Kościół w Wielkiej Brytanii usunął wszystkie ławki, aby mogli się w nim modlić wyznawcy Islamu

Kategorie: 

Źródło: Flickr.com/Michal Svec/CC BY-NC 2.0, Pixabay.com

Kościół w Oldham, w Wielkiej Brytanii otrzymał pozwolenie na usunięcie ławek, aby społeczność muzułmańska mogła celebrować w nim swoje święta.

Kościół St Thomas Werneth w Oldham otrzymał zielone światło, aby usunąć ławki z kościoła, dzięki czemu jest w stanie organizować więcej wydarzeń w szerszej społeczności.

 

W komentarzu wydanym w zeszłym miesiącu kontroler jakości Geoffrey Tattersall powiedział, że kościół powinien usunąć ławki, ponieważ miałoby to „duże korzyści publiczne przewyższające wszelkie szkody wynikające z utraty ławek”.

Obszar, na którym znajduje się kościół, posiada społeczność cudzoziemców liczącą aż 88 procent. Strona internetowa Oldham zachęca ludzi wszystkich narodowości do uczestnictwa w mszach.

Komunikat mówi: „Zwykle w niedzielę mamy na mszy co najmniej sześć narodowości. Bez względu na pochodzenie, możesz być pewien, że serdecznie witamy w naszych progach i naszym życiu parafialnym.”

Kanclerz diecezji Manchester powiedział: „Zależy nam na kontakcie między społecznościami muzułmańskimi a chrześcijanami. Celem przeorganizowania kościoła jest otwarcie go dla społeczności muzułmańskiej i umożliwienie szerszej społeczności dzielenia się jej dziedzictwem.”

Cherry Vann, archidiakon z Rochdale, powiedział, że w okolicy trwają znaczące międzywyznaniowe działania, a wśród muzułmańskich liderów istnieje „prawdziwe pragnienie budowania mostów i współpracy z Kościołem.”

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Komentarze

Portret użytkownika JJ

Trzeba być ślepym aby nie

Trzeba być ślepym aby nie zauważyć ze tak naprawę daży się do zmniejszenia liczby ludności. To mieszanie różnych religii w tym wypadku islamu nie jest przypadkowe. Wyniszczyc ludzi ale najpierw religie która ma wielki wpływ na narody. Jeżeli się jej pozbeda to 3/4 wygrali . Nie ma religii, nie ma jednosci  koniec z narodem...............

Portret użytkownika charis

rkumenizm czy to z Rzymem czy

ekumenizm czy to z Rzymem czy z islamem, czy z innymi to zdrada JEZUSA CHRYSTUSA jako jedynej : " DROGI, PRAWDY, ŻYCIA " - Jan 14:6, jedynego imienia=osobie w którym jest zbawienie - Dzieje Apostolskie 4:12. Kto będzie wiernie trwał przy Zmartwychwstałym jako jedynej drodze przez jego ofiarną śmierć i zmartwychwstanie, ten przez świat będzie uznawany za fanatyka, siewcę nienawiści itd ale PAN JEZUS sam powiedział żewąska jest droga do życia i że co, którzy pójdą za NIM Prawdziwym BOGIEM będą znienawidzeni przez wszystkich. ON jest miością i światłością a świat kocha ciemność, woli ciemność czyli grzechy, zło, pożądliwości

,

Portret użytkownika MiamiVibe

,, JEZUSA CHRYSTUSA jako

,, JEZUSA CHRYSTUSA jako jedynej : " DROGI, PRAWDY, ŻYCIA "

Właśnie to mnie denerwuje w tych wszystkich religiach, że wszystkie ogłaszają się jedynymi słusznymi Smile

A jedynym dowodem istnienia Jezusa, jest książka, która na przestrzeni dziejów przechodziła z rąk do rąk i nanoszono na nią stosowne poprawki.

------------------------

Wszystkie konwenanse, savoir-vivre i nonszalancki bon ton służą do sterowania społeczeństwem, by biło się o pozycje generowane przez najwyższe warstwy. To tylko potyczki o ładną obrożę i łańcuch.

Portret użytkownika tosia

Sory, jest jeszcze kawałek

Sory, jest jeszcze kawałek krzyża który przetrwał moment egzekucji, prawdopodobna chusta i całun, a... i jeszcze słyszałam o strzępie włóczni. Biggrin
Postępująca "najmojsza prawda" i demokracja tak zachwaściła ogródek europejski, że arabstwo odbiera go jako nieużytek chcąc przywłaszczyć go na dobre. Podobnie ekspansywnie szedł Jezus "jedynie słuszną drogą", pracowicie zdobywając co dzień nowych wiernych. W naturze tak już jest że słabe żywi silniejszego. Chrześcijaństwo wparzyło do europy w identyczny sposób. Zrównało religie panujące w europie z ziemią, burząc świątynie i pomniki bogów, mieląc alabaster i marmur arcydzieł na pył potrzebny do budowy kościołów. Epoka ryb dobiega końca na naszych oczach.

Portret użytkownika rtty4

jeżeli popatrzmy na to

Smile jeżeli popatrzmy na to wszystko z daleka, tak bez zaangażowania i emocji to w końcu musimy przyznać: na allacha!!  To wszystko jest tak kuźwa śmieszne, że gdyby powstał o tym film, to jego tytuł byłby w stylu "głupi i głupszy" (gdzie głupi i głupszy to 99% ludzkości) Lol
A ludzie dalej żrą się o to który bogu jest prawdziwszy, która partia bardziej patriotyczna, który serial lepszy, czy Ussa jest lepsze od Rosji, czy lepiej kupić gówno z kauflanda czy z carefura, żrą się ze sobą o byle co - ale tylko do 23:00, bo trzeba iść spać bo jutro na 6 do roboty za 1400 Smile

Skomentuj