Wielka Brytania przyznała, że na terenie państwa operuje przynajmniej 23 tysiące dżihadystów!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Źródła rządowe potwierdziły właśnie w jak wielkim niebezpieczeństwie znajduje się Wielka Brytania. Okazuje się, że na terenie wyspiarskiego państwa funkcjonuje co najmniej 23 tysiące dżihadystów. Liczba ta jest ponad 7 razy większa od poprzednich szacunków.

 

Dotychczas Brytyjczycy mogli żyć w przekonaniu, że ich kraj jest raczej bezpieczny a islamski terroryzm nie jest dla nich tak wielkim zagrożeniem jak mogło się wydawać. Zresztą władze i media wypowiadają się na ten temat w bardzo łagodnym tonie. Dużo mówi się o jedności, solidarności i zapewnianiu bezpieczeństwa mieszkańcom. Niektórzy politycy twierdzą wręcz, że ostatnie zamachy nie mają nic wspólnego z islamem.

 

Dotychczasowe szacunki, mówiące o około 3 tysięcy potencjalnych islamskich terrorystów na terenie Wielkiej Brytanii okazały się bardzo nieprecyzyjne. Rząd powiadomił, że ich liczba jest ponad 7 razy większa - w kraju przebywa przynajmniej 23 tysiące dżihadystów!

 

Pod koniec kwietnia Neil Basu z Narodowego Koordynatora ds. Bezpieczeństwa i Antyterroryzmu powiedział, że od momentu zamachu w Londynie, do którego doszło 22 marca, policja praktycznie każdego dnia zatrzymywała kolejne osoby podejrzane o przygotowania do następnego ataku. Gdyby nie działania służb to każdy islamski atak na niewiernych pociągnąłby za sobą kolejne, co szybko doprowadziłoby do otwartej wojny.

"Liczba 23 tysięcy potencjalnych morderców pośród nas jest przerażająca. Powinniśmy podwoić wielkość MI5, tak jak to zrobiliśmy za czasów Drugiej Wojny Światowej, oraz powiększyć liczbę policji kierowanej przez wywiad o tysiące. Nie możemy żyć dalej tak jakby nic się nie stało" - powiedział Anthony Glees, dyrektor Centrum Studiów nad Bezpieczeństwem i Informacji.

Przyjmowanie szerzy imigrantów z państw muzułmańskich dramatycznie osłabiło bezpieczeństwo Brytyjczyków. Poważnym problemem jest to, że rząd nie podejmuje żadnych zdecydowanych działań i wciąż próbuje chronić islamskich przybyszów przed oskarżeniami, natomiast tamtejsze społeczeństwo nawet nie jest oburzone tym, że władza nie potrafi zadbać o ich bezpieczeństwo i giną kolejni ludzie. Zamiast tego rysuje się kredą po ulicach a ostatnio pojawiła się nowa "moda" na tatuaże. Wielu mieszkańców Manchesteru wytatuowało sobie osę na znak solidarności, pojednania i pamięci o zmarłych w wyniku ostatniego ataku terrorystycznego. Uzbierane przez tatuażystów pieniądze trafiły do rodzin ofiar zamachu.

Akcje tego typu w oczywisty sposób nie pomogą społeczeństwu, które jest zagrożone przez islamski terroryzm. Zresztą zachowanie mieszkańców Wielkiej Brytanii wskazuje, że nie są oni raczej świadomi zagrożenia i powagi sytuacji.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Eva11

no to angole maja powstanie !

no to angole maja powstanie !

z motylkami na rekach wygonia terrorystow ...

co za parodia ?

najpierw ich na zale wpuszczaja do europy ...pozniej mowia,ze zamachowcy sa wsrod nich ...

i teraz postawia zbrojne wojsko ,zachipuja ludzi ....komputery beda osadzac winnych ...

a lunosci ,bedzie na necie sie wymieniac kolorami do motylkow ...

ale walniety swiat !

walka na necie ,tamci motylkami ....a ja literka ch ..!!!! hahhah

zaraz zostane wylaczona !!!!

piiiiiiiiiiiiii

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Portret użytkownika Bart (nowy)

Szczytny cel, piękna osa, a

Szczytny cel, piękna osa, a wychodzi jak zawsze: Nie będziecie się tatuować Kpł 19:28. (...) ani jedna jota, ani jedna kreska nie zmieni się w Prawie, aż się wszystko spełni Ew. Matueusza 5:18.Tyle w temacie.

