Islamistów przez Polskę

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Jak twierdzi RMF FM, eurodeputowani rządzącej w Polsce partii, Platformy Obywatelskiej, zgodzili się na to, aby podzielić się napływem Islamistów z Afryki. Oznacza to, że będziemy musieli utrzymać hordy emigrantów z naszych podatków. Ludzie ci nie przyjadą przecież do pracy tylko po pieniądze.

 

Wielokrotnie pisaliśmy na tych łamach, że w Europie trwa obecnie wielka wojna cywilizacji. Jedną z jej oblicz jest trwająca nieprzerwanie inwazja na Europę zwana eufemistycznie "problemem z imigrantami". Okazuje się, że przybyszów z Afryki jest zbyt dużo. Mówi się nawet o dwóch milionach uchodźców.

 

Oznacza to, że Polska ze względu na swoją wielkość i populację, będzie musiała przyjąć setki tysięcy imigrantów, którym trzeba będzie zapewnić dach nad głową i wyżywienie. Tym samym na naszych oczach realizuje się najczarniejszy scenariusz eksportowania Islamistów do krajów UE dotychczas nie doświadczających tej konkwisty. Bardzo ostro na temat tego pomysłu wypowiadają się Czesi, ale naród ten szanuje się w przeciwieństwie do Polaków. Nie wiadomo jednak co zdołają dla siebie wynegocjować. Polacy od czasu gdy na unijną synekurę poszedł były premier Tusk, nawet nie negocjują, zgadzając się na wszystko.

Eksport Islamistów do Polski będzie też w dalszej perspektywie czasu eksportem do nas zachodniej wojny religijnej. Wyznawcy Islamu tępią obecnie niemiłosiernie wszystkich Chrześcijan i to w sposób bardzo podobny do tego w jaki byli oni niszczeni na początku istnienia Chrześcijaństwa, czyli w czasach gdy istniał jeszcze Starożytny Rzym.

Jeszcze kilka dni temu przedstawiciele PO zaklinali się, że o żadnych przymusowych eksportowanych imigrantach islamskich z Afryki nie ma mowy, ale okazuje się, że tak zwana mądrość etapu się zmieniła i obecnie ochoczo zgadzamy się przyjąć setki tysięcy Afrykańczyków, których pobyt w naszym kraju będzie finansowaną z naszych podatków konsekwencją rozdzielenia wśród frajerów z nowej UE wygenerowanego na skutek polityki multikulti islamskiego problemu.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Marcin-l23

Stanowcze NIE dla

Stanowcze NIE dla islamistów!! Dlaczego? Zobaczcie co narobili w Wielkiej Brytani, brytyjczycy zaczeli prostestować aby się ich pozbyć (co już jest za późno) bo odbierają im kraj. Nie znacie tych ludzi, nie wieci jacy oni są, ja niestety mam nieprzyjemnosć prcowania z nimi na codzień.
 
https://www.facebook.com/OfficialBritainFirst/?fref=nf - nie dopuście do tego, nie ściągajcie tego do Polski!
 

Portret użytkownika lis

A może każdy każdy z Sejmu i

A może każdy każdy z Sejmu i Senatu weżmie na swoje utrzymanie powiedzmy po pięciu "biednych małych murzynków" i sponsoruje ich ze swojej diety, a nie głosić humanitaryzm za nasze podatników pieniądze. Akto za tym głosował to detal, bo tylko w mediach politycy się kłócą o "mojsze racje" a poza kamerą klepią się po plecach i wspólnie balują - też za nasze pieniądze, i dogadują się co zrobić, żeby nie oderwano ich od wspólnegao, a nie partyjnego "koryta"

Portret użytkownika ze wsi

Z tego co wiem, to mają ich

Z tego co wiem, to mają ich umieszczać w wyremontowanych byłych koszarach Wojska Polskiego. To było od lat planowane dlatego już wcześniej demontowali i likwidowali Polskie Wojsko. Wydaje mi się że wy tu na forum nie macie zupełnie pojęcia o tym że ten "gang" planuje na 10 - 25 lat w przyszłość. To co mamy obecnie, jest tylko rezultatem tego co było wdrażane minimum 10 lat temu. Jeśli chcecie zabawiać się w jasnowidzów to dokładnie czytajcie o tym co oni teraz "prognozują" bo za kilka lat to będzie wasza rzeczywistość. (Przykład 1 z brzegu: Rok 2020 1-2 milionów trupów w samej UE spowoduje odporność na antybiotyki - które obecnie są nadużywane przez lekarzy oraz dodawane do pasz dla hodowlanych ryb kur wieprzów krów itp.) I co ? Wam nie trzeba nierobów z Afryki, bo sami się wcześniej pozabijacie od tego dobrobytu "made in izrahell."

Portret użytkownika Myslacy

Nie mam nic przeciwko

Nie mam nic przeciwko uchodźcom, uważam, że powinniśmy ich przyjąć. Jednak powinniśmy ustalić zasady. A zwłaszcza jedną i zasadniczą. Przybywasz do danego kraju, dostosowujesz się do zasad w nim obowiązujących. Nie mówię tu o zmianie religii, i temu podobne. Jednak trzeba się zabezpieczyć, przed ich domonacją. Aby było jasne. Uważam, że religia jest indywidualną sprawą każdego człowieka, więc uprawiac ją należy z zaciszu domowym. Nie ma religii dobrej, czy też złej, to ludzie są, dobrzy albo źli.... Wiara nie ma tu nic do tego. Pod warunkiem, że wiary, religii nie używa się do celów politycznych, propagandowych. Mówiąc krótko, niech przestrzegają prawa obowiązującego w Polsce. Nie popełniajmy błędów Francji, WB, Niemiec i innych krajów zachodnich. 