Portret użytkownika ajwaj

Nie ma co się przejmować

Nie ma co się przejmować angielskimi kretynami. My mamy dużo większy problem i jest nią urzedniczo-lekarsko-korporacyjna mafia. O ile allacha z karabinem albo maczetą łatwo zidentyfikować, można z nim walczyć, to z białą mafią jest dużo gorzej.
Same szczepionki to tylko wierzchołek góry lodowej, gdzie można nawet znaleźć jakieś dane odnośnie składu, można nawet próbować szacować ilość działań niepożądanych ... a co z pozostałymi medycznymi "usługami"?? Co z chemiterapią, gdzie nie ma dostępnych ŻADNYCH informacji? Co z szeregiem mniej lub bardziej inwazyjnych zabiegów których skutki/powikłania bywają gorsze niż te z najgoszych horrorów?
Co się stało ze Zbigniewem Wodeckim? We wszystkich mediach słyszałem wyraźnie, że dostał udaru...ale tak sobie dostał udaru? - za chuja nie uwierzę, że ot tak sobie dostał udaru i już. Udary, paraliże, porażenia, epilepsje, nowotwory... nikt tego nie liczy, nie szacuje, nie obserwuje, nawet nikt nie pozwala tego obserwować, a z tego co widzę to jestem pewien, że jest w tym ewidentna korelacja z wcześniejszymi "zabiegami" "medycznymi".

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

No to sam widzisz, jak

No to sam widzisz, jak propaganda rządzi. Kto ma media, ten ma władzę. To jak tu się przebić? Hmm. Trzeba by choć na godzinkę dorwać się do mediów ogólnokrajowych i rozjaśnić Rodakom w głowach. Jackowski coś pitolił w swoich wizjach, że jacyś ludzie zabarykadują się w jakimś gmachu w Warszawie. To może to?

10542

Portret użytkownika Akamai

Kiedy oni prędzej bluzgi

Kiedy oni prędzej bluzgi puszczą niż taki komentarz,

Komentarze na przyzwoitym poziomie, trafnie obalające tezy zawarte w wypocinach internetowych pismaków, są z reguły usuwane.

Pozwoliłem sobie nie zgodzić się dzisiaj z opinią jaki to jest z Macrona wytrawny polityk i mój komentarz zniknął po kilku sekundach. 

A nie napisałem, że to matkojebca Smile

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika Akamai

Powinniśmy podwoić wielkość

Powinniśmy podwoić wielkość MI5 oraz powiększyć liczbę policji o tysiące.

Jakie to czytelne. Akcja-reakcja-rozwiązanie. Po to są te operacje false-flag.

Jaka ilość wojska, policji i służb jest potrzebna, żeby rządzące „elity” poczuły się bezpieczne ?

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Nie ma takiej ilości, tylko

Nie ma takiej ilości, tylko całkowita śmierć gojów może rozwiązać problem dręczący tych diabłów przebranych za ludzi. Wtedy dopiero wezmą się za wyżynanie samych siebie - wcześniej nie ma szans, bo zawsze się zjednoczą ''przeciw.'' Sorry za pesymizm, ale uważam, że bez wyższej pomocy - ogłupiona i zatruta modyfikowanym jedzeniem ludzkość nie ma z nimi szans.

Portret użytkownika syn

Wczesniej Anglia sie nie

Wczesniej Anglia sie nie spodziewala ze uchodzcy beda sie tak zachowywac..nikt nie bral tego pod uwage..oni knuja..nic nie robia od panstwa dotacje jeszcze na to dpstaja,a my ?,do pracy Polacy.. ktos to musi oplacac

Portret użytkownika Zenek ;)

Dziś jest moda na opluwanie

Dziś jest moda na opluwanie Polaków a już za chwil kilka zacznie się inna moda

moda na padanie przed Polakiem na ryło i skamlenie by uratował skamlące o zmiłowanie i ratunek wyjące z trwogi bydło....

innymi słowy dni kfaczystowskiego reżimu hitlerowsko-banderowskiego dobiegają końca a władzę w Polsce obejmie "zapowiedziany" w przepowiedniach GENERAŁ..... tylko który (czytaj ilu gwiazdkowy no i czy biały czy czerwony :D)

No i czy mu starczy stetryczałych jajec by ocalić "naród"....

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

No to jak będzie to

No to jak będzie to odpowiednio przedstawione w mediach angielskich któregoś razu, i brytole zakumają co się święci, to będzie to pierwsze państwo policyjne w Europie.

9855

Strony

Skomentuj