Portret użytkownika arralon

Koran jest jeden dla

Koran jest jeden dla wszystkich isramistow. I tak jak we WSZYSTKICH  glownych religiach swiata droga do zbawienia/oswiecenia sprowadza sie do czynienia dobra/rozwoju duchowego tak w ISRAMIE do EKSTERMINACJI wszystkich niewiernych. Nas od dziecka ucza NIE ZABIJAJ a ich ucza  ZABIJAJ( NIEWIERNYCH)- (zapraszam na poznajkoran.pl) I dlatego NIE MA DOBRYCH ISRAMISTOW! To nie sa uchodzcy. TO JEST BRON NWO (bomba z opoznionym zaplonem)  i ich wyrafinowny atak na kraje ktore do tej pory opieraly sie ich inwazji! Nawet isramisci nie chca emigrowac do tak biednych krajow (np. postkomunistycznych) wiec wysylaja ich na sile.  Moim zdaniem sa to celowe dzialania NWO zmiezajace do:                                                a). depopulizacji Afryki w taki sposob, by nie zniszczyc tego dziewiczego kontynentu i jego bogatych zasobow naturalnych (Afryka to skarbonka NWO , gdzie po wszyskim urzadza sobie nowy wspanialy swiat z doskonalymi warunkami klimatycznymi i czarnymi, niewyedukowanymi tak jak biali, niewolnikami ) np. ebola i wszyskie inne zarazy/wirusy (dziwnym trafem pojawiaja sie zawsze tam, a nie np. w Azji), zacheta do emigracji przez wprowadzanie regulacji zmuszajacych kraje UE do przyjmowania emigrantow                                                                                                                              b). stworzenia na swiecie jak najwiecej miejsc zapalnych, w ktorych moze dojsc do wybuchu wojny religijnej na swiatowa skale-czy ktos z was ma lepszy pomysl na pretekst do wywolania wiekszej wojny na swiecie?!  (to NWO stworzylo ISIS-Kalifat poprzez finansowanie opozycji syryjskiej i pozostawienie zasobow oraz nowoczesnych technologi militarnych w Iraku), a celem w tym przypadku celem jest depopulizacja calego swiata i Latwiej kontrolowac np. 500mln ludzi niz 7mld i jednoczesnie  zasobow mineralnych wystarczy na dluzej) no i zawsze beda moli wmawiac swoim potomkom, ze oni sa niewinni i uratowali swiat.                                                                                                                        A wszysko sie zacznie zaraz po tym, jak tylko przejma kontrole nad najwiekszymi obecnie znanymi zasobami ropy na swiecie (ok.25%) jako zabezpieczenie na wypadek gdy okaze sie ze w niezbadanej do konca Afryce nie ma tak duzych pokladow ropy na jakie liczyli, a na niej wlasnie opiera sie na dzien dzisiejszy ponad 90% technologii  lezacymi pod Arabia Saudyjska, ktora juz wciagneli w wojne z kalifatem. Moim zdaniem juz sa gotowi by wprowadzic ten plan w zycie  i chcialbym poznac opinie na ten temat tych z was , ktorzy orientuja sie lepiej w tym temacie (obozy/trumny FEMA,  lotnisko w Denver i jego podziemne polaczenie z wilopoziomowymi schronami, tajemniczy (z dupy) prezydent USA (znajdzcie jego prawdziwe imie i nazwisko nr. ubezpieczenia lub akt urodzenia- good luck!)  itd,itp.  Pozdrawiam i czekam na konstruktywne komentarze...

Portret użytkownika Kermit

Wiesz, co do pochodzenia

Wiesz, co do pochodzenia Obamy rzeczywiście od dawna zgłaszane są wątpliwości. Chodzi o to, czy metryka, dowodząca że urodził się na Hawajach (należących do USA) jest prawdziwa, czy też w rzeczywistości urodził się w Kenii, skąd pochodził jego ojciec.  W takim wypadku nie miałby prawa do objęcia urzędu prezydenta USA, jako nie narodzony na amerykańskiej ziemi. Ale Bogiem a prawdą nie ma to dużego znaczenia, prawda? To tylko nam, pod wrażeniem hollywoodzkich filmów się wydaje, że prezydent USA to najpotężniejszy człowiek na Ziemi. Naprawdę jest to raczej marionetka, ktoś kto dobrze się prezentuje, jest świetnym mówcą, umie zafascynować tłumy, ma zdolności aktorskie - a tak naprawdę władzę sprawuje "deep government", czyli grupa najpotężniejszych szefów wielkich korporacji, miliarderów, najwyższych rangą dowódców wojskowych, szefów służb specjalnych... Dla tej grupy to może i wygodniejsze, gdy prezydent ma jakieś ukryte słabości (jak ta metryka) - bo każdej chwili można go przywołać do porządku, gdyby zaczął podskakiwać i zrobił się zbyt samodzielny. Prawda?

Strony

Skomentuj